Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 5:52 pm

RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma http://www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)/+ POLITYKA
http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html
Załączniki
11h5.html MYSLI (cz. 1) 2017.doc
(22.7 MiB) Pobrany 1045 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 5:58 pm

RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 2)/M.IN. O RELIGIJNOŚCI
http://www.wolnyswiat.pl/11ah5.html
Załączniki
11ah5.html MYSLI (cz. 2) 2017.doc
(2.43 MiB) Pobrany 957 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 5:59 pm

RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 3)/EKONOMIA RACJONALNA
http://www.wolnyswiat.pl/11bh5.html
Załączniki
11bh5.html MYSLI (cz. 3) 2017.doc
(18.1 MiB) Pobrany 983 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:00 pm

Test: CZY JEST P. OSOBĄ RACJONALNĄ
http://www.wolnyswiat.pl/12h5.html
Załączniki
12h5.TEST. CZY JEST P. OSOBA RACJONALNA.doc
(59.5 KiB) Pobrany 879 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:02 pm

TO TYLKO... REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
http://www.wolnyswiat.pl/14sh5.html
Załączniki
14sh5. TO TYLKO... REAL. UTOPII (skrot) 2016.doc
(6.3 MiB) Pobrany 930 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:04 pm

WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU (3 x 0...)
http://www.wolnyswiat.pl/18h5.html
Załączniki
18h5. WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTR. 2016.doc
(4.09 MiB) Pobrany 939 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:06 pm

Załączniki
21h5. Eutanazja, eugenika 2016.doc
(418.5 KiB) Pobrany 1016 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:07 pm

Rysunki, komiksy, zdjęcia
Załączniki
22h5. Rysunki, komiksy, zdjecia 2017.doc
(20.12 MiB) Pobrany 1018 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:41 pm

ZA CO POSTAWIĆ POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
http://www.wolnyswiat.pl/10h3.html
Załączniki
10h3. ZA CO POLITYK. PRZED SAD 2016.doc
(11.26 MiB) Pobrany 966 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » ndz sty 29, 2017 6:42 pm

Załączniki
1h3.html (TZW.) NAUKA 2015.doc
(1.14 MiB) Pobrany 989 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » śr lut 15, 2017 8:47 pm

Załączniki
3h5. AMERYKA, AMERYKA....doc
2016
(640 KiB) Pobrany 976 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » śr lut 15, 2017 8:50 pm

PRAWDZIWSZA HISTORIA...
http://www.wolnyswiat.pl/4h5.html
Załączniki
4h5. PRAWDZIWSZA HISTORIA 2016.doc
2016
(1.35 MiB) Pobrany 997 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » śr lut 15, 2017 8:51 pm

Anna Maria Jopek Michał Żebrowski Wspomnienie
https://www.youtube.com/watch?v=E1WCx00 ... AnewlifeTv | 26 lip 2013

Michał Żebrowski & Kasia Stankiewicz - Niepewność (2001) HQ
https://www.youtube.com/watch?v=jzR0i4O ... nel=skv90s | 4 gru 2011

Q&A Z KIJEM W D*PIE
https://www.youtube.com/watch?v=gdjSfvw ... BBebrowski | 22 lip 2018


http://www.wolnyswiat.pl
[Ostatnia aktualizacja: 09.2023 r.]

Twoje/wpojone, zakodowane ci poglądy, wiara, ograniczenia umysłowe, hamulce psychiczne, nieudane życie, wiek, zazdrość, zawiść itp., to twój problem…
Jedynym kryterium, od kiedy należy zaspokajać potrzeby seksualne są, jak już to zdanie wskazuje, potrzeby seksualne (a nie wiek (co staruchom do potrzeb młodych ludzi…), ideologia (ciągle się zmieniająca…), państwo (co urzędnik ma wspólnego z prywatnymi potrzebami…), religia (co wymysły mają wspólnego z realiami życiowymi…), rodzice (wielu zapomina, że sami byli kiedyś dziećmi i jakie wtedy mieli potrzeby, oczekiwania…), opiekunowie (mają się opiekować, a nie wtrącać w nie swoje potrzeby, sprawy…) itp.)!!! Nikt nie ma prawa ograniczać, zabraniać zaspokajania w sposób prawidłowy komukolwiek potrzeb seksualnych!!!
Młodość, urodę ma się tylko raz w życiu i krótko i po „coś”… – 2-giej szansy na przeżycie odpowiednich doznań, taką inwestycję, po której zostaną tylko wspomnienia/na spełnienie nie będzie – było, minęło i już nigdy się nie powtórzy!!! Więc precz od czyichś prywatnych, intymnych spraw, potrzeb!!!
SEKS, ZESTAW INF. (antynudziarski)(przed pierwszymi randkami...)
Po co dziewczyny są tak seksowne… Po co chłopcy doznają wzwodu na widok atrakcyjnej dziewczyny, na myśl o niej…
Czy całe życie będziecie atrakcyjni…
Miłosne deklaracje nie muszą pokrywać się z rzeczywistością, tym bardziej, gdy są wymuszane… Nie uczcie kłamania, wyrachowania, obłudy itp.!
Najważniejsze jest szczere okazywanie uczuć!
Dziewczyno, kobieto zajmij się czymś pożytecznym, rozwijającym, a m.in. sportem a nie, m.in. z nudów, nie tylko niepotrzebnym, ale i szkodliwym, irytującym dla chłopaków, mężczyzn gadulstwem, traceniem czasu, marnowaniem potencjału, a przy okazji tyciem, popadaniem w choroby…
Nagrajcie te błazeńskie, idiotyczne, głupie, nudne gadki i po odpowiednim czasie odsłuchajcie… - I jak, miało to wartość, sens, podobało się?… Oczywiście można, wypadałoby, powinno się coś powiedzieć, w tym czasem coś śmiesznego i na odpowiednio wysokim poziomie itp. Ale nie powinna to być męczarnia, wyciskanie czegokolwiek na siłę z siebie i słuchanie czegoś, czego się słuchać nie powinno i nie chce!!! I wymuszone gaduły przed, najczęściej po, w tym ślubie nie okazują się już być gadułami, a wręcz przeciwnie, tym bardziej po gadulskich przejściach chcą mieć wreszcie spokój…
Od pierwszej chwili jest oczywiste, wiadome, że to jest nie ten wygląd, nie ten umysł, nie ta psychika, ale jest to alternatywa dla masturbacji, ale ona stawia warunek: gadanie, chodzenie (nie zdaje sobie sprawy, że ma do czynienie z osobą racjonalną, o dużo wyższym poziomie świadomości, że nie chciałaby z kimś takim chodzić i nie ma na to szans, nawet jeden dzień, bo to jest gwarancja fiaska!... A poza tym, na tym etapie rozwoju, chłopak potrzebuje wyłącznie kochanki), miłość, zakładanie rodziny, odpowiednio, według jej norm, standardów, długie zwlekanie z seksem (aż przestanie go podniecać, i będzie się, wszechstronnie, źle kojarzyć, w tym z, wielokrotnym, rozczarowaniem, frustracją, rozgoryczeniem itp…)…
Dlaczego tak ważne, korzystne jest, by od samego początku wyjaśnić sobie kwestię seksu (czy to jest spotkanie, początek znajomości gawędziarzy, filozofów (równie dobrze można to robić z babcią, dziadkiem na ławeczce…) czy kochanków), by nikt nie tracił czasu, by nikt się nie rozczarował, nie irytował itp., itd.
Nie „uszczęśliwiaj” partnera/kę tym, czym nie chcą być uszczęśliwiani…
Jeśli ktoś nie zaspokaja potrzeb seksualnych z partnerem, tzn. że robi to w inny sposób… Więc piętnowanie za odczuwanie normalnych potrzeb, szukanie partnera może skutkować, zastępczo, realizowaniem dewiacji…
Nie każdy chce, potrafi, może, powinien zajmować się podrywaniem, gadaniem, uwodzeniem, chce odwlekać seks itp.…
Z programowania umysłu na gadulski, takie trwonienie potencjału nie przyniesie korzyści nikomu…!
Kolejny aspekt, to są osoby o umyśle ścisłym, racjonalnym, wybitnie inteligentne. Więc gadulstwo ich tylko i wyłącznie rozwścieczy…!
O „tajemniczości”, „książętach”, „księżniczkach”, ludziach „wyjątkowych”, „tajemniczych” itp. - wszyscy chcą seksu!!!
„Myślenie”, plany nieatrakcyjnych osób względem atrakcyjnych: Jak nastawię przeciwko niemu/jej atrakcyjnych kandydatów, to zainteresuje się mną… Po pierwsze. Znienawidzi cię i może się zemścić… Po drugie. Taki „związek” b. szybko i b. źle by się skończył… Po trzecie. Nie szkodź, nie niszcz, nie pogrążaj, bo nikt, ani ty, ani tego ofiara, ani otoczenie, ani społeczeństwo, nic na tym nie zyska, za to wszyscy, w tym i ty wyłącznie stracą! Po czwarte. Każdy ma określoną pojemność uczuciową, więc jej nie marnuj, a także czasu, inwencji, energii na „inwestycje” bez sensu, szans powodzenia!

O poziomie wiedzy, świadomości o tych sprawach, niech świadczy fakt, że jeszcze wiele dorosłych kobiet jest przeświadczona, że po to się różni płcią, ma podniecające dla mężczyzn atrybuty, wdzięki, a psychika, ciało mężczyzn zostały przez setki tysięcy lat ewolucji ukształtowane tak, by na to w, odpowiedni sposób, reagować, temu ulegać, w celu pieprzenia bezsensownych nawijek, w dodatku w kółko tych samych, błaznować itp... A nawiązywanie do tematu jest, z ich strony, objawem nienormalności, zboczenia, zła... Czyli, że powinni się masturbować, zaspokajać gadulskie potrzeby kobiet i od tego się zakochiwać, a następnie, po, w wybranym przez kobietę czasie, akcie prokreacji od rana do wieczora pracować i dawać kasę na rodzinę, aż do śmierci...

Wszyscy, niestety, popełniamy, w tym kardynalne, błędy myślowe, życiowe! Chodzi więc oto, by jak najszybciej je wyłapać, się zorientować, zreflektować i wyciągnąć trafne wnioski!

Jeśli nie odczuwasz potrzeb seksualnych, to nie udawaj, że je masz; nie oszukuj, nie wymuszaj gadulstwa; nie zaśmiecaj; nie zatruwaj umysłów, nie uszkadzaj; nie uwrażliwiaj psychik, nie trać; nie marnuj własnego, innych czasu! Są inne potrzeby, zajęcia, zainteresowania.

A czy Wy chciałybyście rozmawiać, czy „tylko” słuchać o motocyklach, samochodach, meczach, piłkarzach, klubach piłkarskich, walkach na ringu, grach komputerowych, która trucizna, narkotykowa, alkoholowa, nikotynowa jest „lepsza” itp… Ja też absolutnie NIE!!! I czy po takim spotkaniu odczuwałybyście coś przyjemnego do takiego rozmówcy, czy mówcy… Analogicznie wasze tematy/potrzeby nie odpowiadają mężczyznom (a m.in.: „A z pod jakiego jesteś znaku*? A dlaczego ty nie chcesz powiedzieć?! No chyba możesz powiedzieć!! Ja jestem z pod znaku barana. Ja ci powiedziałam! No to teraz ty mi powiedz!! To jak, powiesz? Dlaczego nic nie mówisz?!”…), z tego skutkami i ich konsekwencjami…

*Jak słyszę to durne, obnażające poziom intelektualny…, pytanie, to mi się mózg przewraca do góry „nogami”!!...
Po pierwsze. Nie ma w kosmosie żadnych z zodiaku znaków! A gdyby były, to z innego punku widzenia byłyby czymś zupełnie innym dla innej cywilizacji w innej części kosmosu!
Na to, kto się jakim urodzi, ukształtuje wpływa b. wiele czynników, a m.in.: geny, przebieg ciąży, a m.in. odżywianie się (ogromny temat), ile czasu kobieta przebywała na świeżym powietrzu (np. część kobiet zimą spędza w ogrzewanych pomieszczeniach 90-siąt kilka procent czasu. A inne mniej niż 50 procent czasu, bo pracują na zewnątrz i jeszcze wykonują obowiązki na swojej posesji). Ilość, intensywność stresów. Wystawianie się na przekaz z mediów. Uprawianie bądź nie seksu. Itp., itd.
A nie jakieś układy gwiazd/kropki na niebie…

A ty ze mną tak na poważnie, masz plany życiowe, czy tylko chodzi ci o seks?! Przecież tego nie da się zaplanować, ustalić, zawrzeć umowę, bo samo życie, praktyka, to zweryfikuje.
Brak nawet elementarnego zastanowienia…; utopijne dążenie do rozczarowania, frustracji, marnowanie czasu (niekiedy zwlekanie z seksem miesiącami, latami…), emocji, zaangażowania, zdolności do uczuć…
Przecież to nie jest trudne, tylko arcyłatwe do wydedukowania.
Najpierw gadulstwo; kastracja psychiczna kandydata, potem miłość, następnie plany życiowe, a na końcu seks…
Przecież jedni ludzie:
- mają duże narządy płciowe, a inni małe…
- potrzebują seks codziennie, a inni kilka razy w roku…
- potrzebują seks przez kilka minut, a inni przez kilka godzin…
- uprawiają seks powoli, delikatnie, a inni szybko, gwałtownie…
- preferują jakieś pozycje, a inni inne…
- preferują seks tylko w ciągu dnia, inni wieczorem, jeszcze inni w nocy, kolejni rano…
- pachną, a inni śmierdzą…
I jest jeszcze wiele innych czynników w tej materii, które zadecydują o dopasowaniu albo niedopasowaniu seksualnym...
Więc jak można cokolwiek planować bez tej wiedzy, praktycznego doświadczenia…


Potrzeba zaspokajania seksu jest uwarunkowana naturalnymi predyspozycjami, a nie poglądami (podobnie jak głód jest naturalną potrzebą fizjologiczną, a nie filozoficzną)).

Miłość jest spontanicznym, a nie zaplanowalnym uczuciem. Po prostu normalnie się żyje, zachowuje, zaspokaja potrzeby seksualne, i ewentualnie się zakochuje, bez tego planowania, egzekwowania, wymuszania, bo tak się nie da (wręcz da to odwrotny skutek).

Mamy określoną pojemność/zdolność uczuciową, która w wyniku przejść życiowych, upływu czasu maleje. Więc po co ją trwonić (wymuszać udawanie uczucia; oszukiwanie, angażować się względem partnera, który tego nie odwzajemnia)…

Ludzie są różni. A m.in. są narkomani, nikotynowcy, alkoholicy, obżartuchy, gadacze, towarzyscy, religijni, debilni, psychopatyczni itp. A są także abstynenci, prawidłowo się odżywiający, małomówni, samotnicy, ateiści, inteligentni, wrażliwi, etyczni itd. Są też ludzie emocjonalni, krótkowzroczni, egoistyczni itp. Oraz ludzie racjonalni, mający umysł analityczny, wyspecjalizowani, proludzcy, prospołeczni itd. Ludzie różnią się także rodzajem, typem, stanem, poziomem świadomości. Różnią się umysłowo, psychicznie, fizycznie. Lecz niestety większość kobiet, to są gadaczki, mało tego, bo uważają, że normalny mężczyzna potrzebuje gadać, w dodatku z nimi (np. o znakach z zodiaku, filmach, aktorach, aktorkach, muzyce, jaka to jest jakaś tam ich koleżanka, i jaki kolega itp. pasjonujących ICH tematach…)(reszta mężczyzn jest głupia, nienormalna, upośledzona, chora psychicznie, zboczona, zła... W tym i ja… Więc z takimi typami seks jest wykluczony!!!)…

Czy rzeczywiście masz coś ciekawego, sensownego, wartościowego do przekazania i to jest właściwy tego odbiorca?
Chcesz tracić czy zyskiwać… - Czy zajmowanie się gadulstwem jest dla kogokolwiek, w jakikolwiek sposób zyskiem (czy gadulstwo stanowi o wartości człowieka)…

Jak relacje zaprogramujesz, takie będziesz je miała. Więc jeśli wywołasz uraz, lęk, wstręt na tle seksualnym; spowodujesz kastrację psychiczną kandydata, to tak będzie to procentować (a przecież po to jeszcze jesteś ładna, młoda, by wabić, zauroczać, a nie negować seksualność, popęd seksualny)…
Wszystkie potencjalne partnerki uważały i to realizowały, że trzeba na coś (miłość) czekać; dokonać na mnie kastrację psychiczną… Ale ja nie szukałem miłości, tylko seksu. I poza tym żadna z nich nie spełniała żadnego warunku do miłości z mojej strony. Więc b. szybko przestawały mnie podniecać, za to b. szybko zaczynały mi się kojarzyć z nudą, beznadzieją rozczarowaniem, rozgoryczeniem, stresem, urazem itp. Więc gdy, niektóre, b. niewielka część, chciały seksu, to ja już dawno go z nimi nie chciałem, było to wykluczone (nawet łażenie nago, wchodzenie do mojego łóżka było daremne. Kto chciałby zjeść kilkutygodniową, kilkumiesięczną kanapkę. A one uważały, że nim dłużej zwlekają, to tym lepiej)…
Zaproponować źle, bo będzie przeróbka „zboczeńca” – ratuj się kto może…
Nie proponować, to też źle, bo też nic nie będzie, poza przerabianiem zemsty z ich strony…

Dlaczego niektórzy młodzieńcy, mężczyźni są tajemniczy – to są:
- osoby z jakimś kalectwem narządów płciowych
- osoby z jakąś chorobą…
- świadomi bądź nieświadomi homoseksualiści
- osoby z problemami psychicznymi, umysłowymi
- zboczeńcy
- impotenci
- po przerabianiu „zboczeńca” (na moim przykładzie)/wykastrowani psychicznie, skutecznie sparaliżowani/zablokowani przed wykazywaniem się inicjatywą w tej sprawie. – Coś strasznego, jak ludzie traktują osobę tak nastygmatyzowaną! – Taka osoba już nigdy nie będzie miała odwagi w tej materii, normalnej, prawidłowej osobowości, nie będzie przebojowa, tak atrakcyjna, jak wynikałoby to z jej pierwotnego potencjału. I będzie uważana, traktowana jako osoba ascetyczna, aseksualna, romantyczna, tajemnicza… I będzie zwracać uwagę, przyciągać osoby dla siebie nieodpowiednie, w tym z nieodpowiednimi oczekiwaniami, potrzebami…

Oto moja, i wielu innych, „tajemniczość” (w tym którą ręką i ile razy się masturbowałem (bo one czekały na miłość, mimo, iż nie spełniały umysłowo, psychicznie i fizycznie/żadnego do niej warunku… A poza tym ja potrzebowałem wyłącznie seksu. Więc nie było ani gadania, ani miłości, ani seksu/niczego…))…
Stosunek maiłem raz na kilka lat… I proszę mi wierzyć, że w ogóle, wcale nie chce się gadać z potencjalną partnerką (a co dopiero, żeby odstawiała jakiekolwiek cyrki…). Poza tym mam umysł racjonalny, więc wszelkie nudne, zbędne gadki b. mnie irytowały… Jestem ateistą, antyklerykałem, i miałem ponadprzeciętne potrzeby seksualne i zawsze ogromne zaległości, więc czekanie nie wywoływało pozytywnych skutków…

Żadne społeczeństwo nie potrzebuje osób z urazami, lękami itp. na tle seksualnym, zboczeńców, gwałcicieli, więc proszę do tego nie doprowadzać!

Nie ma żadnych „książąt”. „księżniczek”, „supergości”, ludzi „tajemniczych” itp. m.in. do podziwiania, oglądania, śledzenia, obserwowania, gwałcenia wzrokiem itp. Są tylko i wyłącznie, w tym przypadku, ludzie znacznie bardziej atrakcyjni od innych, tak się wyróżniający, i na ogół mający większe wymagania odnośnie partnerów i większe potrzeby seksualne od innych. I nikt nie chce być „nieludzko” traktowany, bo jest tylko i wyłącznie człowiekiem.
A takie traktowanie powoduje m.in. zaburzenia osobowości, przesadne mniemanie o sobie, oczekiwania, narcyzm, odgrywanie przypisywanej, wymuszanej roli jakiegoś „księcia, „księżniczki”, kogoś „niesamowitego”, „tajemniczego”, mającego „powodzenie”, więc „zajętego”, samotność, zastępcze masturbowanie się, płacenie za seks, realizację zboczeń, kastrację psychiczną. Więc jeśli zgłosił się do ciebie „książę” itp., a nie jesteś na jego poziomie (bo dziewczyny na jego poziomie na jego widok mają wygórowane oczekiwania, odstawiają odchyły, jakie to one są trudne do zdobycia, aseksualne… A jemu tylko jedno w, jednej i w drugiej, głowie… Czyli wręcz przeciwnie – potrzebuje nimfomanki), to wyłącznie po seks, i NIC WIĘCEJ z tego nie będzie!

Jakie normy, takie skutki.
Aseksualne, antyseksualne wzorce, wychowanie niosą aspołeczne, antynormalne konsekwencje!
Walka z seksem, seksualnością przypomina walkę z głodem, z snem...

Żaden normalny chłopak, mężczyzna nie chce przechodzić przez jakąkolwiek gehennę; kastrację psychiczną, a m.in. dowiadywać się, że jest nienormalny, chory, zboczony, zły, bo odczuwa i chce zaspokajać swoje potrzeby seksualne z przedstawicielkami płci przeciwnej… Być karany za szczerość, uczciwość… Bo nie jest, nie chce być gadatliwy… Itd. Nabywać urazów, lęków, kompleksów, wstrętów itp…
PS
Chciały, by było tak, jak one chcą; dokonywały na mnie kastrację psychiczną, więc było…
Ja mam co robić, nie nudzę się…
Gadulstwo nie jest zgodne z moimi potrzebami, możliwościami, chęciami, zdolnościami, moją osobowością, stanem, poziomem, typem, rodzajem umysłu, psychiki, potencjałem, trybem życia itd.!
Jest b. mało równie nudnych, beznadziejnych gadaczy jak ja, o czym przekonało się, i to b. szybko, wiele dziewczyn. Poza tym ciężko mnie irytuje, doprowadza do wściekłości, depresji pierdolenie bez sensu, wywlekanie, przypominanie mi moich zaszłości itp.; zaśmiecanie, zatruwanie mojego umysłu; marnowanie czasu! Więc po czymś takim seks był wykluczony – rozstawaliśmy się ciężko wkurzeni na siebie nawzajem…
Więc zawsze chciałem pominąć, wyłącznie z korzyścią dla obu stron, ten etap. Więc jedyne co można było ze mną robić, co oczywiste, to wyłącznie zaspokajać potrzeby seksualne. Ale potencjalne parterki chciały zaspokajać ze mną potrzebę gadulstwa (one lepiej ode mnie wiedziały, do czego się nadaję)… A na najdelikatniejsze próby nawiązania do tematu reagowały, jakbym próbował je zgwałcić (przerabiały „zboczeńca”, o czym dowiadywała się okolica…).

Logika dziewczyn…:
- Super seksowny młodzieniec, doskonały kochanek, b. inteligentny, ale niegadacz proponuje seksownej dziewczynie seks, ale ta odmawia. Przeciętny z wyglądu i w seksie gadacz cierpliwie nawija, aż ją gadulstwem zaspokaja, za co otrzymuje seks nagrodę…

- Czekanie na miłość, zwlekanie z seksem miesiącami (skoro nim dłużej, to tym lepiej, to dlaczego nie czekać kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat…)

- Samotny chłopak (sąsiad, współlokator) potrzebuje gadać, a nie seksu (na pewno nie podejmował wielu prób zaciągnięcia potencjalnych partnerek, których nikt nie chce, bo to są specjalistki od gadulstwa, zwlekania z seksem, nie zainteresowane seksem itp., do łóżka i się jeszcze nie nagadał i nie nasłuchał; wszystko już było i to wielokrotnie, w wielu wersjach, odmianach i na darmo; nie ma zaśmieconego, zatrutego umysłu, uszkodzonej, uwrażliwionej psychiki…; nie ma serdecznie dość gadulstwa i czekania na seks…)…

- Na świecie są tajemniczy chłopcy („Piotrusie”), którzy są od wpatrywania się im w oczy, oglądania ich ust, gdy mówią, twarzy i cieszenia się, wydawania ryku, w tym zbiorowo na ich widok… Poznawania ich z pojebami, przychlastami, przygłupami, debilami, psycholami itp. i, w efekcie, z ich kompanami… Z mamusiami, babciami, koleżankami „świniami”, „krowami”, pokrakami, maszkaronami, łachudrami itp., - które natychmiast się zadurzą i będą realizować swoje absolutnie nierealistyczne rojenia-plany względem „Piotrusia”, pasożytować, wpierdalać się w sprawy, w życie atakowanej ofiary; mścić; szkodzić, niszczyć, pogrążać za niespełnianie oczekiwań, stracony czas, inwencję, zainwestowane uczucia, zmarnowanie planów; za swoją brzydotę, głupotę; nieudane życie…
Ci „Piotrusie” mają też mieć seksualne potrzeby wyłącznie w akceptowalnym, oczekiwanym przez potencjalną partnerkę czasie i po przejściu wszystkich wydumanych, wyznaczonych przez nią procedur, w tym odpowiedniej ilości przegadanych z nią godzin, dni, tygodni, miesięcy, lat…/Po procesie psychicznej kastracji… Kiedy partnerka już nie tylko przestanie podniecać, ale wręcz przeciwnie… I powinni być z tego zadowoleni, szczęśliwi… I się za to wszystko odwdzięczać… Oraz być dobrzy (po masturbacyjnym treningu; takich doświadczeniach), dopasowani seksualnie…

- On i ona prawie rozebrani, łóżko. On całkowicie podniecony, mózg z wszelkich innych czynności nieomal całkowicie wyłączony – pełna gotowość do - dla normalnych, inteligentnych ludzi - wiadomo czego… I… zaczyna się - ona: jakieś durne, irytujące, wkurwiające wypytywanie się o całkowicie nie związane z sytuacją rzeczy, domaganie się odpowiedzi, presja, szantażowanie, taki upór… „To jak, powiesz/zrobisz/załatwisz?!”… [Facet myśli: co za idiotka i jeszcze uparta, jakie to durne, wariatka itp…]. Ona: jaka zabawna sytuacja, jaka ja jestem oryginalna, przebojowa, sprytna itp…
A potem się dziwią, że faceci mają nerwice na tle seksualnym, zbyt szybki wytrysk, zaburzenia wzwodu itp. Nie chcą uprawiać z nimi seksu. Mają kochankę.

W razie takiej sytuacji najlepiej ukryć wkurwienie, zamknąć oczy (by nie zobaczyć jej wyrazu nienawiści, za to że nie chcecie brać w tym szajsie, który stworzyła, udziału) i bez sarkazmu, tylko ciepło, spokojnie zareagować, w tym by zakończyć nienormalną, niezdrową sytuację: Skoro nie masz dzisiaj ochoty, to odłóżmy to na kiedy indziej. Przyjemnych snów. Dobranoc.
A jeśli to nie wystarczy, to można dodać: Odłóżmy wszelkie sprawy na jutro w dzień, by teraz spokojnie zasnąć.
Da to jej do myślenia, w tym kto i jak spierdolił sytuację, i jak, ZAWSZE, będzie kończyć się takie podejście do seksu(„”) z jej strony…

Dziewczyny
Jestem redaktorem: Wolnyswiat.pl (co najmniej ponad 7 mln wyświetleń w internecie na 2021 r.), wynalazcą, racjonalizatorem, autorem wielu prospołecznych, propaństwowych propozycji, inicjatyw, działań, racjonalizatorem, wynalazcą, i jednocześnie cały czas pracuję zarobkowo. A mimo to, oczekujecie ode mnie, że będę dobry w tzw. nawijaniu, mam na to czas, ochotę i że powinienem poświęcać na to swój potencjał, czas, a następnie jeszcze uważacie mnie za idiotę itp...

Moje zdjęcie (ten z prawej strony)
Obrazek

Arnold Schwarzenegger seks afery
https://www.google.com/search?client=fi ... CAs&uact=5


aktorzy seks afery
https://www.google.com/search?client=fi ... seks+afery


Seksualność dzieci
https://www.youtube.com/watch?v=eqVJF5B ... wiaDziecka | 11 gru 2015

Tak wygląda edukacja seksualna 9-latków w Niemczech | Onet100
https://www.youtube.com/watch?v=RyRlzcb ... el=Onet100 | 2020

Czego nie robić podczas kontaktu seksualnego?
https://www.youtube.com/watch?v=8WYs3cw ... 9dowiem%21 | 16.06.2022 r.

----------------------------------
Całość w pliku w załączniku


Sucker Punch | Samuraylara Karşı Koy | HD
https://www.youtube.com/watch?v=WvfXtHiUBQk | 28 sie 2018

George Michael - Freedom! ’90 (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A | 3 paź 2009

Składanka – Lana Del Rey - Cola
https://www.youtube.com/watch?v=XXmMQvz ... U&index=15

Lana Del Rey - Cola
https://www.youtube.com/watch?v=u00iWRwFfSU | 30 cze 2019

The Animatrix Final Flight Of Osiris HD 720p
https://www.youtube.com/watch?v=ueiBYxI6Eqg | 13 sie 2012
Załączniki
1h5.html SEKS, ZESTWAW INF... 2023 r..pdf
(1.85 MiB) Pobrany 286 razy
1h5.html SEKS, ZESTWAW INF... 2023 r..doc
(2.67 MiB) Pobrany 301 razy

admin
Site Admin
Posty: 3961
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Pliki stanowiące Wolnyswiat.pl - do pobrania

Postautor: admin » śr lut 15, 2017 8:52 pm

Załączniki
2h5. HOMOMANIA 2011.doc
(584 KiB) Pobrany 934 razy


Wróć do „RÓŻNE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości