Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pn lis 25, 2019 8:02 pm

https://www.fronda.pl/a/u-arabow-homose ... 65722.html
U Arabów homoseksualizm jest powszechny - mówi polska żona islamisty!
Laila Shukri to Polka, która opisuje pod pseudonimem życie kobiet i mężczyzn w świecie arabskim. Sama jest żoną bogatego Araba z Dubaju.

W rozmowie z "Super Expressem" mówi między innymi o tym, że obyczaje zwłaszcza młodych bogatych muzułmanów są skrajnie inne od tego, jakie powinny być według szariatu. Młodzi wyznawcy Allaha z pieniędzmi nie mają wielu hamulców.

"Jeżeli chodzi o elity, to zwłaszcza młodzi są jednak inni. Czują się ograniczeni islamem, państwo nie postawi im dyskoteki w centrum miasta. Budują je więc sami na pustyni, pod ziemią. Pojedzie pan na pustynię w Arabii i znajdzie pan klub, który niczym się nie różni od tego w Londynie lub Nowym Jorku. Hipokryzja dotycząca używek lub seksu jest powszechna" - stwierdza Shukri.

"Powszechne są prostytucja, zdrady małżeńskie i homoseksualizm. Ten ostatni wynika zapewne z powszechnej separacji płci. Co ciekawe, homoseksualizm męski jest tępiony i karany więzieniem, ale związki lesbijskie bywają wręcz demonstracyjne. Widzi się je na ulicach. Prawo dotyczy mężczyzn" - dodaje.

Shukri wyjaśnia, że na porządku dziennym jest też pedofilia i handel dziećmi. Prawo tego oficjalnie zabrania, ale prawo swoje, a życie w świecie islamu swoje...

"Oficjalnie jest, ale te rzeczy dzieją się za kotarami, ukryte. Nie mówi się o problemie, więc problemu nie ma. Targi dziewczynek, które są dziewicami, są normą. Porywa się je np. w Indiach, później służą szejkom jako niewolnice albo się je po gwałcie porzuca na pustyni. Zeuropeizowane prawo dopuszcza małżeństwo w wieku 17 lat, ale de facto islam dopuszcza stosunki z dzieckiem, jeżeli miało pierwszą miesiączkę" - mówi kobieta.


Pedofile w Europie przechodzą na islam i nienawidzą Polski
Merkel zachęca muzułmanów do grupowych
https://naszeblogi.pl/59896-merkel-zach ... -taharrush | 16-01-2016


https://naszeblogi.pl/47030-pedofile-w- ... dza-polski | 15-06-2017

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » śr sty 01, 2020 2:56 pm

Jerzy Grunwald - "Czy Szwecja to już kraj Islamski?" Co czeka współczesną Europę ws. imigrantów?
https://www.youtube.com/watch?v=xWiEG1RDnFI | 15 sty 2019

PRAWDA O SZWECJI! Gangi muzułmanów. Gwałty na Szwedkach. Propaganda rządu wszystko ukrywa
https://www.youtube.com/watch?v=xMDr0JDm0HQ | 22 lis 2019

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » wt maja 19, 2020 2:43 pm

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/ar ... radna.html | 8 stycznia 2015, aktualizacja 21 listopada 2019
Europa musi się zmierzyć z radykalizmem islamu. Francja jest bezradna

Kraj, który zamieszkuje 6,5 mln muzułmanów, czyli ok. 10 proc. populacji, wydaje się kompletnie bezradny w obliczu radykalizacji środowisk muzułmańskich.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve ogłosił, że 1,2 tys. Francuzów wyjechało na Bliski Wschód, aby przyłączyć się do walki po stronie dżihadystów. Wśród nich był np. 22-letni Maxime Hauchard, który brał udział w ścięciu amerykańskiego pracownika Petera Kassiga. Takie doniesienia nie wpływają pozytywnie na percepcję środowisk muzułmańskich nad Loarą. Według opublikowanego przez instytut Ipsos sondażu, na początku 2014 r. odsetek Francuzów, którzy uważali, że islamu nie da się pogodzić z francuskimi wartościami, wynosił 63 proc.

Z rosnącymi żądaniami ze strony mniejszości muzułmańskiej muszą się również mierzyć w sąsiednich Niemczech, gdzie z drugiej strony narasta reakcja w postaci antymuzułmańskiego sentymentu, np. pod postacią manifestacji ruchu PEGIDA (Europejscy Patrioci przeciwko Islamizacji Zachodu). Tym nastrojom nie chce jednak ulegać rząd Angeli Merkel, który konsekwentnie wprowadza zmiany w prawie realizujące postulaty 5-milionowej mniejszości.
| Jakub Kapiszewski
| Źródło: Dziennik Gazeta Prawna


https://www.tvp.info/39035207/islam-we- ... m-problemu | 17.09.2018
Islam we Francji się radykalizuje. Macron zwleka z rozwiązaniem problemu
Liczba radykalnych muzułmanów we Francji szybko rośnie

Islam we Francji staje się coraz radykalniejszy. Z raportu Instytutu Montaigne’a w Paryżu wynika, że 28 proc. muzułmanów w tym kraju wyznaje radykalną interpretację nauk proroka. Liczba ta ciągle rośnie, a prezydent Emmanuel Macron nie spieszy się, aby temu zaradzić – pisze „Rzeczpospolita”.

Hakim El Karoui, autor raportu, zauważa, że rozwój radykalnej wiary następuje niezwykle szybko. Obecnie radykalny islam wyznaje 28 proc. spośród 6 mln żyjących we Francji muzułmanów. El Karoui wskazuje kilka przyczyn tego zjawiska.

Jedną z nich jest kryzys finansowy, który dotknął Francję dziesięć lat temu. W kraju bez pracy pozostaje ok. 6 mln osób, a znaczna część z nich to potomkowie imigrantów z krajów północnej Afryki i Turcji.

Jednak, jak zaznacza autor raportu, to niejedyna przyczyna. W kraju rozwinęła się nowa ideologia, plasująca się równolegle do liberalnej demokracji.

„Islamizm nie jest produktem ubocznym słabości Zachodu, ale ideologią, globalną narracją, która stara się wytłumaczyć świat i nadać sens życiu i muzułmańskiej wspólnocie” – można przeczytać w raporcie Instytutu Montaigne’a.
#wieszwiecej Polub nas
Istotną rolę odkrywa także promocja islamizmu w mediach społecznościowych. Prym wiodą tutaj salafici z Arabii Saudyjskiej, dla których Francja i zachodnia Europa są priorytetem. Salafizm i jego rygorystyczna interpretacja Koranu i szariatu ma monopol w mediach społecznościowych. Jak podaje raport, co najmniej 30 proc. muzułmanów francuskich śledzi konta salafickich kaznodziejów.

Emmanuel Macron z coraz mniejszym poparciem

Islamizm we Francji forsują również organizacje powiązane z Bractwem Muzułmańskim, których zadaniem jest tworzenie oddolnych struktur w dzielnicach, gdzie dominują wyznawcy tej religii.

Celem tych wszystkich działań jest stworzenie jak największej wspólnoty. Służą temu ścisłe zalecenia dotyczące życia codziennego, w tym roli kobiet i traktowania niewiernych. Równolegle rozwija się także „gospodarka islamska”, oparta na żywności halal i własnym finansowaniu. Do tego dochodzi odrębny strój i mobilizacja wiernych w debatach.

Siłą muzułmanów jest również szybki wzrost liczby wyznawców islamu. Jak podaje Instytut Pew z Waszyngtonu, liczba ta osiągnie 17 proc. całego społeczeństwa do 2050 r. To efekt przede wszystkim imigracji z Afryki Północnej, ale też większego przyrostu naturalnego wśród muzułmanów niż rdzennych Francuzów.

Emmanuel Macron zapewnia, że chce przywrócić kontrolę nad rozrastającą się społecznością. W pierwszej połowie tego roku prezydent Francji miał wygłosić programowe przemówienie na temat rosnącego w kraju problemu, jednak wciąż je odkłada.
| źródło: „Rzeczpospolita”


https://www.tvp.info/44540074/muzulmani ... a-szariatu | 24.09.2019
Muzułmanie we Francji żądają wprowadzenia szariatu

Muzułmanie we Francji nie poddają się sekularyzacji. Jeszcze przed 30 laty można było sądzić, że islam podzieli los głównych wyznań chrześcijańskich. Tendencje się jednak odwróciły. Sekularyzacja została powstrzymana, a muzułmanie są coraz bardziej praktykujący.

Odnosi się ona do wyników badań przeprowadzonych przez Instytut IFOP. Wynika z nich, że w ciągu 30 lat odsetek muzułmanów chodzących na cotygodniową modlitwę do meczetu wzrósł z 16 do 38 proc.

Okazuje się, że wśród francuskich muzułmanów istnieje dość pokaźna i stale rosnąca grupa, która nie uznaje wartości francuskiego państwa. 37 proc. muzułmanów, w tym 49 proc. młodych uważa, że to świeckość państwa powinna się dostosować do religii, a nie na odwrót. Co więcej, 27 proc. wyznawców islamu we Francji jest zdania, że prawo szariatu musi mieć pierwszeństwo przed prawem francuskim.

Nawet wśród muzułmanów, którzy zdobyli we Francji wyższe wykształcenie, 20 proc. uważa, że lepiej stosować szariat niż prawa republiki. To poważna porażka naszego szkolnictwa – dodaje Isabelle de Gaulmyn.


https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/ar ... iczne.html | 4 lutego 2020
Francja ma problem z islamizacją w służbach publicznych. Władze są bezsilne

Francuskie media zwracają uwagę na bezsilność władz wobec radykalizacji islamskiej w służbach publicznych – policji, żandarmerii, straży więziennej, a nawet wśród funkcjonariuszy kontrwywiadu. "Państwo jest czujne, ale nie ma możliwości" – podsumowuje jeden z komentatorów.

Jak podało radio France Inter od października zgłoszono we Francji 74 podejrzenia o radykalizację islamską wśród pracowników stołecznej policji. Szacuje się, że w całej francuskiej policji jest takich wypadków ponad sto.

Kancelaria premiera poinformowała o usunięciu 16 osób ze służb informacyjnych z tej przyczyny.

Już w grudniu 2018 roku członkowie zespołu parlamentarnego, który opracował raport na ten temat, twierdzili, że "prefektura jest prawnie bezbronna”, ponieważ by zwolnić z pracy potencjalnych dżihadystów, musi używać kruczków takich jak "poważne uchybienie zawodowe”. "Radykalizacja” nie stanowi bowiem powodu do usunięcia ze stanowiska.

Przesłuchiwany przez parlamentarzystów prefekt policji, opowiedział, jak zwolnił policjanta "stanowiącego poważne zagrożenie ideologiczne” poprzez szerzenie propagandy islamistycznej i jak po wyroku sądu musiał z powrotem przyjąć go do pracy.

Pracujący w służbach informacyjnych paryskiej prefektury Mickael Harpon, który w październiku 2019 roku zabił nożem czterech policjantów, już w 2015 roku wyrażał radość z zabicia redaktorów tygodnika "Charlie Hebdo”. Na drugi dzień przeprosił i dalej pracował w służbie informacyjnej – przypomina we wtorek "Le Figaro”, podkreślając, że "Francja była przecież już od dwudziestu lat celem ataków terrorystycznych”.

Francuskie media opisywały też, jak strażnicy więzienni wraz z muzułmańskimi duchownymi "radykalizowali” więźniów.

Niedawno dziennik "20 Minutes” zwrócił uwagę na to, że wśród pracowników lotnisk paryskich, posiadających identyfikatory upoważniające do wstępu do stref bezpieczeństwa, ponad 100 osób jest regularnie obserwowana z powodu radykalizmu.

Tu również radykalizacja nie jest wystarczającym powodem do zwolnienia, a prawo wymaga, by przeniesiony pracownik „był skierowany do podobnej pracy i w pobliżu poprzedniej” - poinformował komisję parlamentarną dyrektor generalny Paryskich Portów Lotniczych, Henri-Michel Comet.

Były żandarm, a obecnie doktor socjologii Mederic Chapiteaux, ocenił w wywiadzie dla regionalnego dziennika "La Depeche”, że największej uwagi wymagają kluby sportowe, które są „pierwszymi placówkami radykalizacji, przed stowarzyszeniami, meczetami i więzieniem”. Badacz ubolewał, że w środowisku "zaprzecza się tej oczywistości”, gdyż sport to również narzędzie integracji.

Wobec trudności prawnych, na jakie napotyka walka z radykalizacją islamską w służbach publicznych, niektórzy proponują poprawki do konstytucji. Były prefekt policji paryskiej Michel Delpuech wezwał, by "przyjęcie wartości republikańskich” wpisać do konstytucji jako konieczne do pracy w służbach publicznych.
Źródło: PAP

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » wt maja 19, 2020 3:09 pm

Najazdy muzułmanów na Europę
https://www.google.com/search?client=fi ... urop%C4%99


http://radioszczecin.pl/6,369041,zabojs ... hlubny-rek | 2018-03-27
Zabójstwa i gwałty w Szwecji. Padł niechlubny rekord
Najwięcej zabójstw od 15 lat i coraz więcej gwałtów - to najnowsze dane za ubiegły rok ze Szwecji. Przedstawiła je tamtejsza szwedzka Krajowa Rada Przeciwdziałania Przestępczości.
Statystyki prowadzi od 2002 roku - i w ubiegłym roku padł niechlubny rekord. To 113 zabójstw.

W ubie­głym roku odno­to­wano w Szwe­cji 113 zabójstw - najwię­cej od 2002 roku, kiedy roz­po­częto pro­wa­dze­nie sta­ty­styk. Rośnie także liczba zgło­szo­nych gwał­tów, tak wynika z opu­bli­ko­wa­nego we wtorek peł­nego raportu szwedz­kiej Kra­jo­wej Rady Prze­ciw­dzia­ła­nia Prze­stęp­czo­ści.

W ponad 1/3 przypadków zabójstw ofiary ponio­sły śmierć w wyniku użycia broni pal­nej.
- W więk­szo­ści przy­pad­ków to wynik dzia­łal­no­ści miej­skich gan­gów. Od 2014 roku
obser­wujemy znaczny wzrost tego rodzaju prze­stępstw - powie­dział szwedz­kiemu radiu, kry­mi­no­log Mikael Rying.

Raport odno­to­wuje także wzrost liczby popeł­nionych gwał­tów. W 2017 roku organy
ści­ga­nia przy­jęły 7320 zgło­szeń - to o 10 pro­cent wię­cej niż w roku ubie­głym. W ciągu ostatniej dekady liczba gwał­tów na dzie­ciach poni­żej 15. roku życia wzro­sła o 50 pro­cent. W ubie­głym roku odno­to­wano ponad trzy tysiące zgłoszeń gwał­tów na nie­let­nich.

Ogó­łem w 2017 roku zgło­szono pół­tora miliona przestępstw, to o blisko pięć tysięcy wię­cej niż w roku ubie­głym.
| Przemysław Gołyński


https://newsbook.pl/2018/03/28/szwecja- ... -gwaltow/| 28 marca 2018
SZWECJA: Rośnie liczba morderstw i gwałtów

Liczba morderstw i gwałtów w Szwecji gwałtownie rośnie, wynika z raportu o przestępstwach popełnionych w 2017 r. Raport został opublikowany wczoraj przez Crime Organization Brå.

Według raportu Brå, w 2017 roku zgłoszono 4710 przestępstw więcej niż w porównaniu z 2016 roku.

Kilka kategorii przestępstw wykazało duży wzrost: w 2017 roku odnotowano 7370 gwałtów, co stanowi wzrost o 10 procent w stosunku do roku 2016. Liczba zabójstw była najwyższa od 2002 roku, kiedy Brå zaczął badać statystyki przestępczości.

W 2017 roku odnotowano 113 przypadków morderstw, co stanowi wzrost o 7 przypadków w porównaniu z 2016 r., kiedy zgłoszono 106 przypadków. Według Brå liczba morderstw wahała się od 68 do 113 przypadków rocznie od 2002 roku.

Do 2014 roku liczba ta charakteryzowała się tendencją zniżkową. „W ostatnich trzech latach (2015-2017) liczba przypadków śmiertelnych aktów przemocy była większa niż w latach poprzednich; poprzednia tendencja spadkowa została odwrócona „- pisze agencja.

Broń palna była używana w ponad jednej trzeciej (35 procent) zgłoszonych morderstw. Liczba morderstw z bronią palną wzrosła z 30 do 40.

Większość przestępstw (około 75 procent) wystąpiła w obszarach metropolitalnych Sztokholmu oraz w zachodniej i południowej Szwecji. W samym Sztokholmie liczba przestępstw z użyciem przemocy podwoiła się (z 26 do 50 przypadków).
| sev


https://www.pch24.pl/co-sie-dzieje-w-sz ... 289,i.html |
Co się dzieje w Szwecji? Dlaczego media milczą o tym kraju? [ANALIZA]
Furorę w internecie w ostatnich dniach zrobił wpis dziennikarza podającego statystyki przestępstw za ostatni rok w Szwecji. Z informacji tam zawartych wynika, że gwałty, strzelaniny, ataki bombowe czy zmuszanie kobiet do obrzezania to w Szwecji już niemal codzienność. „Dlaczego nikt o tym nie mówi?” – pyta.„Ponad 100 ataków bombowych, rekordowa liczba gwałtów w zeszłym roku, rekordowa liczba ofiar strzelanin, ponad 40 tys. dziewczynek z obrzezaną łechtaczką, samochody stają w ogniu niemal co noc. Dziwnym trafem nikt o tym nic nie mówi. Dlaczego?”

Oficjalne statystyki (które w przypadku tak intymnych kwestii i tak obarczone są ryzykiem zaniżenia) nie pozostawiają wątpliwości; w 2012 roku liczba okaleczonych w ten sposób kobiet przekroczyła 38 tys., a od 2015 r. notowano stopniowy wzrost tego typu praktyk.

Sytuacja wygląda podobnie także w przypadku gwałtów. W 2017 roku obliczono, że liczba zgłoszonych gwałtów wzrosła w czasie ostatniej dekady o 35 proc. W 2016 roku odnotowano 6 715 przypadków. Niemal wszystkie dane wskazują na wzrost niepokojącej tendencji. Warto dodać, że nie wszystkie przypadki są zgłaszane. Nie bez podstaw jest zatem sądzić, że w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwą plagą. Można pokusić się także o stwierdzenie, że szwedzki wymiar sprawiedliwości nie radzi sobie z problemem. Co roku bowiem za podobne przestępstwa odpowiada jedynie ok. 190 osób [bra.se].

W 2018 roku odnotowano rekordową liczbę ofiar strzelanin – 72. 40 proc. ofiar wszelkiej przemocy zginęło od pistoletowych kul. To więcej niż w 2017 r. (35 proc.), i ponad dwa razy więcej niż w 2011 roku, kiedy w statystykach zaczęto wyodrębniać śmierć spowodowaną użyciem broni palnej. Do największej liczby strzelanin dochodzi w rejonie wielkich miast (Sztokholm, Vast, Syd), a ofiarami w przeważającej większości są mężczyźni (98 proc.) [bra.se].
| Piotr Relich


Według badań w którymś etapie swojego życia zgwałconych lub napastowanych seksualnie będzie 23% wszystkich Szwedek i będą to gwałty popełniane przez muzułmanów. Czy Szwedzi nadal chcą być „wzbogacani kulturowo” ???

Jeśli jednak Szwedzi się nie obudzą z poprawnie politycznego letargu i nie zaczną walczyć o swój kraj to wtedy muzułmanie opanują Szwecję, wszystkie Szwedki będą zmuszone przejść na islam i będą zmuszone rodzić muzułmanów, a Szwedzi, ich kultura, język, flaga i cała historia zostaną wymazane z pamięci przez osobniki niższego szczebla kulturowego. Zaznaczam jednak, że Szwecja nie zostaje podbita od zewnątrz ale od wewnątrz i płaci teraz ogromną cenę za swoją słabość.
https://wprawo.pl/m-malik-gwalt-na-szwecji/


Codzienność w Szwecji: morderstwa, gwałty, eutanazje! Grażyna Karlsson wRealu24!
https://www.youtube.com/watch?v=0sUCZjFHzBM | 23.05.2020


Islamizacja Europy
https://www.youtube.com/watch?v=KF6hfCHtqDo | 12 lut 2020

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » czw lis 26, 2020 3:26 pm

Niemcy: Wydatki na uchodźców mogą wynieść nawet 400 mld euro
Naukowcy obliczyli, że nieudana integracja imigrantów może kosztować Niemcy naprawdę sporo.

https://www.dw.com/pl/niemcy-wydatki-na ... a-19218606 | 28 kwi 2016

Niemieckie więzienia są pełne imigrantów. „Liczba więźniów wzrosła dramatycznie. Nie ma co się oszukiwać. To konsekwencja napływu uchodźców”
https://wpolityce.pl/swiat/306650-niemi ... -uchodzcow | 31 sierpnia 2016

admin
Site Admin
Posty: 3446
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pt kwie 23, 2021 7:38 am

Islamiści mordują chrześcijan Islam, muzułmanie
https://www.youtube.com/watch?v=kKrgxga ... C5%82owski | 24 maj 2013

Prawdziwy isalm
https://www.youtube.com/watch?v=UsATpnE ... ikaKikalot | 11 lis 2013

Weszli z krzyżami do muzułmańskiej dzielnicy w Luton (Wlk. Brytania)
https://www.youtube.com/watch?v=KbRrfax ... =ChnNewspl | 27 sty 2016


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości