EUTANAZJA, EUGENIKA

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:38 pm

EUTANAZJA; SELEKCJA POZYTYWNA/DOGŁĘBNA ETYKA
viewtopic.php?f=2&t=199

Eutanazja, eugenika (wersja w html)[Aktualizacja: 01.2013 r.]
http://www.wolnyswiat.pl/21h5.html
----------------------------------------------

Polska WYMIERA - Grozi nam utrata 25% ludności
https://www.youtube.com/watch?v=1zk1tmS ... rBednarski | 08.11.2023 r.

Każda patologiczna ciąża = nieurodzenie zdrowego dziecka/pożytecznego obywatela…; zajmowanie miejsca w szpitalu, absorbowanie personelu medycznego, wydatki, długi itd…
Każde urodzone chore, upośledzone, niedorozwinięte dziecko = zajmowanie miejsca, absorbowanie personelu medycznego, wydatki, długi itp…; pochłanianie zasobów = mniej miejsca, mniejsze możliwości, prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego dziecka/pożytecznego obywatela… = demoralizowanie, wypaczanie, wymieranie ogłupionego, utopijnego, anormalnego, postępującego na odwrót, wbrew naturalnej, mającej za zadanie doskonalenie gatunku, a więc m.in. uodparnianie na choroby, zwiększanie umysłowych, fizycznych możliwości, selekcji, schorowanego, upośledzonego psychicznie i fizycznie, w tym bezpłodnego, niedorozwiniętego umysłowo, zdegenerowanego, biedniejącego, zadłużanego, ginącego od wojen o zasoby, z powodu ujemnej demografii, chorób, skażeń/trucia...; samobójczego społeczeństwa… I wyrżnięcie jego resztek przez muzułmanów…


Zakaz aborcji ze względu na wady płodu to zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci, które wkrótce umrą w cierpieniu. Antyaborcyjni aktywiści przekonują, że zwolennicy aborcji dyskryminują osoby z niepełnosprawnościami, rzadko jednak pokazują o jakie upośledzenia płodu i nieuleczalne choroby chodzi.
Zaostrzenie przepisów antyaborcyjnych spowoduje jednak, że matki będą zmuszone do donoszenia ciąży w każdym przypadku, nawet kiedy upośledzenia płodu będą tak duże, że nie dają szans na przeżycie choćby kilku godzin po narodzeniu.
Zespół Pataua, który najczęściej prowadzi do poronienia lub urodzenia martwego dziecka. 70 proc. dzieci z zespołem Pataua umiera w ciągu sześciu miesięcy, 10 proc. w ciągu pierwszego roku. Oprócz niskiej masy urodzeniowej zespół Pataua to również m.in głuchota i wady małżowin usznych, anomalie kończyn, wady serca, wady rozwojowe mózgowia, ubytki skóry głowy i drgawki (mimowolne skurcze mięśni).
Trisomia 18 powoduje zespół Edwardsa i podobnie jak w poprzednim przypadku, większość (95 proc.) ciąż z takim płodem kończy się poronieniem. Tylko 30 proc. noworodków z tym zespołem dożywa miesiąca, mniej niż 10 proc. pierwszego roku życia. Objawy to nie tylko liczne deformacje czaszki, anomalie szkieletu łącznie z rozszczepem kręgosłupa oraz stopami końsko-szpotawymi, ale i zrośnięty przełyk oraz wady narządów płciowych.
Zespół hydrolethalus to zespół wad genetycznych. 70 proc. dzieci rodzi się martwych, pozostałe umierają w ciągu kilku godzin. Objawy to m.in. niedorozwój gałek ocznych, rozszczep podniebienia, niewykształcone płuca i oskrzela, deformacja podstawy czaszki i wodogłowie.
Triploidia to kolejna wada genetyczna. Noworodki zazwyczaj umierają w ciągu doby po urodzeniu, najdłuższy odnotowany czas życia to pięć miesięcy. Objawy to m.in. ogólny niedorozwój płodu (do porodu zazwyczaj dochodzi przedwcześnie), niedorozwój gałek ocznych, zniekształcenia, obniżone napięcie mięśniowe i wady narządów płciowych.
Zespół Meckela-Grubera to także genetycznie uwarunkowany zespół wad wrodzonych. Większość dzieci umiera w ciągu kilku dni lub godzin, najdłuższy odnotowany czas życia to 28 miesięcy. Objawy to m.in. wady serca, małogłowie, przepuklin mózgowa, obecność dodatkowych palców - najczęściej jednego lub pięciu.
https://noizz.pl/spoleczenstwo/zakaz-ab ... ia/hnk31n9 | 27.01.2021

Zakaz aborcji uderzył w medycynę płodu. Prof. Węgrzyn: Mniej kobiet na badaniach prenatalnych
W poprzednich latach takich zabiegów było ponad 1000 rocznie, z tego ogromna większość ze względu na tzw. przesłankę embriopatologiczną ("gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu"). W 2020 roku na ogólną liczbę 1076 legalnych aborcji, aż 1053 wykonano z tego powodu (98 proc.), 21 - ze względu na zagrożenie życia lub zdrowia matki, a 2 - gdy ciąża pochodziła z gwałtu.
Zabiegi legalne stanowiły oczywiście niewielki odsetek kilkudziesięciu, może nawet 100 tys. wszystkich aborcji. Tylko dzięki pomocy Aborcji bez Granic - jak poinformowały 21 października działaczki - 34 tys. kobiet "uzyskało pomoc w dostępie do aborcji".
https://oko.press/zakaz-aborcji-rykosze ... cyne-plodu | 21 października 2021

O jedną czwartą wzrosła liczba dzieci zostawionych po urodzeniu w szpitalach o ponad 25 proc.
Eksperci zwracają uwagę na zbieżność tego faktu ze zmianą prawa: usunięciem - w wyniku orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego - przesłanki umożliwiającej aborcję ze względu na ciężkie wady płodu.
https://www.prawo.pl/zdrowie/noworodki- ... 19235.html | 6.01.2023

Skala zjawiska nielegalnych aborcji w Polsce. Co o nim wiemy?
W Polsce szacuje się, że ok. 150-200 tys. kobiet ma aborcję, która jest nie tylko nielegalna, ale przeprowadzana w niebezpiecznych warunkach.

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/skala ... im-wiemy/| 12.11.2021

Itp., itd...


Półroczna Matylda musi zebrać 7,5 mln zł. na operację w USA. "Armia" ludzi walczy o jej życie
https://www.onet.pl/informacje/onetpozn ... f,79cfc278 | 14 lutego 2022

Pomoc dla Ady. Potrzebny zabieg to koszt ponad 11 milionów zł
https://lodz.tvp.pl/72650186/pomoc-dla- ... ilionow-zl | 2023-09-11

15 mln zł za życie Wiktorka Zawadzkiego. Rodzice błagają o pomoc
https://www.slowopodlasia.pl/artykul/21 ... ja-o-pomoc | 12.01.2023

Itp., itd...

Organizował zbiórki na leczenie dzieci. Prokuratura: zdefraudował 20 milionów złotych
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/ ... ch-7416403 | 31 października 2023

Itp., itd...

Obrazek

muzułmanów przybywa
https://www.google.com/search?q=muzu%C5 ... s-wiz-serp


INTELIGENCJA…

https://innpoland.pl/144285,to-dlatego- ... niki-badan | 15 czerwca 2018
Od kilku dekad ludzkość staje się coraz mniej inteligentna. Dowodzą tego najnowsze badania norweskich naukowców z Centrum Badań Ekonomicznych Ragnara Frischa.
Średni poziom inteligencji spada w ekspresowym tempie, jak informuje "The Times". Analiza przeprowadzona przez naukowców Brenta Bratsberga i Ole Rogeberga wykazała, że obecnie średnia inteligencja ludzi zmniejsza się aż o 7 punktów co pokolenie.
Niepokojące zjawisko nie rozpoczęło się ostatnio, ale nieuchronnie postępuje od 30-40 lat.
Podobne badania przeprowadzono już w kilku wysoko rozwiniętych krajach, takich jak Holandia, Australia, Wielka Brytania, Dania. W wielu wykazano, że nie notuje się wzrostu IQ, ale jego globalny spadek.

Przyczyny spadku inteligencji ludzkości
Co jest przyczyną tego globalnego ogłupiania? Norwescy naukowcy mają kilka teorii. Część spadku może mieć związek z otoczeniem, w jakim się człowiek wychowywał. Poza tym pewną rolę w niepokojących trendach mogą odgrywać zmiana współczesnego stylu życia oraz coraz niższy poziom czytelnictwa wśród dzieci i spędzanie większej ilości czasu przed komputerem.
Niektórzy naukowcy na celownik biorą jednak edukację. I coś w tym może być, ponieważ współczesne sposoby nauczania są przestarzałe i odwołują się do wiedzy sprzed ponad 200 lat. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, z tego powodu możemy w przyszłości przegrać wyścig o wiedzę z maszynami, które z roku na rok stają się coraz mądrzejsze.
Niektórzy forumowicze portalu KopalniaWiedzy.pl przyczyn spadku inteligencji szukają w tym, że ludzie inteligentni nie przekazują wartościowych genów następnym pokoleniom, bo… się nie rozmnażają. – Inteligencja już nie powiększa szans na sukces, w tym rozrodczy. Świat staje się miejscem dla średniaków i tumanów. Lepiej dostosowani, przeciętni się mnożą – pisze jeden z internautów.
Opublikowane kilka lat temu badania Gerharda Meisenberga wykazały, że osoby o wyższej inteligencji charakteryzują się mniejszą gotowością do rozmnażania. Korelacja ta była szczególnie wyraźna u kobiet. Analiza ukazała, że panie o najwyższej inteligencji mają średnio mniej niż dwoje dzieci w ciągu życia. Większą liczbę dzieci (około 2,5 dziecka na głowę), mają zaś panie o najniższym IQ.

https://gadzetomania.pl/3406,ludzie-sa- ... -oglupiaja
Ludzie są mniej inteligentni niż w XIX wieku
Naukowcy twierdzą, że jednym z wyjaśnień jest "odwrócenie" procesu naturalnej selekcji. W dzisiejszym świecie nie jest tak, że człowiek bardziej inteligentny dłużej przetrwa. Przeciwnie – to osoby mniej inteligentne mają więcej dzieci, w związku z czym "gorsze" geny wygrywają z "lepszymi".
We współczesnym społeczeństwie bowiem jednostki słabsze są wspierane przez silniejsze, nie trzeba już się wysilać, żeby przetrwać. Stajemy się więc coraz głupsi.
Technologie uczynią nas pokoleniem idiotów?
"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów" – powiedział niegdyś Albert Einstein.


Ktoś chce ratować, utrzymywać wszelkie życie, TO WYŁĄCZNIE SAM, ZA SWOJE PIENIĄDZE I U SIEBIE MUSI zajmować się nimi i utrzymywać stworki, potworki, degeneratów, starców itp.!!!... I udowodnić, że obroni m.in. Europejczyków przed islamistami, w tym przed gwałtami, rabunkiem i wyrżnięciem w pień!!!...


O pseudowrażliwości, w ramach której cierpią wszyscy: podatnicy, opiekunowie stworków, same stworki; wdychający, pijący, spożywający skażone powietrze, wodę, żywność, przyroda...


Co dorzucić do puli genetycznej?
https://www.youtube.com/watch?v=_SqcvyLeltQ


Jeśli ty dbasz o kogoś, to ten osobnik nie ma motywacji, by dbać o siebie...
Jeśli osobniki danego gatunku nie mają motywacji do doskonalenia się, pozytywnej współpracy, bo np. otrzymują wszystko bez własnego wkładu w siebie, w dobro wspólne, to się fizycznie, psychicznie, umysłowo, społecznie degenerują i demoralizują innych przedstawicieli własnego gatunku…
A przecież ludzie wręcz nagradzają za upośledzenie, choroby psychicznie, niedorozwój, anormalność umysłową, choroby fizyczne, nikotynowe, alkoholowe, narkotykowe, żywieniowe, lekowe degenerowanie się i demoralizowanie innych (uczenie, bezpośrednio, pośrednio, tego, czego nauczyli się od innych degeneratów…)…
Jeśli gatunek nie podlega zewnętrznej kontroli, np. za sprawą drapieżnika, mikrobów – by nie dochodziło do przerostu populacji, pandemii, degeneracji, degradacji środowiska, przyrody, to musi sam się kontrolować: swoją liczebność, dbać o fizyczną, w tym zdrowotną, psychiczną, umysłową jakość, doskonalić się (a nie, w dodatku wszechstronnie, degenerować…)!!!
Mysia utopia: eksperyment Calhouna - Wojna Idei #12
https://www.youtube.com/watch?v=nCZzjA0KzSU | 15 sty 2018
[Z ludzkością jest jeszcze gorzej... A wystarczy wprowadzić pozytywną prokreację (sterylizację osób z dziedzicznymi wadami, osuwanie płodów z wadami, uśmiercanie noworodków z wadami), eutanazję, komisyjne uśmiercanie degeneratów, osobników biernie, czynnie szkodliwych. A b. szybko okaże się, że nikomu żadne, w tym nikotynowe, alkoholowe, narkotykowe, żywieniowe, zarówno, jeśli chodzi o skład, sposób przyrządzania, jak i ilość/obżarstwo, tzw. lekowe, na wzrost mięśni, trucizny nie są potrzebne, tak samo psychiczne, fizyczne znęcanie się, jak również paranie się "zawodowo" przestępczością, zarażanie wirusem HIV, zoofilia itp...
Aby gatunek, w tym ludzki, nie tylko przetrwał, ale i prawidłowo funkcjonował, by był w coraz lepszym umysłowo, psychicznie, fizycznie stanie, zachowywał równowagę z przyrodą, środowiskiem, to konieczne jest przestrzeganie naturalnych, oczywistych, logicznych praw, w tym Natury!!! Jeśli w czymkolwiek pójdzie się na ustępstwo, to będzie początek negatywnej lawiny/końca gatunku... Więc m.in. nie słucha się i nie pozwala na propagowanie, a co dopiero ich realizowanie, swoich wymysłów ludziom bezmyślnym, krótkowzrocznym, utopistom, osobnikom anormalnym, obłąkanym, histerycznym, debilnym, psychopatycznym itp. - red.]


http://natemat.pl/175169,nawet-nie-wies ... jego-zycie | 23 marca 2016
W Polsce żyje 2-3 mln osób cierpiących na choroby rzadkie i ultrarzadkie. Około 30 proc. chorych umiera przed 5. rokiem życia, a 45 proc. przed 15. rokiem życia. Leki, które muszą przyjmować niektórzy z tych chorych, osiągają zawrotne ceny. Jednak dostęp do terapii to kwestia życia i śmierci. Choć rzadko można mówić o wyleczeniu.

W całym 2013 r. leczenie chorób rzadkich w Polsce kosztowało ok. 2 mld 200 mln zł. To drogie leczenie ludzi, z których wielu będzie żyło 5 - 15 lat. NFZ płaci 100 razy więcej za pacjenta z chorobą ultrarzadką w stosunku do przeciętnego pacjenta.

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1521 ... polem.html
PiS obiecuje 4 tysiące na chore dziecko. Mama Krystiana z zespołem Downa: To ochłap
Nawet nie wiem jak to skomentować, żeby nikogo nie urazić. Rehabilitacja dziecka i badania w prywatnych klinikach to co najmniej 4 tysiące miesięcznie - mówi Agata Komorowska.
Jarosław Kaczyński powiedział niedawno, że będzie dążyć do zakazu aborcji w przypadku zdiagnozowanej u dziecka choroby m.in. zespołu Downa.
- Urodzić to nie sztuka. Pytanie, co dalej.
No właśnie - co dalej?


wady choroby dziedziczne
https://www.google.pl/search?q=wady+cho ... 0QXfiYDoBA

wady choroby genetyczne
https://www.google.pl/search?q=wady+cho ... 0AWFl4GwDg

wady choroby wrodzone
https://www.google.pl/search?q=wady+cho ... 0QWzxoCIDg


http://dziecko-i-zdrowie.wieszjak.polki ... zieci.html
Dlaczego dochodzi do wad wrodzonych?
Etiologia ponad połowy wad wrodzonych nie została wyjaśniona. Wiadomo jednak, że za 85% przypadków tych wad, gdzie czynnik etiologiczny został poznany, odpowiedzialne są uwarunkowania genetyczne. Istotną rolę w powstawaniu nieprawidłowości rozwojowych odgrywają również czynniki środowiskowe. Infekcje wirusowe, narażenie na promieniowanie jonizujące, niektóre leki, spożywanie alkoholu, czy ekspozycja na dym tytoniowy podczas ciąży w znacznym stopniu zwiększają ryzyko wystąpienia wad wrodzonych u dzieci. W niektórych przypadkach nieprawidłowości rozwojowe mogą być skutkiem współistnienia zarówno czynników genetycznych jak i środowiskowych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne
Choroby genetyczne
Choroby genetyczne (gr. genetes = rodzic, zrodzony) – grupa chorób wywołana mutacjami w obrębie genu lub genów, mających znaczenie dla prawidłowej budowy i czynności organizmu.
Ze względu na rodzaje mutacji wyróżnia się choroby genetyczne niedziedziczące się, które powstają wskutek mutacji DNA tylko w komórkach somatycznych, oraz choroby genetyczne dziedziczące się, wywołane mutacjami istniejącymi we wszystkich komórkach ciała, również w komórkach prapłciowych, odpowiedzialnych za wytwarzanie komórek jajowych i plemników.


ACH, CI BIEDNI CHORZY PSYCHICZNIE (psychopaci), DEBILE; DEGENERACI, ITP...
http://www.wolnyswiat.pl/35h1.html

SKUTKI TRANSPLANTACJI (realizowania kolejnej utopii, czyli postępowania absurdalnego, szkodliwego, w tym nie ponoszenia konsekwencji degeneractwa, czyli nieodpowiedzialności, szkodzenia sobie, innym, w tym własnemu potomstwu, zrzucania na-, i ponoszenia tego konsekwencji przez innych, osobiście oraz jako społeczeństwo, państwo)
http://www.wolnyswiat.pl/20h1.html

GENY A INTELIGENCJA; POSTĘPOWANIE; ZDROWIE; WYDATKI...
http://www.wolnyswiat.pl/36h1.html


TO TYLKO... REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
http://www.wolnyswiat.pl/14sh5.html


Ach, ci biedni degeneraci…
Którzy żebrzą, demoralizując, kradną m.in. dewastując m.in. kable elektryczne, a następnie je opalają, podczas czego powstaje chorobotwórczy, w tym rakotwórczy dym skażający powietrze, wody, gleby, co przyczynia się do chorób… A następnie, po sprzedaży miedzi, zatruwają się nikotyną, alkoholem, narkotykami,… Po czym ktoś do nich wzywa pogotowie (kilkadziesiąt procent interwencji)… Ktoś przyznaje im rentę… Są leczeni… Itd…


„Źródło tych zanieczyszczeń to przede wszystkim toaleta. Cząsteczki leków, które nie zostały zużyte przez nasz organizm trafiają do ścieków. Niestety, 60 proc. z nich nie jest usuwana podczas procesu oczyszczania.
Efekt? 90 proc. hormonów, które znaleziono we francuskich rzekach pochodzi z pigułek antykoncepcyjnych.
Zanieczyszczenie to ma, oczywiście, wpływ na środowisko naturalne.

AMERYKANIE PIJĄ WODĘ SKAŻONĄ LEKAMI Ponad 1000 ton farmaceutyków w rzekach i jeziorach.

LEKI W WODZIE PITNEJ. PROBLEM JEST CORAZ POWAŻNIEJSZY Woda pitna w USA zawiera więcej leków niż dotychczas sądzono. Problem dotyczy 46 milionów Amerykanów - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Associated Press.
Sytuacja ulega systematycznemu pogorszeniu. W podobnym badaniu wykonanym w marcu, wykryto że 41 milionów Amerykanów pije wodę, w której są chemikalia z leków.
Leki w wodzie problemem światowym
Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) rozwój badań jest niezwykle potrzebny w celu poszerzenia wiedzy o obiegu i obecności farmaceutyków w przyrodzie. Wiadomo, że ich poważnym źródłem są zrzuty z oczyszczalni, szczególnie tych obsługujących szpitale, domy opieki oraz przemysł farmaceutyczny.

ATAKUJĄ SUPERBAKTERIE! JESTEŚMY BEZBRONNI Tradycyjne leki już nie działają. Nowe śmiertelne bakterie są odporne na antybiotyki. Stanowią „poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego” - ostrzegają brytyjscy eksperci.
Nieznane do tej pory bakterie atakują coraz więcej ludzi i są odporne nawet na silne leki oparte na penicylinie.
Spodziewamy się „koszmarnego scenariusza”, w którym świat nie będzie miał skutecznych leków do walki ze „zmutowanymi” bakteriami - ostrzegają eksperci WHO.
Bakterie przestają reagować na leki, ponieważ ludzie przyjmują za dużo antybiotyków. Przez to świat powróci do epoki sprzed odkrycia penicyliny w 1920 roku. Wówczas nawet proste infekcje staną się niezwykle groźne - pisze „Daily Express”
Problem ten dotyczy także Polaków. Jak pokazują ostatnie badania 41 proc. dorosłych Polaków stosowało antybiotyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a 63 proc. - w ciągu ostatnich 24 miesięcy. | TM
ŚMIERCIONOŚNE BAKTERIE W EUROPIE. ODPORNE NA WSZYSTKO Lekarze: Niebezpieczeństwo dla całego świata.
Z danych brytyjskiej Health Protection Agency (HPA) wynika, że do 2008 roku na Wyspach stwierdzano rocznie mniej niż 5 przypadków wykrycia superodpornych szczepów pałeczki zapalenia płuc (Klebsiella pneumoniae). W tym roku było ich już 386. Według Światowej Organizacji Zdrowia co roku w Unii Europejskiej przez takie bakterie umiera ok. 25 tys. ludzi. To efekt sprzedawania w wielu krajach silnych leków bez recept. Do tego dochodzi masowe podawanie antybiotyków zwierzętom – mówi dr Alan Johnson z HPA.
SUPERBAKTERIE BĘDĄ ZABIJAĆ NAS CZĘŚCIEJ
Ludzie sami są sobie winni.
Gwałtowny rozwój zabójczych szczepów superbakterii to efekt niekontrolowanego i nadmiernego podawania antybiotyków zwierzętom hodowlanym – twierdzą eksperci brytyjskiej Agencji Ochrony Zdrowia.
Odporne gronkowce, salmonella i nowy, groźny szczep e-coli, który obecnie grasuje w Niemczech - to wszystko pochodna stosowania antybiotyków w rolnictwie -donosi IAR.
Z danych brytyjskiego rządu wynika, że w tym roku na Wyspach odnotowano już ponad 650 zakażeń zmutowanymi bakteriami. Wcześniej taki przypadków zdarzało się nie więcej niż 5 w czasie roku.
Nowe szczepy są odporne na najsilniejsze nawet antybiotyki – także te najnowsze: karbapenemy.
Zmiany w rolnictwie i coraz bardziej intensywna hodowla sprzyjają szybkiemu przenoszeniu się superbakterii między zwierzętami. Przez nawóz szczepy dostają się także do roślin uprawnych.”


Jestem nikotynowcem, alkoholikiem, narkomanem, lekomanem, żywieniowym degeneratem, sekciarzem (uwielbiam prać mózgi i wyłudzać dzięki temu forsę), homopedofilem, zoofilem i wciągam w to, uczę tego wszystkiego, pośrednio i bezpośrednio, innych
Jeśli chodzi o dzieci, to gdy są na głodzie, to daję im narkotyki za seks, podczas którego zarażam je, gdyż mam HIV i wirusa wywołującego zapalenie, a następnie marskość, a potem raka wątroby.
Przy okazji dziękuję społeczeństwu za renty dla mnie i moich chorych psychicznie, fizycznie, anormalnych dzieci, które spłodziliśmy z partnerką (na wszelki wypadek truliśmy się na maksa, by były w jak najgorszym stanie, bo wtedy dostaje się więcej pieniędzy, a przecież papierosy, alkohol, narkotyki nie są tanie).
B. dziękuję, że propagowanie niestosowania eutanazji, uśmiercania, że są P. za życiem (oczywiście póki wszyscy zarażający i zarażeni nie umrą), by wszyscy mieli takie same prawa, że traktują P. wszystkich ludzi tak samo!!! Są Państwo b. odpowiedzialnymi, mądrymi, dobrymi ludźmi.
Ja i moi kompani jesteśmy Państwa zwolennikami i życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i pozdrawiamy.
Gdyby chcieli Państwo kandydować do Sejmu, założyć partię polityczną, to damy państwu pieniądze i zagłosujemy na Was, państwa ugrupowanie…

100 zdrowych ludzi, łącznie, spłodzi kilkadziesiąt zdrowych dzieci i będą po kilkadziesiąt lat pracować i zapłacą kilkadziesiąt mln zł podatku.
100 chorych ludzi spłodzi chore dzieci i pochłonie kilkadziesiąt mln zł, będą zajmować kilkadziesiąt mieszkań, absorbować lekarzy itd…

Jeśli dalej uważasz, że należy przeznaczać na to pieniądze, to przeznaczaj wyłącznie własne, a nie czyjeś…!!


Karmisz psa, to oznacza, że przyczyniasz się do wycinania lasów pod pola uprawne; niszczenia przyrody, wyjaławiania gleb, pustynnienia Ziemi i z tego powodu niszczenia przyrody, zmian klimatycznych i z tego powodu niszczenia przyrody, rabowania surowców, produkcji przyszłych śmieci, skażania, trucia ludzi; chorób, degeneracji; wydatków, długów, biedy, śmierci z powodu głodu, wzrostu podatków, cen, zabierania pieniędzy m.in. dzieciom, przemysłowego chowu i uboju zwierząt na mięso dla psów, chorób psychicznych ludzi z powodu psich hałasów, wojen o zasoby itp., itd…!!!

Wypłacasz renty, emerytury, leczysz starców
, przedłużasz ich psychicznie i fizyczne cierpienia, którzy i tak nic sensownego z dogorywania nie mają i nie dają, to sytuacja przedstawia się analogicznie…!!!

Ludzi trzeba dyscyplinować, uczyć ponoszenia skutków i ich konsekwencji swoich zaniechań, szkodliwych, złych czynów!! Dlaczego osoby niewinne, w tym przyszłe pokolenia mają ponosić konsekwencje, tak być karane, w tym finansowe nie z ich winy...!! A osoby winne złej sytuacji mają być nagradzane...!!


https://superbiz.se.pl/wiadomosci/wola- ... -Scef.html | 2019-11-27
Miliony Polaków zamiast żyć balansuje na granicy najzwyklejszego przetrwania, a wielu z nich musi przeżyć za niecałe 250 złotych miesięcznie!

Liczba Polaków, żyjących w skrajnym ubóstwie wzrosła do ponad 2 milionów osób.

Wbrew obiegowym sądom liczba dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie rośnie z 325 tysięcy w roku 2017 do 417 tysięcy rok później – możemy przeczytać w raporcie Szlachetnej Paczki. – W 2018 roku w skrajnym ubóstwie żyło w Polsce prawie pół miliona dzieci.

W Polsce głodu doświadczyło ok. miliona dzieci. Na świecie jest znacznie gorzej...
https://www.radiopik.pl/161,104446,w-po ... -dzieci-na | 2022-10-16

W Polsce poniżej granicy skrajnego ubóstwa – poziomu egzystencji, który zagraża życiu i zdrowiu – w 2021 r. żyło 333 tys. dzieci. Natomiast ubóstwo relatywne (określane na podstawie przeciętnych miesięcznych wydatków polskich gospodarstw domowych) dotyczyło blisko 951 tys. najmłodszych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Glodne ... 12559.html | 2023-09-17


[To są przyszli pacjenci, rodzice chorych, upośledzonych dzieci, bezpłodni, renciści... - red.]


Śmierć w ramionach matki albo operacja warta fortunę. Oliwce kończy się czas!
Wsparło 230 868 osób
5 267 362,70 zł (105,8%)

Są pieniądze na operację Dawidka.
Darczyńcy wpłacili ponad 5 milionów 260 tysięcy złotych.

http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 18.07.2015 r.
Pochodzący ze Śremu w woj. wielkopolskim dwuletni Kajtek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Pieniądze są potrzebne na jego leczenie w USA. TVP Info podaje, że widzowie stacji przekazali już na rzecz chłopca 7,5 mln zł...

http://www.wp.pl / http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 19.09.2015 r.
Rekordowe odszkodowanie dla 5-letniego Wojtusia. Szpital będzie płacił rentę
Ponad milion złotych odszkodowania dla małego Wojtka, do tego odsetki i miesięczna renta w wysokości 6 tys. zł. Tyle będzie musiał zapłacić szpital w Płońsku (woj. mazowieckie) po tym jak przegrał trwającą od kilku lat sądową batalię. Łącznie to niemal 2 mln zł.
Komornik już zajął pieniądze na koncie szpitala. To poważnie zachwiało jego finansami. Placówce z pomocą przyszło jednak starostwo, które nadzoruje jego pracę. Radni powiatu zdecydowali o poręczeniu 1 mln 200 tys. zł pożyczki. Gdyby tego nie zrobili szpital straciłby płynność finansową, a pracownicy najprawdopodobniej nie dostaliby pensji.
Wojtek urodził się 5 lat temu, jest niepełnospraw­ny i wymaga nieustannej opieki. Podczas porodu otrzymał 0 pkt. w 10-stopniowej skali Apgar. Zanim dziecko przyszło na świat jego matka w krótkim czasie kilka razy trafiała do płońskiego szpitala i kilka razy była z niego wypisywana - mimo że jak się okazało miała m.in. tzw. zatrucie ciążowe. W domu dostała krwotoku, dopiero po tym zdarzeniu zdecydowano wykonać cesarskie cięcie.
To nie koniec kłopotów płońskiego szpitala. W sądzie toczy się inna sprawa także związana z porodem z 2010 roku. Jeśli i tym razem placówka przegra to musi liczyć się z kolejnym ogromnym odszkodowaniem.

Półroczna Matylda musi zebrać 7,5 mln zł. na operację w USA. "Armia" ludzi walczy o jej życie

https://www.onet.pl/informacje/onetpozn ... f,79cfc278 | 14 lutego 2022

9 mln zł za życie dziecka
https://www.google.com/search?q=9+mln+z ... s-wiz-serp

Pomoc dla Ady. Potrzebny zabieg to koszt ponad 11 milionów zł
https://lodz.tvp.pl/72650186/pomoc-dla- ... ilionow-zl | 2023-09-11

15 mln zł za życie Wiktorka Zawadzkiego. Rodzice błagają o pomoc
https://www.slowopodlasia.pl/artykul/21 ... ja-o-pomoc | 12.01.2023

Itp., itd...

Obrazek
http://www.imagic.pl/files//24301/./PAN ... NCISTA.png


https://innpoland.pl/152195,wiesz-ile-w ... zl-rocznie | 06 maja 2019,
Policzyli, ile każdy z nas wydał na działalność państwa. To kwota dużo wyższa niż rok temu
Na działalność państwa każdy z nas wydał w zeszłym roku 23 135 złotych. Ten rachunek jest aż o 1644 złote wyższy, niż rok wcześniej – wynika z obliczeń Forum Obywatelskiego Rozwoju. Najwięcej poszło na emerytury i renty oraz edukację i zdrowie. Na program 500+ każdy z nas wydał 589 złotych.

Na co rządzący wydają najwięcej?
Emerytury (pamiętajmy, że tegoroczna trzynastka nie jest tu wliczona) i renty, edukacja oraz służba zdrowia łącznie odpowiadają za ponad połowę wydatków państwa.

W 2018 roku największe pozycje w Rachunku (w przeliczeniu na jednego mieszkańca) to:
- emerytury i renty - 7025 zł
- edukacja - 2596 zł
- opieka zdrowotna - 2534 zł
- pomoc społeczna - 2136 zł (w tym 589 zł programu Rodzina 500+)
- transport - 1981 zł
- wojsko, policja, więzienia, sądy - 1675 zł
- administracja - 1119 zł
- odsetki od długu publicznego - 826 zł.

Politycy zaszaleli
FOR przypomina, że wydatki państwa to nie tylko wydatki budżetu państwa, ale także samorządów, NFZ, FUS zarządzanego przez ZUS, KRUS i wielu innych podmiotów. Cały sektor finansów publicznych obejmuje ponad 61 tys. różnych jednostek.
| Konrad Bagiński

https://www.prawo.pl/kadry/jaki-jest-pr ... 97886.html | 13.02.2020
W Polsce jest ponad 6 milionów emerytów
Wydatki Funduszu Emerytalnego w 2020 roku wyniosą 177,4 mld zł - co stanowi 11 proc. PKB. Deficyt ma wzrosnąć do 28,6 mld zł – wynika z planu finansowego.

W ciągu jednej kadencji parlamentu przybyło 1 mln emerytów, a roczne zobowiązania sytemu emerytalnego wzrosły o 50 mld zł.

https://www.zus.pl/o-zus/dla-mediow/ana ... r_/3150676 | 13 lutego 2020
Fundusz Rentowy – plan na 2020 r.
Plan finansowy funduszu rentowego na 2020 r. przewiduje wydatki na poziomie 48,9 mld zł.

https://www.zus.pl/documents/10182/2422 ... 5cd3ccb783 |
FUNDUSZ UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH―PLAN NA 2020 r.
Planowane koszty ustalono na kwotę 261,4 mld zł.


Rocznie z powodu głodu umiera na świecie około 40 mln ludzi. Gdybyśmy temu zapobiegali, to po 100 latach byłoby ich 4 mld, a oprócz tego ci ludzie rozmnażaliby się oraz także pozostali, czyli na świecie, teoretycznie, żyłoby kilkadziesiąt mld ludzi.

TEORETYCZNIE...
Tylko teoretycznie, gdyż wcześniej wyczerpano by, zużyto wszystkie zasoby, w tym spalono ropę, gaz, węgiel, przerobiono na trujące śmieci wszystkie surowce, wyłowiono by i zjedzono wszystkie nadające się do jedzenia organizmy wodne, wyjałowiono by wszystkie gleby, zjedzono wszystkie, w tym dzikie zwierzęta, wycięto wszystkie lasy, itp., itd...

Ogromne żniwo zbierałyby choroby, w tym epidemie.
480 mln ludzi zmarło na raka w ubiegłym wieku!

Ludzie mordowaliby się w wojnach.
Wg szacunkowych danych w 14 500 wojnach w historii ostatnich 5000 lat zginęło łącznie ponad 3,6 mld ludzi. Po II wojnie światowej do zakończenia zimnej wojny toczyło się na świecie 150-450 wojen (w zależności od zastosowanych kryteriów), w których zginęło 12-35 mln ludzi.

Więc jest to „ratowanie życia” (w tym spowodowane kierowaniem się, teoretycznie, religijnymi dogmatami, przykazaniami), czy wręcz przeciwnie – realizowanie totalnej zagłady!!!

A zatem zabijanie jest niezbędnym elementem m.in. celem ratowania życia!!!
Więc ludzi obciążonych wadami dziedzicznymi trzeba sterylizować, wszystkie, nawet w niewielkim stopniu, patologiczne płody trzeba usuwać, takie noworodki, osobniki biernie, czynnie szkodliwe bezboleśnie uśmiercać!!!
I to jest tylko i wyłącznie dobre (ale b. nieprzyjemne)!!!
Ostatnio zmieniony czw lis 05, 2015 10:35 pm przez admin, łącznie zmieniany 12 razy.
Piotr Kołodyński (Redaktor1966) - autor-red.:
Wolnyswiat.pl
- racjonalny system/rząd/zarządzenia
- PROEKO-energia, transport-BIZNES
- ludzie coraz bardziej wartościowi
- antyludzcy
- jawny status

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:46 pm

Obrazek

Obrazek

Przyszłość...
Oto superman! Każda kobieta go pragnie!
Każdy marzy, by być tak wspaniałym jak on i mieć takie powodzenie!
Niestety, nie każdy rodzi się tak doskonały, sprawny fizycznie, psychicznie i umysłowo jak on.

Obrazek
Tak, za kilka pokoleń będzie wyglądać znaczna część ludzi, dzięki czynieniu dobraaa, w tym płodzeniu, rodzeniu i rozmnażaniu takich osobników, wszechstronnym pogrążaniu ludzi normalnych, zdrowych, inteligentnych, pożytecznych, w tym ponoszeniem skutków wegetowania, leczenia, utrzymywania takich osobników, ich dzieci, wnuków...

My, w przeciwieństwie do niewiernych psów; podludzi, jedynie prawdziwi ludzie, czyli muzułmanie, bardzo dziękujemy, że jeszcze szybciej będziemy mogli was wyrżnąć i, już całkowicie, zająć wasze tereny… Więc bardzo popieramy wasze postępowanie w kwestii rozmnażania się przez downów itp… Oraz żeby zabierać pieniądze ludziom zdrowym, pracującym; pożytecznym i dawać je degeneratom, nierobom itp…


Nie ma żadnego dobra
, jest tylko potrzeba wykorzystywania, tzw. biznes i potrzeba postępowania anormalnie, w tym na odwrót, szkodzenia, niszczenia, pogrążania, za sprawą („”)odpowiednich osobników, za sprawą ich rodzenia, tworzenia, kształtowania/za sprawą przez nich wymyślanych, wpajanych, wprowadzanych i realizowanych utopii (...)...!

Proszę także wziąć pod uwagę fakt, że na wojnach o zasoby giną ludzie zdrowi, pożyteczni, po to, by m.in. utrzymywać ludzi chorych, szkodliwych, którzy się jeszcze rozmnażają...! A jak mogą być, są wojny, to są także i b. kosztowne i szkodliwe dla środowiska, przyrody, ludzi zbrojenia!Jeśli zechcą P. obiektywnie ocenić RZECZYWISTOŚĆ, to nie ma mse ratowanie (tylko pod takim pretekstem robi się biznes, karierę/jak by z tego nie było szmalu, to by to nazywano i traktowano zupełnie inaczej...), tylko, m.in. dzięki nazywaniu spraw na odwrót, niszczenie, zgładzanie życia, czego elementem jest m.in. degenerowanie, przeludnienie gatunku ludzkiego!!!
EUTANAZJA, EUGENIKA
Czy wychodzi i może wyjść coś dobrego z podporządkowywania się osobom niezdolnym do całościowego myślenia, analizowania, wnioskowania, w tym do przewidywania, wyciągania ciągu przyczynowo-skutkowego, ustalenia właściwej hierarchii ważności, wartości, a kierujących się emocjami, naśladownictwem, instynktem stadnym, utopijnymi, w tym religijnymi dogmatami, osobników debilnych, obłąkanych, anormalnych, psychopatycznych...!
JAK NIE BĘDZIE PRZYCZYN CHORÓB, NIENORMALNOŚCI, ZŁA, TO NIE BĘDZIE I SKUTKÓW...!
Jacy ludzie przyczyniają się, bezpośrednio, pośrednio, do plag, nieszczęść, katastrof, cierpień, tragedii, potworności, strat, zagłady, itp., itd… Więc jak ich płodzenie, rodzenie, utrzymywanie przy życiu może być dobre, a temu zapobieganie, ich usuwanie złe...


Religijność to skutek obłąkania – nikt normalny tak nie myśli, nie zachowuje się, nie postępuje, nie działa, i nie uważa, że wszystko z nim w porządku, że ma rację...!
„Bez katolickiej religii, Kościoła Polacy utracą tożsamość, zginą!”... Czy właśnie m.in. za sprawą religijności, Kościoła Polacy tracą tożsamość, giną?!
CZYM SIĘ RÓŻNI RACJONALNE PODEJŚCIE OD RELIGIJNEGO:
Racjonaliści: Dostosujmy wielkość naszej populacji do możliwości ekosystemów/Natury, Planety.
Katolicy: „Rozmnażajcie się i czyńcie sobie Ziemię poddaną.” – rzekł Pan!

R.: Niech rozmnażają się wyłącznie ludzie zdrowi, normalni, inteligentni, urodziwi; o wysokich pozytywnych walorach; doskonalmy, a nie degenerujmy nasz gatunek; zapobiegajmy m.in. w ten sposób pierwotnym przyczynom problemów, strat, klęsk, tragedii, cierpień, nieszczęść, potworności.
K.: Ludzie upośledzeni, chorzy, cierpiący, nieszczęśliwi są bliscy Panu, Jemu umiłowani! Jakaś pozytywna selekcja prokreacyjna, doskonalenie naszego gatunku to podjudy szatana!

R.: Racjonalnie inwestujmy, w tym w odnawialne źródła energii (np. w elektrownie wiatrowo-pompowo-wodne, geotermiczne), oczywiście mające podstawy ekonomiczne, i nie dotujmy górnictwa węglowego na cele energetyczne.
K.: Opłacajmy księży, obdarowujmy Kościół katolicki, budujmy kościoły, sanktuaria, itp.!

R.: Brońmy się, konstruktywnie działajmy, w tym wspierajmy konstruktywistów, rozwiązujmy problemy i zapobiegajmy ich powstawaniu.
K.: Wszelka władza pochodzi od Boga! Pogódźmy się, bo to jest kara boska, módlmy się, czekajmy na przyjście Pana naszego; nastanie Królestwa Bożego!

R.: Poszerzajmy naszą wiedzę o rzeczach pozytywnie użytecznych; rozwijamy się intelektualnie; doskonalmy nasze umysły.
K.: Czytajma Pismo Świnte i słuchajma ksiundzów!

R.: Szerzmy racjonalizm.
K. Szerzmy religijność!

Itp., itd...
Dużo emocji = duża „inwestycja”...
Większość ludzi postrzega tylko to, co aktualnie odbiera, kieruje się tym, co aktualnie odczuwa (nie ma dla nich przeszłości, przyczyn, przyszłości, skutków i ich konsekwencji…)… I nim bardziej odczuwają, tym są bardziej pewni, że kierowanie się tymi emocjami jest słuszne…
M.in. nie zastanowią się, że skoro, w efekcie dotychczasowego postępowania, ludzi chorych, schorowanych, niedorozwiniętych, anormalnych umysłowo, chorych, upośledzonych psychicznie, chorych fizycznie, niepełnosprawnych, zdegenerowanych przybywa, to kto w przyszłości będzie m.in. pracować; co będzie sobą reprezentować, i to wszechstronnie, nasz gatunek… Analogicznie przedstawia się sytuacja z skażaniem powietrza, wód, ziem, ich eksploatacją, ich wyjaławianiem, pustynnieniem, rabunkiem, marnowaniem surowców, zaśmiecaniem, itp., itd…


Za każdy wygracowany milion środka płatniczego zapłacili, płacą, zapłacą zdrowiem, życiem, ci, którzy go wypracowali i inni, którzy ponieśli tego konsekwencje, co wiąże się także z wydatkami na lecznictwo, renty. Za to wszystko płaci także przyroda, i zapłacą kolejne pokolenia.
Szczyt dobroci na planecie Ziemia: przeznaczenie milionów na operację chorego (a jeśli ją przeżyje, to, często, jeszcze utrzymywanie go na rencie, by truł tysiące ludzi zawartością moczu i kału – zawartymi tam substancjami po zażytych tzw. lekach, których produkcja również przyczynia się do skażania, zatruwania, dzięki czemu przybywa kolejnych osób do leczenia i utrzymywania, a do tego trzeba dodać wpływ tych substancji na geny, a więc i potomstwo (powstaje efekt lawinowy!)), następnie leczenie i utrzymywanie jego chorego dziecka, któremu przekazał wadliwe geny, podczas gdy m.in. miliony młodych, zdrowych ludzi żyje w nędzy, są analfabetami, niedojada, głoduje, choruje, umiera z głodu; więc m.in. przybywa kolejnych chorych do leczenia (powstaje efekt lawinowy!)... (można by też za te pieniądze wybudować np. elektrownię wiatrowo-wodną zapobiegając nędzy, chorobom, w tym wynikłym z skażania środowiska, trucia ludzi, przyrody przez np. elektrownie węglowe))


http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 1 źródło Poniedziałek [01.03.2010, 16:58]
OWSIAK PODSUMOWAŁ ORKIESTRĘ. ZNÓW REKORD!
Ile dali Polacy na leczenie dzieci z rakiem.
Ostateczny wynik zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w 2010 roku to 42 877 958,06 zł.
Na diagnostykę dzieci z chorobami onkologicznymi zbierało 120 tys. wolontariuszy w 1500 sztabach - donosi WOŚP.
Tegoroczna suma jest największą zebraną w 18-letniej już historii akcji pomocy pacjentom polskich szpitali.
W zeszłym roku, także rekordowym, było 40,4 mln zł.
Za zebrane środki fundacja zamierza kupić wysokospecjalistyczny sprzęt dla klinik onkologicznych. Za pieniądze z zeszłorocznego finału kupiono m.in. aparaty do wstępnej diagnostyki onkologicznej - czytamy na gazeta.pl. | JS


http://pomagamy.nowyekran.pl/post/69690 ... nego-zycia | 28.07.2012 21:07 0 komentarzy
DZIĘKI TOBIE ADRIAN ANIOŁ MA SZANSE NA POWRÓT DO ZDROWIA I SAMODZIELNEGO ŻYCIA
ZAdrian urodził się jako wcześniak. Lekarze zdiagnozowali u Niego Mózgowe porażenie dziecięce: tetrapareza spastyczną i Niedowład spastyczny czterokończynowy. Zwracam się z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację.
Adrian Anioł urodził się 15 marca 2001 roku jako wcześniak. 10 tygodni przed wyznaczonym terminem tj. w 31tyg. ciąży z wagą 930g. Jego stan był bardzo poważny. Podłączony do CPAP-u potem śladowa ilość tlenu do inkubatora. Rodzina spędziła długie 56 dni w szpitalu, walcząc z sepsą, różnymi bakteriami. Adrianek był dzielny i od pierwszego oddechu walczył o życie. Po 14 miesiącach lekarze zdiagnozowali u Niego Mózgowe porażenie dziecięce (MPD): tetrapareza spastyczna czterokończynowa.

Adrian był już w swoim życiu wielokrotnie hospitalizowany. Przeszedł dwie poważne operacje: poluzowanie przywodzicieli i ścięgien Achillesa i osteotomię dwubiodrową podkrętarzową.

Jedyną metodą i jednocześnie szansąna normalne funkcjonowanie Adriana w życiu jest stała i systematyczna, codzienna rehabilitacja oraz specjalistyczne masaże i ćwiczenia. Rehabilitacja i ćwiczenia prowadzone przez następne miesiące zdecydują o całym Jego życiu. Adrian wymaga stałej opieki oraz intensywnej, wieloetapowej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz indywidualnej rehabilitacji w domu.

Koszty rehabilitacji i zabiegów indywidualnych sięgają około tysiąc złotych miesięcznie, natomiast koszt turnusu rehabilitacyjnego w specjalistycznym ośrodku wynosi od 3 do 5 tys. złotych.


http://andrzejadamiakkrecik.nowyekran.p ... owiscydoza | 24.11.2011 18:11
Andrzej Adamiak krecik
krecik - Na moim blogu poruszane są tematy społeczne, pomocowe i polityczne a także inne ważne sprawy. Najważniejsza jest prawda a największą wartością jest drugi człowiek.

MARIUSZ STĘPNIAK I JEGO WALKA Z MUKOWISCYDOZĄ
Mariusz Stępniak, mieszkaniec Zgierza 7 października 2011r. rozpoczął nowe życie po przeszczepie serca. Niestety chłopiec choruje też na mukowiscydozę.
Drugim krokiem do wyzdrowienia Mariusza jest zwalczenie tej choroby. Walka o życie Mariusza trwa nadal, a kolejnym etapem w drodze do wyzdrowienia jest przeszczep płuc Mariusza.
Udało się dokonać transplantacji serca Mariusza i myślę, że dzięki pomocy wielu wrażliwych ludzi uda się dokonać przeszczepu płuc Mariusza. Zapraszam do przekazywania informacji o Mariuszu dalej, swoim znajomym i osobom, które mogłyby się przyczynić do pomocy w uratowaniu życia Mariusza.
Mukowiscydoza to wrodzona i genetycznie uwarunkowana choroba, która polega na zaburzeniu funkcji wydzielania przez gruczoły zewnątrzwydzielnicze.
Mukowiscydoza powoduje zmiany w układzie oddechowym (nawracające zakażenia, które prowadzą do uszkodzenia płuc i niewydolności oddechowej), przewodzie pokarmowym (przewlekły stan zapalny trzustki, prowadzi do jej uszkodzenia, a także wtórnej cukrzycy).
Leczenie mukowiscydozy polega między innymi na antybiotykoterapii, inhalacji, fizykoterapii a przy całkowitej niewydolności płuc niezbędny jest przeszczep tego organu.
Mukowizcydoza nie jest wyleczalna a jedynie przy pomocy środków farmakologicznych można przedłużyć życie chorego. Miesięczny koszt opieki medycznej to ok. 4000 tysiące złotych, nie licząc kosztów związanych z opieką nad pacjentem przez osoby drugie.

Szczegółowych informacji o mukowiscydozie dowiesz się tu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mukowiscydoza

Zapraszam państwa do pomocy i rozpowszechniania informacji o Mariuszu Stępniaku. Mariusz przeszedł już przeszczep serca i do pełni powrotu do naszego środowiska jest potrzebny przeszczep płuc. Mariusz znajduje się pod stałą opieką fundacji Gajusz i swojej Mamy Edyty. Bardzo proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na przeszczep płuc i wpłat na konto Jego fundacji oraz przekazywanie na rzecz Mariusza 1% swojego podatku. Wypełniając swój PIT i przekazując swój 1% podatku dla Mariusza w rubryce: Informacje Uzupełniające, należy wpisać: Mariusz Stępniak http://www.gajusz.org.pl/mariusz-stepniak/11

O Mariuszu dowiesz się także tu:
http://www.mkkwola.dbv.pl/readarticle.p ... cle_id=153

http://www.youtube.com/watch?v=w3lpso90 ... ideo_title

[Znieczulica, bestialstwo, anormalność; patologia; zło!! – red.]


http://pomocchorym.salon24.pl/387753,ni ... o-z-moraga | 03.02.2012 21:59
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA LOS HUBERTA DŁUSKIEGO Z MORĄGA
Hubert ma 7 lat. Od chwili urodzenia do tej pory, przeszedł już 10 operacji. Urodził się z wieloma poważnymi wadami. Proszę Podaruj Mu odrobinę serca i uśmiechu!
Hubert Dłuski urodził się 3 października 2004 roku. Od chwili urodzenia przeszedł 10 operacji. Urodził się z wieloma wadami - zarośniętym odbytem, niedorozwojem kości krzyżowej, skróceniem lewej górnej i dolnej kończyny, półkręgami oraz wadą serca Tetralogia Fallota, czyli złożoną, siniczną wadą. Ponadto ma niedoczynność tarczycy i alergię pokarmową.

Rodzice pomagają Mu z całych sił, rehabilitują każdego dnia aparatem bio-feedbeck oraz elektrostymulatorem, który pozwala obserwować zmiany Jego stanu fizjologicznego.

Do tego żeby Hubert mógł w miarę prawidłowo funkcjonować, potrzebna jest bardzo kosztowna rehabilitacja. W miarę możliwości Hubert jest rehabilitowany w domu, ale również wymaga stosowania terapii sensorycznej, której koszt wynosi 60 zł. za godzinę. Potrzebne są również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, koszt jednego turnusu to 4.500 zł.

Bardzo częste pobyty w szpitalach, lekarstwa i inne środki ułatwiające funkcjonowanie przerastają rodziców możliwości finansowe.
Pomóż odzyskać nadzieję, że jeszcze da się coś zrobić!

Numer konta w Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/...295

[To są obłąkani, anormalni ludzie, co gorsza aktywni, w tym zaraźliwi! - red.]


http://pomagamy.nowyekran.pl/post/67499 ... -hubercika | 04.07.2012 13:07
Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

KIERUJE APEL DO CIEBIE O WSPARCIE FINANSOWE BĄDŹ MATERIALNE DLA 2-LETNIEGO HUBERCIKA
Hubert ma wadę wrodzoną kończyn dolnych i górnych, wrodzony brak kości śródręcza w prawej dłoni, przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie, refluks pęcherzowo-moczowodowy oraz pęcherz neurogenny. Z całego serca proszę o pomoc dla Niego.
Apel do wszystkich Ludzi
Dobrych Serc

Hubercik wymaga bardzo intensywnej i specjalistycznej rehabilitacji systematycznej i wielospecjalistycznej opieki medycznej. Konieczny jest sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny środki pielęgnacyjne oraz leki.

Numer konta w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/....55

-----------------------

W Polsce różne organizacje podają, że około 10-25 % dzieci w wieku do 14 lat cierpi przez głód i spożywa najwyżej jeden posiłek dziennie. Według obecnych szacunków minimum egzystencji to około 350-390 złotych na osobę! GUS podaje, iż 60% (23 mln) polskiego społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego (z tego 5 mln w skrajnej nędzy)!
Jak wynika z danych Eurostatu jesteśmy liderem... w biedzie. Przegoniliśmy nawet Rumunów i Bułgarów! Z 1/3 obywateli żyjących poniżej minimum socjalnego staliśmy się prawdziwą europejską potęgą!
Według szacunków UNICEF, 1 mld młodocianych na świecie żyje w skrajnej nędzy! Codziennie umiera z głodu 110.000 osób, w ciągu roku zaś 40 milionów ludzi, w tym 7 milionów dzieci! Każdego roku przeszło 12 milionów dzieci umiera na choroby związane z niewłaściwym odżywianiem!
MILIARD LUDZI NIE MA CO JEŚĆ.

[Przy takim odżywianiu, to są przyszli renciści...; przyszli rodzice rencistów... itd...; psychopaci, debile; degeneraci (niezdrowo odżywiający się, nikotynowy, alkoholicy, narkomani, dewianci); kanalie, przestępcy! – red.]


3,4 mld zł kosztowało w 2006 r. utrzymanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, z tego obsługa bankowego zadłużenia kosztowała 250 mln zł.
– W Polsce było zarejestrowanych w 2005 r. jako renciści i emeryci, 7,2 mln osób (rencistów w 2007 r. było prawie 3 mln)!
W 2008 roku wypłaty dla rencistów i emerytów (ok. 80% sumy) przekroczyły sumę 100 mld zł.


http://www.o2.pl / http://www.hotmoney.pl | Piątek, 25.09.2009 07:24
GAZETA PRAWNA: W ZUS ZABRAKNIE WIELKIEJ KASY!
Jeżeli zadłużenie będzie rosnąć ZUS nie będzie miał z czego wypłacać świadczeń.
Maria Szczur, odwołany już członek zarządu ZUS odpowiadający za jego finanse, przyznała w rozmowie z „GP”, że w tym roku mimo dotacji w wysokości 30,4 mld zł, Fundusz Ubezpieczeń Społecznych będzie musiał pożyczyć w bankach 4 mld zł. Tegoroczna sytuacja funduszu nie będzie taka zła w porównaniu z prognozami na następne lata.
Jak podaje „GP” gorsza sytuacja ma być w przyszłym roku. FUS otrzyma rekordową dotację z budżetu w wysokości 37,9 mld zł, a mimo to będzie mu brakować na wypłatę świadczeń. Dlatego dodatkowe 7,5 mld zł ma pochodzić z Funduszu Rezerwy Demograficznej. Mimo to ZUS będzie musiał w bankach pożyczyć 3,8 mld zł. Łącznie więc w kasie FUS będzie brakować prawie 50 mld zł.
Jeżeli system nie zostanie zreformowany, z roku na rok dziura w budżecie ZUS będzie coraz większa.
http://www.gazetaprawna.pl

Rafał Kerger
rafal.kerger@hotmoney.pl

http://www.o2.pl / http://www.hotmoney.pl | Sobota, 04.12.2010 08:43
ZUS NIE MA ANI GROSZA. MUSI POŻYCZAĆ
Nasze emerytury zagrożone?
Chociaż każdego roku przez konta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przepływają miliardy złotych, to ZUS wiecznie ma długi.
Jak to możliwe? To, co dostaje ze składek pracujących Polaków, zaraz wypłaca na emerytury i renty. I rok w rok jest na minusie - pisze „Gazeta Wyborcza”.
W 2010 roku ze składek zbierze 91 mld zł - a jego wydatki wyniosą ponad 160 mld zł. Dlatego musi brać gigantyczne dotacje z budżetu i pożyczać w bankach - czytamy na wyborcza.pl.
Skutek jest taki, że z sumy blisko 2 bln złotych, które do tej pory odłożyliśmy w ZUS na emerytury, nie ma dziś praktycznie nic.
Czy ZUS będzie więc miał z czego zwrócić te pieniądze przyszłym emerytom? Urzędnicy zapewniają, że tak, bo spłata długów będzie trwała stopniowo, przez dziesiątki lat.
http://www.wyborcza.pl

http://www.o2.pl / http://www.hotmoney.pl | Środa, 26.10.2011 07:54
ZUS BEZ GROSZA.
Zabraknie pieniędzy na emerytury
ZUS-owi zabraknie 65 mld zł rocznie na wypłatę świadczeń. Co prawda gwarantuje je państwo, ale i jego sytuacja finansowa nie jest najlepsza - alarmuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
Zdaniem gazety, w latach 2013-2017 na wypłatę emerytur zabraknie w ZUS ponad 239 mld zł.
Łącznie w Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, który jest administrowany przez ZUS, zabraknie w tym czasie na wszystkie świadczenia - według wariantu najbardziej realnego - astronomicznej kwoty 325,7 mld zł - czytamy na gazetaprawna.pl.
Gdzie w takim razie są nasze pieniądze? O tym więcej w „DGP”.
http://www.praca.gazetaprawna.pl

Krzysztof Zacharuk
krzysztof.zacharuk@hotmoney.pl

[Brakuje pieniędzy, brakuje czystego powietrza, czystej wody, msc na wysypiska śmieci, ziemi pod uprawy/żywności, zdrowych, inteligentnych, normalnych ludzi, surowców. Wniosek jest tylko jeden: trzeba się jeszcze szybciej rozmnażać, w tym przede wszystkim ludzie chorzy, nienormalni, psychopatyczni, debilni, zdegenerowani, w tym nikotynowcy, narkomanii, alkoholicy. Bo to jest moralne, dobreee... A odwrotnie, co oczywiste, byłoby niemoralnie, źle („Hitler, Stalin, Szatan”)! Czyli dalej trzeba słuchać specjalistów od tzw. dobroczynności, religijności, prokonsumpcyjnych ekonomistów, być podporządkowanym m.in. proprokreacyjnym rządzącym; realizatorom utopii, to dalej będzie coraz szybciej lepiej (czy ja czegoś takiego już kilkadziesiąt razy, od 2000 r., nie napisałem, nie przestrzegałem, nie nawoływałem, nie wzywałem, nie wskazywałem konstruktywnej alternatywy... Czy ja przez kolejne lata nie będę robił tego samego...)... – red.]


Wydatki Narodowego Funduszu Zdrowia wyniosły w 2005 r. prawie 37 mld zł („WPROST” podaje, że razem z prywatnymi wydatki wyniosły 65-70 mld zł), a w 2009 r. około 56-60 mld (+ prywatne).
Czwartek 13.10.2011 | TYLE MILIARDÓW WYDAJĄ POLACY NA LECZENIE W tym roku na zdrowie Polacy wydadzą 100 mld złotych. 33 mld złotych - pochodzić będzie wprost z naszych kieszeni - informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.


POLACY WYDAJĄ MILIONY NA LEKI Pobiliśmy kolejny rekord. Wartość sprzedanych z hurtowni do aptek farmaceutyków wzrosła w styczniu w porównaniu rok do roku o 12 proc. i przekroczyła 2,1 mld zł - informuje portal money.pl. W ujęciu miesiąc do miesiąca w styczniu tego roku kupiliśmy aż o 26 proc. więcej leków.
W ubiegłym roku wartość rynku aptecznego wyniosła blisko 22,3 mld zł netto.


KAŻDY Z NAS ZOSTANIE ALERGIKIEM
- W naszym kraju jest największy odsetek alergików na świecie. Każdy z nas prędzej czy później zachoruje na alergię - mówił na konferencji prof. Bolesław K. Samoliński, kierownik badania.
Wyniki badań są zatrważające - aż 40 proc. Polaków cierpi na alergię, u 35 proc. zdarzają się stany zapalne błony śluzowej nosa, a alergiczny nieżyt nosa, który może prowadzić do astmy, ma co czwarty badany.
Astma, czyli przewlekłe zapalenie oskrzeli wywołane przewlekłą alergią, jest dziś naszym największym problemem zdrowotnym. Choruje na nią aż 3 mln rodaków. - Przy tym aż 70 proc. astmatyków nie wie, że jest chorych - alarmuje prof. Samoliński.
Astma atakuje ludzi młodych. Z danych GUS wynika, że w grupie osób do 29. roku życia jest najczęstszą chorobą przewlekłą. To choroba cywilizacyjna. Dziś na świecie choruje na nią aż 300 mln ludzi, a w ciągu kolejnych 15 lat ich liczba wzrośnie o kolejne 100 mln. Astma jest chorobą śmiertelną. W jej wyniku w Europie co godzinę umiera jedna osoba.

POLACY NAJCZĘŚCIEJ MAJĄ PROBLEMY ZE WZROKIEM, NADCIŚNIENIEM I NADWAGĄ
Problemy ze wzrokiem (57 proc.), nadciśnienie tętnicze (56 proc.) oraz nadwaga lub otyłość (47 proc.) to główne dolegliwości, na które cierpią Polacy - wynika z europejskiego sondażu na temat zdrowia Europe Health 2008.
Europejczycy najczęściej borykają się z nadciśnieniem tętniczym (42 proc.), problemami ze wzrokiem i nadwagą (po 38 proc.). Mają problem także z wysokim poziomem cholesterolu (35 proc.) i cierpią na stres (31 proc.). Co trzeci badany zmaga się z bezsennością lub zaburzeniami snu.
Znaczna część badanych Polaków dotknięta jest chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak stres (41 proc.) i bezsenność, zaburzenia snu (36 proc.) lub depresja (22 proc.). Ponad jedna trzecia (34 proc.) badanych Polaków cierpi na zbyt wysoki poziom cholesterolu.
Problemy ze słuchem ma 29 proc. polskich respondentów, a 24 proc. ma problem z zaparciami (częściej niż średnia europejska). Co piąty badany miał problemy z pamięcią, a 20 proc. badanych Polaków choruje na cukrzycę.

Przynajmniej co czwarte polskie dziecko do 14. roku życia jest dotknięte przewlekłą chorobą - np. alergią, astmą albo schorzeniem oczu. Co dziesiąte korzysta z aparatu słuchowego, okularów albo chodzi o kuli.
Ponad 90 procent dzieci w Polsce ma różnego rodzaju wady rozwojowe i schorzenia. Niemal 25 procent cierpi na choroby przewlekłe.


NASZE DZIECI BĘDĄ ŻYŁY KRÓCEJ Przeciętny młody Polak będzie żył 5 lat krócej, niż jego rodzice! Naukowcy z amerykańskiego National Institutes on Aging alarmują.

JUŻ MILIARD LUDZI NA ŚWIECIE JEST CIĘŻKO CHORYCH Będzie jeszcze gorzej. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 15 proc. ludzi na Ziemi jest w jakimś stopniu upośledzona - donosi france24.com. Wśród nich jest aż 200 mln w ciężkim stanie. Niepełnosprawnych szybko przybywa.

OTO ŚWIATOWY ZABÓJCA NUMER JEDEN Za dwa lata rak będzie zabijał więcej ludzi niż choroby serca. W ciągu najbliższych dziesięciu, dwudziestu lat co trzeci z nas zachoruje na nowotwór.


http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl - Licznik...

http://www.noesen.pl/?p=p_26&sName=DLUG-POLSK - Licznik...
Ostatnio zmieniony czw gru 19, 2013 5:36 pm przez admin, łącznie zmieniany 10 razy.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:47 pm

Odnośnie zwiększania przyrostu naturalnego...
Zwiększanie przyrostu naturalnego jest zabójcze, w tym samobójcze - to zbrodnia przeciwko Życiu na Ziemi!!!

- Gdy usunie się przyczyny, to znikną też ich skutki.
M.in. umieranie z głodu, nędza, bezdomność, choroby, skażenia, rabunek surowców i innych zasobów, degradacja środowiska, degeneracja itd. to są skutki PRZELUDNIENIA, więc trzeba zmniejszyć wielkość naszej populacji, a nie karmić głodujących, bo się rozmnożą, w tym roznosząc choroby – więc głodujących, chorujących, problemów przybędzie, a nie ubędzie (powstają efekty lawinowe)...

- Powierzchnia ziemi, ilość minerałów i innych zasobów, w tym lasów (które są niezbędne m.in. do pochłaniania CO2, wytwarzania tlenu, zachowania równowagi obiegu wody, zatrzymywania plag; zachowania opartego na tlenie życia, w tym ich mieszkańców) są ograniczone, więc nie da się nie tylko dalej prowadzić tej bezmyślnej, destrukcyjnej, zabójczej, samobójczej ekspansji (a już dawno temu przekroczyliśmy próg możliwości samoodtwarzania się ekosystemów, zasobów naturalnych (nie ma wielu lasów, lodowców, gatunków stanowiących ogniwa ekosystemów, wody rzek, mórz są skażone, trujące, a wyniku tego również ich zasoby), więc zachowując obecny stan i tak kontynuujemy zagładę, w tym samozagładę) betonu, asfaltu, śmieci, itd.; ludzi, ale konieczne jest, dla zachowania życia, wycofanie się z wielu zniszczonych obszarów, i przynajmniej w części przywrócenie ich do stanu naturalnego.

- Wartość większości ludzi jest ujemna, tzn. z ich pozbycia się wynikłyby same korzyści, gdyż ani niczego wartościowego, np. genów, predyspozycji, zdolności, umiejętności, wiedzy; potencjału, nie mają i nie wniosą, a jedynie wszystkie istnienia na Ziemi ponoszą negatywne skutki ich istnienia (...).
PS1
Przykładowo, takie owady są niezbędne przyrodzie, jedne np. do rozdrabniania, rozprowadzania, przetwarzania tzw. nawozu (tego, co wydalają zwierzęta roślinożerne); użyźniania gleby, rozprowadzania nasion; sadzenia roślin, inne zapylają rośliny (bez owadów te rośliny zginą!), m.in. pochłaniające CO2 wytwarzając tlen, stanowiące pokarm dla zwierząt (które bez tych roślin zginą).
Jaką rolę w ekosystemie pełni człowiek (bez nas przyroda na Ziemi by kwitła. Więc dlaczego się wywyższa, skoro pełni wyłącznie pasożytniczą, destrukcyjną rolę)! W ogóle skąd to przeświadczenie, że to nie - we własnym interesie - człowiek przyrodzie, tylko przyroda człowiekowi powinna służyć...!
Czy można wartość większości ludzi przyrównać do wartości choćby jednego owada... Więc proszę przestać utopijnie używać absurdalnych określeń, teorii, co do wartości życia ludzkiego, bez podziału ludzi według ich wartości, przydatności, sensu istnienia, wyszczególnienia o kogo, jaką grupę, jednostkę chodzi, przestać produkować, ratować itp. osobników szkodliwych!
Ta, przyczyniająca się do zagłady, utopia, to kolejna sprawka katolickiej org. religijnej!
PS2
ŚMIERTELNIE POWAŻNIE!!!:
Ziemia to własność wszystkich istnień!!!
Jeśli ktoś jest innego zdania, to proszę opuścić Naszą Planetę!!!

- Przyroda/Natura od samego początku wynalazła skuteczny sposób, by zamiast degeneracji (czego objawem są m.in. choroby, coraz niższy iloraz inteligencji, coraz większy stopień destrukcyjnych, w tym aspołecznych, niszczycielskich, cech i wynikłe z tego skutki) miało mse doskonalenie gatunków (w tym taki właśnie lek w postaci odporności na choroby, sposób na zwiększanie intelektualnego potencjału), a mianowicie POZYTYWNĄ SELEKCJĄ, CZYLI KORZYSTNY DOBÓR PARTERÓW DO PROKREACJI, USUWANIE NADLICZBOWYCH OSOBNIKÓW. Przez miliony lat to skutecznie funkcjonowało, aż pojawił się człowiek, istota mądrzejsza od Praw Natury, lepsza od przyrody, a tego efekty widać wokół (to, co funkcjonowało przez miliony lat ginie w przeciągu kilkudziesięciu lat, wszechstronnie przygotowuje się wszechstronne piekło dla kolejnych pokoleń, i takie postępowanie nazywane jest jeszcze... ratowaniem życia, mądrym, dobrym, normalnym, prawidłowym, moralnym. A próby przed tym obrony, ratunku: „mordowaniem”, „faszyzmem”, „bestialstwem”, „nienormalnością”, „objawem choroby psychicznej”, „głupoty” itp., czyli, jak zwykle, na odwrót...; realizacja utopii...)...


Nie da się kontynuować degeneracji, ekspansji, eksploatacji/rabunku, emisji trucizn, gromadzenia, w tym trujących, śmieci, zadłużania, niszczenia, degradacji, destrukcji, w nieskończoność!!! – Za wszystko jest wystawiany rachunek, tym większy, nim się gorzej postępowało...
M.in. w Polsce są miliony mieszkań zajmowanych przez osobniki biernie, czynnie szkodliwe, w tym pasożytnicze - m.in. pobierają świadczenia pieniężne za choroby, degenerację, mimo że są upośledzeni, chorzy, brzydcy, odrażający, to się jeszcze rozmnażają/degenerując nasz gatunek/przyczyniając do cierpień, nieszczęść, tragedii, katastrof, potworności, klęsk, plag, zła, a więc m.in. do zbędnej, szkodliwej produkcji, chorób, wydatków, długów, biedy! – Ich wszystkich trzeba usunąć, czemu pomocne będzie wprowadzenie jawnego statusu (...).

Oto kolejne skutki m.in. braku POZYTYWNEJ selekcji, takiego doboru partnerów mających zająć się prokreacją, dzięki czemu psychopaci, debile; kanalie m.in. zajmują się zarażaniem nałogami; degenerowaniem; pogrążaniem; niszczeniem ludzi:

„PAŃSTWO OPIEKUŃCZE”.../PAŃSTWO ABSURDALNE; UTOPIJNE/ZABÓJCZE-SAMOBÓJCZE!

Każdy degenerat wciąga, bezpośrednio, pośrednio, świadomie, nieświadomie, w sposób uświadomiony, nieuświadomiony, jawnie, niejawnie w degeneractwo następne osoby – powstały, już dawno temu/na samym początku, efekty lawiny (np. na początku nikotyną, narkotykami, alkoholem truło się kilka osób, obecnie robią to miliardy...)!

Chory system tworzy chorych ludzi; patologia – patologię; czynienie utopijnego (czyli urojonego, wmawianego) dobra – powoduje PRAWDZIWE ZŁO!
BY MÓC DOPŁACAĆ np. do produkcji rolnej, to trzeba zabrać pieniądze (w postaci podatków, opłacić biurokrację) konsumentom żywności...
By móc wypłacać renty, opłacać tzw. leczenie, w tym alkoholików, narkomanów, nikotynowców; degeneratów, dogorywanie w szpitalach, to trzeba zabrać pieniądze (w postaci podatków, opłacić biurokrację) pracującym, zdrowym, dbającym o zdrowie abstynentom (dbasz o swoje, swojego potomstwa zdrowie, to do roboty za marne pieniądze, i płać, tak by tobie i twojemu dziecku nie wystarczało na zdrowe odżywianie (dzięki czemu zostanie rencistą, rodzicem rencisty). A jak nie ma pracy, to głodujcie, i na bruk. Nie dbasz o swoje, swojego potomstwa zdrowie, a, to proszę bardzo płatny urlop – renta dla Ciebie (byś miał za co się (innych) truć) i Twojego dziecka) i mieszkanko... Nie starcza też wówczas pieniędzy na leczenie ludzi pożytecznych, mających zająć się zdrową prokreacją, wychowaniem dzieci, pracą umożliwiającą normalne funkcjonowanie państwa, zapewniającą prawidłowe życie społeczeństwu...
Choroba, chore dzieci są więc, w takich warunkach, pożądane...
Jeżeli leczy się chorego tzw. lekami, to tysiące ludzi, zwierząt, roślin jest trutych m.in. podczas ich produkcji, a następnie substancjami, które dostały się do środowiska, tzw. wody pitnej, łańcucha pokarmowego z wydalin tego człowieka. W wyniku czego kolejni ludzie są leczeni. Do tego trzeba dodać wpływ tych substancji na mikroby, które stają się lekooporne, na geny ludzi, a w efekcie na ich potomstwo, tego skutki dla społeczeństwa. Powstaje efekt lawinowy...
By dać mieszkania rencistom, to trzeba ich odmówić ludziom zdrowym (by mieli prawidłowe warunki do życia), pracującym (by mieli m.in. gdzie odpocząć po pracy), rodzicom i ich dzieciom (by miały normalne warunki rozwoju)...
By móc utrzymać więźniów, to trzeba zabrać pieniądze (w postaci podatków, opłacić biurokrację) m.in. ich ofiarom...
By dać emerytom, to trzeba nie dać dzieciom...
By dać górnikom, to trzeba zrezygnować z elektrowni wykorzystujących energię odnawialną...; Zapewnianie płatnych zajęć przyczynia się do strat (...), wydatków, biedy!
Jeśli zwiększymy przyrost naturalny, liczbę msc pracy, to w wielonasób zwiększą się problemy klimatyczno-ekologiczno-zdrowotno-gospodarczo-ekonomiczno-społeczno-geopolityczne (w tym przybędzie też ludzi chorych, rencistów, emerytów), m.in. z powodu szybszego ubywania surowców, większego zużycia energii, zwiększania ilości śmieci, wielkości skażenia, zatrucia, degradacji, degeneracji, a więc i wydatków, długów!
Jeśli przeznacza się pieniądze na konsumpcjonizm, to nie będzie ich na racjonalne inwestycje; będą długi, a nie zyski!
ITP...
Najprostszym, najtańszym, najskuteczniejszym sposobem, by zapobiec m.in. takim problemom jest zastosowanie się, powrót do rozwiązania, jakie stosuje natura, od milionów lat, a mianowicie POZYTYWNEJ selekcji, REGULACJI WIELKOŚCI POPULACJI, dostosowując ją do możliwości ekosystemów, przyrody, środowisk, planety.


http://carcinka.nowyekran.pl/post/67283 ... szym-kraju | 02.07.2012 10:07
W Europie polityki prorodzinne okazały się nieskuteczne, bo doprowadziły do skrajnych patologii. Dwa lata temu w Wielkiej Brytanii powstał raport o tym, jak rządy wspierają rodzinę. Okazało się, że doprowadzono do sytuacji, w której rodzina wielodzietna, nie pracując posiadała z tytułu zasiłków takie same lub większe dochody niż rodzina z dwójką dzieci, w której rodzice ciężko pracowali. To powielało patologię. Dzieci, które nigdy nie widziały pracujących rodziców, same nigdy nie pracowały, ale dążyły do tego by już od 16 roku życia mieć jak najwięcej dzieci. Najczęściej korzystali z takiego modelu emigranci - mówił Sadowski. To był ślepy zaułek.

http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/po ... go-zasilku | 10.01.2013
CIĘŻARNE PIJĄ, ŻEBY UPOŚLEDZIĆ DZIECKO. DLA WYŻSZEGO ZASIŁKU
Wśród biednych mieszkanek RPA szerzy się dramatyczna praktyka celowego ostrego picia w ciąży, aby dziecko urodziło się niepełnosprawne. Dzięki temu bezrobotne matki dostają wyższe zasiłki - podaje tvn24.pl.
Doprowadziło to do gwałtownego wzrostu liczby narodzin dzieci z alkoholowym zespołem płodowym oraz alkoholizmu.

Zgodnie z południowoafrykańskimi przepisami na zdrowe dziecko bezrobotna kobieta dostaje równowartość około 90 złotych zasiłku. Za niepełnosprawne otrzyma już natomiast 440 złotych, co dla żyjących w skrajnej biedzie jest znaczną sumą.
Dostrzeżenie tej szansy na zarobek doprowadziło w ostatnich latach do gwałtownego wzrostu liczby urodzeń noworodków z alkoholowym zespołem płodowym. Cierpiące nań dzieci są najczęściej opóźnione w rozwoju, zdeformowane fizycznie, mają problemy z mówieniem i kontrolą emocji. Zmiany są nieodwracalne.

Według Światowej Organizacji Zdrowia od 2002 roku RPA niepodzielnie zajmuje pierwsze miejsce w statystykach dotyczących liczby narodzin dzieci z alkoholowym zespołem płodowym.

http:// www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ ciezarne-pija-zeby-uposledzic-dziecko-dla-wyzszego-zasilku,298583.html


Po to, by ktoś mógł pośrednio, bezpośrednio szkodzić, w tym np. mieć chore, upośledzone dziecko, wegetować, dogorywać, to inne, za to inteligentne, zdrowe, urodziwe, o wysokim potencjale dzieci, młodzi ludzie muszą/w imię „moralności, religijności, dobra” umrzeć...!
Obecnie rocznie umiera wielokrotnie więcej ludzi, niż rocznie podczas II Wojny Światowej i w wyniku działalności Stalina – razem licząc...
Tamte działania, teraz..., nazywa się zbrodniami, a ich kreatorów powieszono. Obecne działania nazywa się moralnymi, jedynie słusznymi, realizacją dobra, stosowaniem jedynie słusznego sytemu, demokracją, wolnością, itp... A ich kreatorów się podziwia, obsypuje pieniędzmi, tytułami, występują w mediach jako osoby kompetentne, jedynie słuszne, mądre, dobre, itp... A zastanowili się Państwo, jak zostanie to ocenione, nazwane za kolejne kilkadziesiąt lat…
Ponieważ masy ludzkie, z uwagi na swój niski potencjał psychiki, umysłu, oraz z powodu działalności systemu szkolnictwa, w wyniku oddziaływania mediów, nie są wstanie obiektywnie oceniać rzeczywistość, do konstruktywnej działalności, to wystarczy dowolne absurdalności, skurwysyństwa nazywać odwrotnie niż się rzeczywiście sprawy mają, a masy będą to właśnie tak traktować, nazywać, tego bronić, pozytywnym zmianom się sprzeciwiać! Aż do śmierci...!
TO NIE PRESJA WIĘKSZOŚCI, TYLKO NIEPODWAŻALNOŚCI/KONIECZNOŚCI/NORMALNOŚCI!
Trzeba wspierać, inwestować w to, co może przynieść, przyniesie korzyści, inaczej zmarnuje się efekty czyjejś pracy, poniesie negatywne skutki wydania pieniędzy, przeznaczenia środków na osobniki biernie, czynnie szkodliwe, zmarnuje potencjał, pogrąży osoby wartościowe, nie otrzyma profitów z ich pozytywnego wkładu, bo się im tego nie umożliwiło, za to społeczeństwo „dobroczynnością” zostanie zdemoralizuje, wypaczone, w czego wyniku bezproduktywnych, destrukcyjnych poborców pieniędzy, środków i problemów przybędzie!
Na ludzkość, społeczeństwa składają się różne grupy ludzi, w tym degeneraci (np. nikotynowi, alkoholowi, narkotykowi, żywieniowi, lekowi, chemiowi, religijni, psychiczni, umysłowi), utopiści (pseudomoralni, ustrojowi, religijni), psychopaci, debile, kanalie. Więc system, który kieruje się głosem największych, najbardziej zorganizowanych, najaktywniejszych grup jest w istocie systemem utopijnym, a zarazem destrukcyjnym, gdyż nie tylko nie będzie problemów rozwiązywał, im zapobiegał, ale je tworzył, zwiększał – mamy, wszechstronnie, efekty negatywnych lawin! Stąd konieczne jest ustalenie konstruktywnych celów do osiągania przez jednostki, społeczeństwa, ludzkość, i to ich realizacja, a więc związane z tym działania, mają być priorytetem, celem!
A takim nadrzędnymi celami są: wszechstronne doskonalenie naszego gatunku, zapewnienie prosperity naszym potomkom, a więc pozostawienie im zasobów, w tym surowców, przyrody, w lepszym stanie, niż zastaliśmy!
By te cele zrealizować, trzeba ustalić status każdego człowieka: jego jakość, potencjał, wartość, a dzięki temu będzie możliwa m.in. pozytywna selekcja osób mających podejmować decyzje wpływające na otoczenie, środowisko, innych, pozytywna selekcja osób mających zająć się przedłużaniem gatunku, a więc taką prokreacją, ustalenie, które osoby kwalifikują się do eutanazji, usunięcia*, z uwagi na ich bierną czy/i czynną szkodliwość, a dzięki temu zmniejszenie wielkości naszej populacji, ilości i skali problemów.
Konieczne jest także ustalenie, co jest nam NAPRAWDĘ potrzebne, a zaspokajanie tych potrzeb musi odbywać się w sposób całościowo przemyślany, przygotowany, z uwzględnieniem wszystkich czynników, tego etapów.

*Światowa Org. Zdrowia (WHO) oraz Bank Światowy podają, iż rocznie w wypadkach samochodowych ginie na świecie ponad 1,2 mln osób, a ok. 50 mln odnosi obrażenia!!
W Polsce ok. 1 os. na 70 (łącznie ok. 700 000) jest zakażona wirusem HCV powodującym zapalenie wątroby typu C (potocznie żółtaczkę)(1 gram zakażonej wydzieliny wystarczy do zakażenia 1 mln ludzi! – To nie pomyłka), a ok. 1 os. na 1 000 HIV – ze stałą tendencją wzrostową zakażeń w obydwu wypadkach!! Prawie 80% zakażeń wirusem HCV (powodującym WZW typu C) prowadzi do przewlekłej choroby wątroby, zakażenie wirusem HBV (wywołującym WZW typu B) jest przyczyną ok. 80% przypadków raka wątroby!!
www.o2.pl / www.sfora.pl | 24.11.2009 14:34 RAPORT, UNAIDS, WHO: Pod koniec 2008 roku z HIV/AIDS żyło na całym świecie 33,4 mln ludzi. Dwa miliony osób zmarło w ubiegłym roku na AIDS. 2,7 mln osób się zaraziło. Codziennie zaraża się tym wirusem 7400 osób, w tym 1200 dzieci.
Każdego roku miliony ludzi, losowo, umiera z głodu (40 milionów)!!
Z powodu wojen kilka-kilkaset tys.!! http://wsiz.rzeszow.pl/kadra/mfutyra/Do ... %84ski.pdf
Wg szacunkowych danych w 14 500 wojnach w historii ostatnich 5000 lat zginęło łącznie ponad 3,6 mld ludzi. Po II wojnie światowej do zakończenia zimnej wojny toczyło się na świecie 150-450 wojen (w zależności od zastosowanych kryteriów), w których zginęło 12-35 mln ludzi. Nadal może się powiększać liczba ofiar, nawet już zakończonych wojen, bowiem niektóre skutki, środki przemocy działają z opóźnieniem, jak np. nędza, wybuchy min.
Skażenia środowiska, a m.in. zanieczyszczenie powietrza powoduje śmierć dwóch milionów osób rocznie, a z powodu zatrucia zanieczyszczoną wodą umiera jeszcze kilka mln ludzi rocznie)!!
Degeneracja: Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 15 proc. ludzi na Ziemi jest w jakimś stopniu upośledzona - donosi france24.com. Wśród nich jest aż 200 mln w ciężkim stanie. Niepełnosprawnych szybko przybywa!!
Choroby: rak wybija Polaków. 1,28 miliona ludzi w Europie umrze w tym roku na raka - prognozuje zespół włoskich naukowców. W samej Polsce będzie to 54,6 tys. mężczyzn i 44,4 tys. kobiet. Za dwa lata rak będzie zabijał więcej ludzi niż choroby serca. W ciągu najbliższych dziesięciu, dwudziestu lat co trzeci z nas zachoruje na nowotwór!! Łącznie choroby są przyczyną śmierci kilku (bliżej 10) mln ludzi rocznie!!
Z powodu trucia się nikotyną umiera 5 mln!! 600 tysięcy ludzi na świecie umiera w wyniku następstw wdychania dymu tytoniowego - wynika z pierwszego globalnego raportu na ten temat!!
A z powodu trucia się alkoholem kolejne miliony!!
Narkotykami zabijają się następne miliony!!
Kolejne miliony są, bezpośrednio, pośrednio, uczone przez degeneratów nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, trucia się środkami na porost mięśni, szkodliwego odżywiania!!

Ja proponuję by, bezboleśnie, umierali ci, których pozbycie się przyniesie same korzyści, czyli ich istnienie przynosi same szkody.
PS1
Wszystko na odwrót, w tym dotychczasowe postępowanie powodujące zło jest nazywane i traktowane jako dobro, a propozycje zapobiegające złu są nazywane i traktowane jako zło...
KLUCZEM SĄ POWSZECHNE MEDIA (przy czym, pomijając do kogo należą, kto nimi kieruje, w tym kierując się swoimi interesami, trzeba wziąć pod uwagę to, że tam także pracują ludzie o mentalności/na poziomie mas/swoich odbiorców)(masy nie myślą, tylko, bezmyślnie, słuchają, naśladują, rozpowszechniają, więc to, co media nazywają dobrem, jest powszechnie nazywane i w efekcie traktowane jako dobro, a co media nazywają złem, jest powszechnie nazywane i w efekcie traktowane jako zło...)
Aby umysł pracował prawidłowo, to musi otrzymywać, w sposób normalny, odpowiednie informacje. A by się rozwijać, to dodatkowo wartościowe nowe informacje (m.in. działalność powszechnych mediów nie spełnia żadnego z tych warunków).
PS2
Każdy dąży do tego, ja też, stwarza warunki do jak najlepszej prosperity dla siebie. A od zawsze rządzili, prosperowali psychopaci i ich pomocnicy: debile.
Zaś w normalnym świecie, ani jedni ani drudzy, nie tylko by nie prosperowali, ale byliby eliminowani. Więc im to, co oczywiste, NIE ODPOWIADA!/Nie dopuszczą do normalności, choćby i kosztem powszechnej degeneracji, destrukcji, totalnej zagłady (to dla nich nic nowego, tylko wcześniej działali na mniejszą skalę, bo tylko na taką wtedy mogli)!
Ostatnio zmieniony pn wrz 23, 2013 10:26 pm przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:48 pm

Oto PRZYCZYNY: plag, nieszczęść, katastrof, cierpień, tragedii, potworności, strat, zagłady, itp., itd.:

NIEMAL WSZYSTKO JEST NA ODWRÓT...
Trzeba zacząć od pierwotnej przyczyny, a mianowicie od braku pozytywnej, a nawet negatywnej selekcji prokreacyjnej, czyli degeneracji fizycznej, której składnikiem jest degeneracja psychiczna, a w jej wyniku ma mse również umysłowa, a zatem i intelektualna, co skutkuje wszechstronnym niszczeniem ludzi, obniżaniem ich pozytywnego potencjału, wszechstronną degeneracją, destrukcją, regresem ludzkości w całym spektrum (niemal wszystko jest na odwrót, w tym nawet pozytywną prokreację określa się mianem zła, a negatywną mianem dobra...)...!

Tak, jak są zewnętrzne wady wrodzone, zwane fizycznymi, ludzi, tak są i wewnętrzne, a jeśli dotyczy to mózgu, to są nazywane psychicznymi, a w efekcie są to także i umysłowe.

mózg wady schorzenia wrodzone rozwojowe
https://www.google.pl/search?q=m%C3%B3z ... =firefox-a

mózg wady schorzenia genetyczne dziedziczne
https://www.google.pl/search?q=m%C3%B3z ... =firefox-a


Ludzie rozumni postępują odpowiedzialnie, a osobniki nierozumne emocjonalnie, stadnie.

Sytuacja jednostek, społeczeństw, państw, cywilizacji, ludzkości, jest wprost proporcjonalna do tworzonego, w tym genetycznego, wykorzystywanego potencjału...

Jacy ludzie wzbudzają najwięcej emocji, o jakich się często myśli, o kim się najczęściej rozmawia, czyje zachowania, postępowanie, działania, w tym je odtwarzając, się opisuje, analizuje, silnie przeżywa – o tych, którzy nas zbulwersowali, wzburzyli, zirytowali, zestresowali, dali zły przykład, źle postąpili, nam, innym zaszkodzili, zrobili krzywdę, a dotyczy to wszystkich, w tym m.in. polityków, urzędników, przełożonych, współpracowników, podwładnych, przechodniów, współpasażerów, dziadków, rodziców, dzieci, degeneratów, dewiantów, itp. – A więc wszyscy oni wywarli na nas (a nie, nie rzucający się w oczy zwykli, normalni ludzie...) ogromny, a w wielu wypadkach decydujący wpływ – stając się wzorcami, będą więc naśladowani, a m.in. w wydawaniu, powodowaniu irytujących dźwięków, wypowiadaniu takich tekstów, w napastowaniu wzrokiem, w anormalnej mimice, w bezczelności, chamstwie, złośliwości, podłości, okłamywaniu, oszukiwaniu, manipulowaniu, wykorzystywaniu, okradaniu, w nikotynowym, alkoholowym, narkotykowym degeneractwie, realizacji zboczeń seksualnych, w anormalności itp., itd.; w przymuszaniu do tego wizualnego, odsłuchowego odbierania, ponoszenia tego konsekwencji itp., itd...
Jeśli się nie ostrzeże, nie uświadomi o ich asortymencie środków, działań, o osobnikach upośledzonych, niedorozwiniętych, debilach, psychopatach, osobnikach nienormalnych, w tym obłąkanych, np. religijnych zombie, degeneratach, dewiantach, zboczeńcach, to nieuświadomieni normalni ludzie będą stawać się ich bezbronnymi ofiarami. Jeśli się normalnych ludzi uświadomi, to jednocześnie dowiedzą się o takich zachowaniach, takim postępowaniu, takich działaniach, możliwościach, i część z uświadomionych będzie niektóre takie rzeczy naśladować, demoralizować, wypaczać, uczyć tego innych, przywiać się do tego rozpowszechniania... – tak więc cokolwiek by nie robić w związku z istnieniem takich osobników, zawsze będzie to złe, tak jak istnienie takich ludzi!
PRZYCZYNY-EFEKTY/SKUTKI
Osoby normalne, pozytywne, konstruktywne = odpowiednio: neutralne, pozytywnie wpływające na innych ludzi, wnoszące konstruktywny wkład, w tym dające taki przykład = efekt, bezpośrednio, pośrednio, pozytywnej lawiny.
Osoby nienormalne, negatywne, destrukcyjne = szkodliwy wpływ, takie interakcje, działania, skutki tysiące, dziesiątki, setki tys., miliony razy na, zależnie od przypadku, sytuacji, okoliczności, warunków, tysiące, dziesiątki, setki tys., miliony ludzi, środowisko, przyrodę = efekt, bezpośrednio, pośrednio, negatywnej lawiny.


Nie można dopuszczać do sytuacji, że osoby o wysokich walorach, pozytywnym potencjale są niszczone, np. w przedszkolu, w szkole, w internacie, w wojsku, w pracy, w msu zamieszkania, przez osobniki o niskich walorach, zawistnych, nienormalnych, psychopatycznych, o negatywnym potencjale, że ich potencjał jest marnowany.

Chcecie, by było normalnie, dobrze? - To potrafią zapewnić WYŁĄCZNIE ludzie normalni, dobrzy! A więc TYLKO takich ludzi należy płodzić, rodzić (a więc nie: chorych, upośledzonych, ułomnych, nienormalnych, brzydkich), a jak się tacy zdarzą, to należy ich ZAWSZE usuwać!!

Pierwsze upośledzone, nienormalne, chore dziecko pozostawione przy życiu jest początkiem negatywnej lawiny/końca gatunku (cywilizacji)...
PS
Czego P. oczekują od, genetycznie uwarunkowanych, psychopatów, debili, degeneratów; intelektualnych, etycznych kalek, ich ofiar, demokracji; utopii...

MŁODZIEŻ NIE SŁUCHA, NIE SZANUJE RODZICÓW, DOROSŁYCH, SPOŁECZEŃSTWA, PAŃSTWA, JEST ZDEMORALIZOWANA, W TYM EGOISTYCZNA, BEZMYŚLNA, ITP...
A za co mają dziękować, szanować, kogo mają podziwiać, co naśladować… – co jej codziennie i niemal wszędzie się pokazuje, czego uczy/czego nie uczy... – czego nie przedstawia…
Za rodzenie chorych, niedorozwiniętych, upośledzonych, debilnych, psychopatycznych dzieci do leczenia, utrzymywania na rencie, w więzieniach...; za to że są chore, podatne na nałogi, czyli degeneractwo, upośledzone, brzydkie, głupie...; za zarażanie, poprzez powszechne eksponowanie, nałogami, niezdrowym odżywianiem, trybem życia; degeneractwem...; za wszechstronną selekcję negatywną...; za rabunek, marnowanie minerałów i innych zasobów..., za skażanie, trucie...; za długi...; za codzienne i niemal wszędzie stresowanie, demoralizowanie, wypaczanie, upośledzanie umysłów, uszkadzanie psychiki tzw. reklamami (wpajanie konsumpcjonizmu), powtarzactwem...; za zwiększanie wielkości i ilości problemów/za nierozwiązywanie problemów...; za to, że jest coraz gorzej...; za nierozumienie nawet elementarnych spraw, kierowanie się emocjami, krótkowzrocznym egoizmem...; za nie przejmowanie się nikim ani niczym…; za wybieranie do rządzenia psychopatów, debili; kanalii/zmilczanie, marginalizowanie ludzi wybitnych...; za realizowanie utopii...; za zagładę...

Każde dziecko musi mieć prawo do/obowiązkiem ludzi, społeczeństw, państw, musi być zapewnienie, by każde zakwalifikowane do startu w dalszy etap życia dziecko było zdrowe, z predyspozycjami do tego by być mądre, dobre, oraz ładne; o dużym, pozytywnym potencjale, wysokich walorach » z pełnymi szansami na wartościowe, udane, szczęśliwe życie/nikt nie może mieć prawa skazywać ludzi, osób z ich otoczenia, społeczeństw, państw na cierpienia, problemy, straty, regres, destrukcję »» społeczeństwo słusznie winno oczekiwać pozytywnego wkładu od swoich członków »»» rozsądnym oczekiwaniem państwa są pozytywne relacje z obywatelami, konstruktywna współpraca; oczywistym oczekiwaniem obywateli jest, by państwo postępowało, działało mądrze, odpowiedzialnie, a więc by podejmowaniem decyzji zajmowały się osoby kompetentne, czyli o możliwie wysokim, najwyższym pozytywnym potencjale.

Jeśli nie nazywa się spraw, osób zgodnie z rzeczywistością, to się wprowadza w błąd, manipuluje, oszukuje, kłamie, demoralizuje, wypacza (jest się, odpowiednio, osobą konformistyczną, koniunkturalną, fałszywą, tchórzliwą, itd.)!

Ten, to co zasługuje na szacunek należy szanować, a kto, co nie zasługuje, to należy nazywać to zgodnie z rzeczywistością. By mobilizować, dyscyplinować, nagradzać/karać, zachęcać/zniechęcać; konstruktywnie pobudzać, stymulować; osiągać pozytywne efekty.

Jaki poziom osiągnęła cywilizacja, gdy m.in. kształceniem, rządzeniem, biznesem, leczeniem, przekazem informacji zajmują się m.in. pdk...; krótkowzroczni, bezwzględni egoiści, utopiści...
PS1
Gdy spraw tak istotnych, kluczowych, osobników tak szkodliwych, nie nazywa się zgodnie z RZECZYWISTOŚCIĄ (czyli się przemilcza, dezorientuje, wprowadza w błąd, kłamie, oszukuje, manipuluje)...
PS2
TAK, macie się wstydzić, bać, takich osobników rodzić, kształtować, tak postępować, takimi być, takich osobników słuchać, wybierać, takim osobnikom pozwalać na działanie, w tym m.in. na publiczne wypowiedzi, rządzenie!

Umysły normalne domagają się normalności, a nienormalne nienormalności... Obecnie normalność jest traktowana jako nienormalność, a nienormalność jako normalność...
GŁÓWNYM PROBLEMEM LUDZKOŚCI, i to od zarania dziejów, JEST AWERSJA* DO, bezpośrednio, pośrednio, USUWANIA OSOBNIKÓW, ICH GENÓW*, PSYCHOPATYCZNYCH, DEBILNYCH, CHORYCH, ZARAŻAJĄCYCH, UPOŚLEDZONYCH, UŁOMNYCH, BRZYDKICH; DESTRUKCYJNYCH, BEZPOŚREDNIO, POŚREDNIO SZKODLIWYCH, STĄD TO ONI, bezpośrednio, pośrednio, świadomie, nieświadomie, w sposób uświadomiony, nieuświadomiony, jawnie, niejawnie, NISZCZENIEM, ELIMINOWANIEM POZOSTAŁYCH SIĘ ZAJMOWALI I ZAJMUJĄ...
Stąd tak powszechna jest psychopatia, debilstwo; manipulowanie, ogłupianie, stresowanie, nękanie, dręczenie; uszkadzanie psychiki, wypaczanie, upośledzanie umysłów, demoralizowanie, degenerowanie, wykorzystywanie; uszkadzanie genów; stąd jest tylu przestępców, kreatur, nałogowców; degeneratów, ludzi chorych, głupich, brzydkich, ma mse prokreacyjna i do pełnienia ważnych stanowisk selekcja negatywna; postępuje się absurdalnie, na odwrót; realizuje utopie; stąd ma mse szkodzenie, pogrążanie, niszczenie, zagłada, a więc jest tyle problemów, są takie straty!!! A w efekcie jest tyle cierpienia, nieszczęść, tragedii, potworności, plag, wojen długów, biedy!!!
Więc, biorąc pod uwagę tego skutki i pozytywną alternatywę, czy to jest mądre, dobre, dalekowzroczne...
* Wcześniej zawdzięczaliśmy ją katolickiej org. religijnej, ostatnio jeszcze z powodu skojarzeń z Hitlerem, Stalinem...
* Więc te geny są, w najprzeróżniejszych kombinacjach, stężeniach, wymieszane, krążą w naszej populacji (znaczna część nawet skrajnie chorych psychicznie, fizycznie uprawia seks (część nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, o tym nie wie...)... Trzeba też dodać, że największą część zoofilii, kaprofilii, nekrofilii również stanowią osobniki niedorozwinięte, upośledzone psychicznie, umysłowo, upośledzone, chore fizycznie, brzydkie, debilne, a część z nich uprawia seks także z ludźmi, i w inny sposób również wprowadzają odzwierzęce choroby do naszej populacji! Zarażają też zarazkami (już...) typowo odludzkimi, w tym wenerycznymi! Również największą część nikotynowych, alkoholowych, narkotykowych, żywieniowych, lekowych itp., m.in. uszkadzających geny degeneratów, w tym zarażających tym innych, stanowią takie właśnie osobniki)!
PS1
Osobniki za to współodpowiedzialne uchodzą za »dobroczyńców«... A domagający się tego zakończenia nazywa się: „faszystami, ludobójcami (Hitler, Stalin*)”... Czyli, jak zwykle, na odwrót...
* Przecież Hitlera, Stalina i inne kreatury i ich popleczników zawdzięczamy właśnie m.in. „dobroczyńcom”, czyli jest to m.in. efekt braku pozytywnej selekcji do prokreacji, skutki nie usuwania osobników, ich genów, chorych, patologicznych, a więc degenerowania naszej populacji...; wszechstronnego pogrążania nas!
PS2
Czy skorzystaliby P. z oferty firmy montującej komputery z uszkodzonych, wadliwych części, instalującej uszkodzone, wadliwe, szkodliwe oprogramowanie... Jak funkcjonowałaby ta firma (jak musiałby postępować jej właściciel, by móc rozprowadzać, sprzedawać swoje produkty)... Jakie byłyby skutki używania takich komputerów, programów (co miałoby wpływ m.in. na »działanie« pozostałych komputerów, programów, maszyn, urządzeń, sprzętów; firm, instytucji, banków, szpitali, policji, sądów, mediów, szkół, uczelni itp., itd.)... Co sądziliby P. o właścicielu tej firmy, w dodatku twierdzącym, że postępuje dobrze, ma rację, a tych, którzy domagaliby się, by wykorzystywał wyłącznie dobre części i programy, uważałby za ludzi nienormalnych, złych... Co sądziliby P. o rządzie, który by dotował, wspierał taką działalność...
PS3
Podobnie ma się sytuacja z demokracją w alternatywie dla ustroju/postępowania racjonalnego, obecną polityką, tzw. działalnością gospodarczą, tzw. lecznictwem, tzw. działalnością dobroczynną, tzw. edukacją, tzw. religijnością...
PS4
Skoro postępowanie racjonalne, a więc zgodne z Prawami Natury/ekologii, ekonomii ma być złe, to proszę wskazać chociaż jedną z tego niekorzyść!
Skoro przeciwstawianie się Prawom Natury/ekologii, ekonomii ma być dobre, to proszę wskazać chociaż jedną z tego korzyść...
PS5
Jeszcze inaczej.
Są 2 kraje:
- W jednym rządzą normalni, wrażliwi ludzie, dobroczyńcy, więc jest tak, jak obecnie wszędzie, czyli: rozmnażają się ludzie uzależnieni od trucizn: nikotyny, alkoholu, narkotyków, leków, szkodliwej żywności, ludzie upośledzeni, chorzy fizycznie, w tym psychicznie, debile, psychopaci, ludzie brzydcy, czyli z każdym pokoleniem następuje coraz większa degeneracja, więc rośnie ilość i skala problemów, więc jest coraz gorzej.
- W drugim rządzą anormalni osobnicy, cieszący się z anormalności, czynienia zła, z cierpień, bestie, więc rozmnażają się wyłącznie ludzie zdrowi, inteligentni, urodziwi, o pozytywnych cechach, czyli z każdym pokoleniem rośnie ich pozytywny potencjał, dzięki czemu maleje ilość i skala problemów, więc jest coraz lepiej.
Czy wszystko się zgadza...


www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa 23.11.2011, 07:39 ostatnia aktualizacja: 23.11.2011, 9:02
NIEMCY GWAŁCĄ BEZBRONNE KALEKI. SZOKUJĄCY RAPORT
Dramat chorych kobiet.
Niemal połowa fizycznie upośledzonych kobiet w Niemczech była seksualnie wykorzystana, także psychicznie i fizycznie torturowana - donosi thelocal.de.
Raport naukowców z uniwersytetu w Bielefeld został ogłoszony przez minister ds. rodziny, Kristinę Schröder. Kobiety zdrowe ofiarami podobnych praktyk padają dwa razy rzadziej.
Wśród upośledzonych kobiet żyjących w domach opieki liczba zgwałconych wzrosła w ostatnim czasie o jedną trzecią (z 10 do ponad 30 proc.).
Aż trzy na cztery kobiety upośledzone fizycznie doświadczyły molestowania seksualnego zanim osiągnęły pełnoletność, 60 proc. jest torturowanych psychicznie - dodaje serwis. | JS

www.o2.pl / www.sfora.pl | Sobota 04.02.2012, 21:10
NIEMCY CORAZ CZĘŚCIEJ UPRAWIAJĄ SEKS ZE ZWIERZĘTAMI. TO JUŻ PLAGA
Tłumnie odwiedzają takie domy publiczne.
Notujemy coraz więcej takich przypadków. Powstają nawet specjalne domy publiczne – powiedziała Madeleine Martin, z organizacji chroniącej prawa zwierząt.
Ich adresy bez problemu można znaleźć w sieci.
Zdaniem urzędników należy natychmiast zaostrzyć prawo, aby skutecznie karać zoofilii.
Obecnie w Niemczech można karać tylko za rozpowszechnianie pornografii zwierzęcej. Uprawianie seksu z czworonogami nie jest natomiast przestępstwem - pisze „Frankfurter Rundschau”.
Według obrońców praw zwierząt to nie są już pojedyncze incydenty. Można mówić o nowej modzie i stylu bycia.
Seks ze zwierzętami był zakazany w Niemczech do 1969 roku. | TM

www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa 09.11.2011, 21:22
LEKARZE PRZERAŻENI. TU CO TRZECI FACET UPRAWIA SEKS ZE ZWIERZĘTAMI
Ich ofiarami padają nawet kury.
Aż 35 proc. mężczyzn z dziewiczych terenów Brazylii przyznaje się do uprawiania seksu ze zwierzętami. Są to krowy, klacze, świnie, a nawet kury.
To szokujące wyniki badań urologów, którzy sprawdzali dlaczego w tych regionach tak wielu mężczyzn choruje na raka prącia - donosi „The Daily Mail”.
Naukowcy odkryli, że wśród zoofilów ryzyko wystąpienia tego nowotworu jest dwa razy wyższe. Brazylijscy mężczyźni uprawiający seks z zwierzętami częściej zapadają też na choroby przenoszone drogą płciową.
Przerażające jest to, że 21 proc. zoofilów przyznaje, że stosuje te praktyki dłużej niż 5 lat. Część uprawia seks ze zwierzętami nawet codziennie - mówi dr Stjnio de Cassio Zequi, urolog z Sao Paulo.
Dodaje, że takie kontakty powodują mikro-urazy w tkankach prącia, a wydzieliny zwierząt są toksyczne dla ludzi. | AJ

[To ma mse na całym świecie, bez wyjątku. Jedyna różnica jest w skali. – red.]

„ANGORA” nr 11, 12.03.2006 r.
W. Brytania „THE TIMES” 27.02.06. Cena 0,40 GBP
Jedenaście z dwunastu najgroźniejszych czynników bioterrorystycznych pochodzi od zwierząt
NOWA PLAGA LUDZKOŚCI
Co najmniej jeden nowy patogen przełamuje każdego roku barierę międzygatunkową, narażając ludzi na kontakt z nowymi chorobami, wcześniej groźnymi wyłącznie dla zwierząt.
Pierwsza próba skatalogowania nowych bakterii i wirusów zdolnych do zakażania ludzi wykazała 38 patogenów, które pojawiły się w ostatnich 25 latach. Trzy czwarte z nich, w tym HIV, ptasia grypa, SARS i nowy wariant choroby Creutzfeldta-Jakoba początkowo były chorobami wyłącznie zwierzęcymi. Projekt, który nadzorował dr Mark Woolhouse z Uniwersytetu w Edynburgu, pozwolił na identyfikację 1400 patogenów szkodliwych dla ludzi, z których co najmniej 800 przekroczyło wcześniej barierę międzygatunkową. Nie jest jasne, czy współcześnie zwiększa się liczba zwierzęcych chorób
groźnych dla ludzi. Dr Woolhouse uważa jednak, że nie jest możliwe, by wcześniej w historii ludzie byli narażeni na kontakt z porównywalnie dużą liczbą nowych patogenów. Zmiany w naszym zachowaniu, w tym jedzenie mięsa dzikich zwierząt, intensywnagospodarka rolna, łatwość podróżowania na duże odległości oraz globalne ocieplenie, mogły w dużym stopniu przyczynić się do rozprzestrzenienia wśród ludzi niebezpiecznych zwierzęcych drobnoustrojów.
– Obserwowane obecnie zwiększenie liczby patogenów przekraczających barierę międzygatunkową jest zbyt szybkie, by dało się je wytłumaczyć z perspektywy ewolucyjnej skali czasu - powiedział dr Woolhouse na zjeździe Amerykańskiego Stowarzyszenia dla Popierania Postępu Nauki (AAAS) w Saint Louis. – Gdyby takie tempo utrzymywało się od wieków, zalałaby nas fala szkodliwych drobnoustrojów. (…)
Najbardziej złowrogim przykładem patogenu, który niedawno pokonał barierę międzygatunkową, jest wirus HIV, który pierwotnie występował u afrykańskich małp. Podobnie rozprzestrzeniały się odpowiedzialne za gorączki krwotoczne wirusy Marburg i Ebola, koronawirus wywołujący SARS, szczep H5N1 ptasiej grypy czy wirus zachodniego Nilu (...)
Mark Henderson © THE TIMES NEWSPAPER LIMITED, 2006

„WPROST” nr 37, 16.09.2007 r.: GROŹNE ZWIERZĘTA Ponad 70 proc. nowych chorób u ludzi wywołują zwierzęta – wynika z najnowszego dorocznego raportu Światowej Organizacji Zdrowia, opublikowanego pod hasłem „Bezpieczna przyszłość”. Najbardziej niebezpieczny dla ludzi jest wciąż wirus H5N1 wywołujący ptasią grypę.
(PB)


„NEWSWEEK” nr 18, 07.05.2006 r.
CZY CZUJESZ TO, CO JA CZUJĘ
Znaczna część naszego mózgu zajmuje się tym, co mają w głowach inni ludzie. Dzięki neuronom lustrzanym odbieramy i odczuwamy cudze emocje.
[Wszystko wpływa m.in. na wyobraźnię, a więc wywołuje projekcje myślowe, w tym nieświadome tego analizowania przez umysł.
Za pośrednictwem wyrazu czyichś oczu, mimiki, tzw. mowy ciała, intonacji głosu, zachowania, treści przekazu; Tak więc wygląd, postępowanie, zachowywanie się osób (np. nikotynizm, narkomania, alkoholizm, zboczenia, marginalne sposoby uprawiania seksu, religijność (obłęd), choroba psychiczna, tiki, nawyki, w tym grymasy (żucie gumy), wydawanie dźwięków itp. (również np. pety, smród trucizny nikotynowej, butelki, smród alkoholu, strzykawki, symbole religijne – są źródłem informacji o czyimś postępowaniu)) stanowiących cząstkę, element, społeczeństwa nie jest tylko i wyłącznie czyjąś prywatną sprawą – skoro i w ten sposób wpływa się, negatywnie, na innych. – red.]
Empatia, czyli odbieranie i współodczuwanie cudzych emocji, nie ma nic wspólnego ze zdolnościami paranormalnymi. To umiejętność, którą posiedliśmy wszyscy, tylko nie wszyscy korzystamy z niej w jednakowym stopniu. Za to, że przejmujemy stres kolegi, który miał scysję z szefem, albo że na widok pająka na ręce innej osoby sami czujemy obrzydzenie, odpowiadają neurony lustrzane. (...)
W ludzkim mózgu też wykryto neurony lustrzane, a ściślej całą ich sieć. Naukowcy byli jednak zaskoczeni, kiedy okazało się, że rozpoznają nie tylko ruch, ale także intencje i emocje.
Doktor Marco Iacoboni z uniwersytetu w Los Angeles, autor wielu badań nad neuronami lustrzanymi, tłumaczy: - Jeśli widzisz, że rzucam piłkę, twój mózg symuluje tę czynność. Jeśli wyciągam rękę, jakbym chciał rzucić piłkę, masz w mózgu kopię tego, co chcę zrobić, czyli odczujesz moje intencje. I dalej, jeśli jestem zestresowany, twój mózg symuluje mój stres. Wiesz dokładnie, co czuje, bo ty czujesz to samo. Empatia włącza się automatycznie. [W tym dzięki własnym, podobnym doświadczeniom. A w przypadku ich braku dochodzi do symulacji, imitacji, odpowiednich symptomów. – red.]
(...) Ale wiadomo już, że identyfikowanie i odbieranie przez nas takich uczuć, jak onieśmielenie, duma, obrzydzenie, poczucie winy czy odrzucenia, jest możliwe dzięki neuronom lustrzanym, znajdującym się w części mózgu zwanej wyspą.
(...) empatia służy nie tylko do kontaktów się z światem, ale także do uczenia się świata. – System neuronów lustrzanych odpowiada za indywidualny rozwój i działa niemal od chwili narodzin. Dzięki temu dzieci mogą naśladować swoich opiekunów od pierwszych chwil życia – twierdzi dr Andrew Meltzoff z uniwersytetu w Waszyngtonie. Około ósmego tygodnia pojawia się u nich zdolność do takiego przetwarzania obrazu, dzięki któremu może odczytywać uczucia, pojawiające się na twarzach opiekuna. – We wczesnym dzieciństwie współodczuwanie emocji opiekunów jest jednym z najważniejszych sposobów utrzymywania kontaktu ze światem – mówi prof. Trzebińska. – Dzięki empatii z matką dziecko ma już swoje życie emocjonalne, co jest niezbędne do kształtowania się psychiki.
[Przebywając z kimś przejmujemy część składników jego osobowości. Stopień tego wpływu zależy od wielu czynników, a m.in. od naszego, danej osoby wieku, siły charakteru, asertywności, sposobu, okoliczności oddziaływania. A, niestety, wszyscy nosimy ślady, odczuwamy efekty, ponosimy szkody, w tym zdrowotne oddziaływania ludzi upośledzonych psychicznie, o uszkodzonej psychice, chorych, wypaczonych umysłowo, psychopatów/ek, debili/ek; kanalii (np. mimiczne, w tym wzrokowe, werbalne, w tym treścią, intonacją, odnośnie formy, stylu przekazu, komunikacji (ekspresji, afirmacji), emanacją, zachowywaniem się, postępowaniem). A te efekty, bezpośrednio, pośrednio, w tym poprzez przekazywanie sobie efektów ich działania, oddziaływania, rozprzestrzeniamy, czyli przekazujemy kolejnym osobom. Więc i z tego powodu b. ważne jest, m.in., by dziećmi zajmowały się odpowiednie osoby. – red.]
(...) Empatia jest jednym z drogowskazów, pomagających orientować się w życiu, przewidywać działania innych ludzi, odczytywać ich intencje. Człowiek pozbawiony tej zdolności zachowuje się jak emocjonalny inwalida i raz po raz napotyka trudności w relacjach społecznych. (...)
Chodzi więc o to, by korzystać z empatii tylko wtedy, kiedy może być ona pomocą, a nie przeszkodą w życiu.
Jolanta Chyłkiewicz

www.o2.pl / www.sfora.pl | Poniedziałek [09.11.2009, 14:15] 5 źródeł
STRES W DZIECIŃSTWIE MUSI SKOŃCZYĆ SIĘ DEPRESJĄ
Trauma zmienia nasze geny.
Urazy psychiczne w dzieciństwie powodują zmianę genów, które odpowiadają za produkcję hormonu stresu. Osoby, który jako dzieci przeżyły wypadek czy widziały drastyczną zbrodnię są dużo bardziej podatne na depresję i inne zaburzenia psychiczne - donosi thelocal.de.
To wynik badań niemieckich naukowców z Instytutu Psychologii Maxa Plancka z Monachium. Doświadczenia przeprowadzone na myszach wykazały, że u gryzoni, które we wczesnej fazie życia narażone były na czynniki stresogenne, doszło do zmian w kodzie DNA.
Stwierdzono, że mózgi tych myszy, przez całe życie wytwarzały zbyt wiele wazopresyny, która odpowiada m.in. za regulację produkcji hormonów stresu, emocji i zachowań społecznych.
Nasze odkrycie pozwoli na nowe metody leczenia depresji i stanów lękowych u ludzi. Teraz już wiemy gdzie poszukiwać przyczyn takich zaburzeń - mówi dr Florian Holsboer. | AJ

www.o2.pl / www.sfora.pl | Niedziela 18.09.2011
TAJEMNICZY „DRUGI KOD” W DNA. TO TAK SIĘ ROZWIJAMY
Nie wszystko mamy zapisane w genach.
To nie geny odpowiadają za reakcję organizmu na gwałtowne zmiany środowiska – donosi msn.com.
Naukowcy z Salk Institute for Biological Studies dowodzą, że to dodatkowe biochemiczne instrukcje ukryte w kodzie DNA mogą przyspieszać rozwój i ewolucję organizmów.
Eksperyment przeprowadzono na jednym gatunku roślin o nazwie Arabidopsis thaliana (to odpowiednik szczurów laboratoryjnych w świecie roślin). Okazało się, że reakcja rośliny na zmiany środowiska - np. przez rozmiar kwiatów - w ogóle nie wynika z jej genów.
Naukowcy twierdzą, że ten odpowiedzialny za szybką adaptację pozagenetyczny mechanizm może dotyczyć też innych organizmów, w tym ludzi.
Nie wszystko jest zapisane w genach. Ten ukryty kod DNA jest bardzo elastyczny i szybko reagujący na zewnętrzne warunki. To może też wpływać na to jak się rozwijamy – mówi prof. Joseph Ecker. | AJ


Psychopaci
https://www.google.pl/search?q=psychopa ... =firefox-a

Psychopatki
https://www.google.pl/search?q=psychopa ... =firefox-a

Seryjni mordercy bezpośrednio mordujący
https://www.google.pl/search?q=seryjny+ ... =firefox-a

https://www.google.pl/search?q=seryjni+ ... =firefox-a

Seryjne morderczynie bezpośrednio mordujące
https://www.google.pl/search?q=seryjne+ ... =firefox-a

https://www.google.pl/search?q=seryjna+ ... =firefox-a

Seryjni mordercy i morderczynie zarażający HIV
https://www.google.pl/search?q=zara%C5% ... =firefox-a

https://www.google.pl/search?q=zara%C5% ... =firefox-a

https://www.google.pl/search?q=zara%C5% ... =firefox-a


Wszystko na odwrót, w tym dotychczasowe postępowanie powodujące zło jest nazywane i traktowane jako dobro, a propozycje zapobiegające złu są nazywane i traktowane jako zło...

Każdego roku miliony ludzi, losowo, umiera z głodu (40 milionów), z powodu wojen (kilka-kilkaset tys.), skażenia środowiska (zanieczyszczenie powietrza powoduje śmierć dwóch milionów osób rocznie, a z powodu zatrucia zanieczyszczoną wodą umiera jeszcze kilka mln ludzi rocznie), degeneracji (Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 15 proc. ludzi na Ziemi jest w jakimś stopniu upośledzona - donosi france24.com. Wśród nich jest aż 200 mln w ciężkim stanie. Niepełnosprawnych szybko przybywa), chorób (rak wybija Polaków. 1,28 miliona ludzi w Europie umrze w tym roku na raka - prognozuje zespół włoskich naukowców. W samej Polsce będzie to 54,6 tys. mężczyzn i 44,4 tys. kobiet. Za dwa lata rak będzie zabijał więcej ludzi niż choroby serca. W ciągu najbliższych dziesięciu, dwudziestu lat co trzeci z nas zachoruje na nowotwór. Łącznie choroby są przyczyną śmierci kilku (bliżej 10) mln ludzi rocznie).

Ja proponuję by, bezboleśnie, umierali ci, których pozbycie się przyniesie same korzyści, czyli ich istnienie powoduje same szkody.
Ostatnio zmieniony sob mar 02, 2013 7:03 pm przez admin, łącznie zmieniany 7 razy.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:49 pm

Lamarckizm kontra kapitalizm
Artykuł jest rozszerzeniem tez zawartych w referacie „Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej”
http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/7 ... kapitalizm | 01.10.2012


Degeneracja gatunku skutkuje m.in. zawiścią ze strony osobników mniej obdarzonych, o niskim potencjale, względem inteligentniejszych, urodziwszych, zdrowych, o dużych walorach, wysokim potencjale... Takie, o tym podłożu negatywne relacje, działania, a jest to podstawowa forma psychopactwa, generują mnóstwo problemów, strat, a to ma także wpływ na przekazywane geny! – Oto kolejne oblicze braku selekcji pozytywnej, czy wręcz selekcji negatywnej – osób zajmujących się prokreacją...

Wysokie walory nie są od ich marnotrawienia, niszczenia, tylko odkrywania, rozwijania, wykorzystywania, przekazywania; tacy ludzie muszą być nie tylko chronieni przed im szkodzeniem, ale i wszechstronnie wspierani!
Ludzie rozumni postępują odpowiedzialnie, a osobniki nierozumne emocjonalnie, stadnie.

http://www.forum.wosp.org.pl/
Wielka Orkiestra Świątecznego... Pogrążania (współprzyczyniania do wszechstronnego niszczenia, zagłady, w tym samozagłady)(...)!!
M.in. Panie Owsiak, rozumiem, że teraz będzie Pan ponosił dożywotnie koszty leczenia i utrzymywania swoich podopiecznych, a także ich chore, upośledzone dzieci, wnuki, prawnuki, praprawnuki, itd?!...

Takie osoby należy usuwać!
To jest NAPRAWDĘ moralne, dalekowzroczne, odpowiedzialne, dobre, etyczne! Inne postępowanie jest szkodliwe, okrutne, zabójcze dla przyrody, samobójcze dla ludzi, antyludzkie, aspołeczne, anormalne, nieetyczne; złe!
Za te pieniądze można tysiącom zdrowych, normalnych, inteligentnych dzieci zapewnić całorocznie posiłki, ferie, wakacje, przybory do nauki, rowery, komputery, itp. A gdy dorosną, to się zrewanżują.
BEZMYŚLNE, BEZREFLEKSYJNE (postrzegane w bardzo wąskim zakresie, w tym czasowym) POSTĘPOWANIE Z OSOBNIKAMI CHORYMI JEST B. SZKODLIWE; ZŁE(!!), A NIE WYRAZEM WRAŻLIWOŚCI, TROSKI; DOBRE
Eksponowanie troski o chorych, wspieranie chorych M.IN. prowokuje do myślenia emocjonalnego, absurdalnego, nie racjonalnego, wypacza umysły, kierując uwagę, zaangażowanie na skutki, nie przyczyny!!; skłania do nieodpowiedzialności za siebie, prowokuje do niedbania o zdrowie, jakość potomstwa (truję się, będę chory/a ja, moje potomstwo, ale płacić za to będą inni)!; degeneracji!! – bo przecież wtedy, gdy będę chory/a, miał/a chore dziecko, to będę ważny/a, będą się o mnie martwić, troszczyć, w tym wspierać finansowo, zapewniać przywileje, nie będę musiał/a pracować – otrzymuję nagrodę... Jako zdrowy/a, mając zdrowe dziecko muszę mozolnie pracować, utrzymywać degeneratów, ich chore dzieci, a jak nie ma pracy, to możemy sobie nawet umrzeć z głodu – spotyka mnie kara...
PS
Skoro postępowanie racjonalne, a więc zgodne z Prawami Natury/ekologii, ekonomii jest złe, to proszę wskazać chociaż jedną z tego niekorzyść!
Skoro przeciwstawianie się Prawom Natury/ekologii, ekonomii ma być dobre, to proszę wskazać chociaż jedną z tego korzyść...

http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 1 źródło Poniedziałek [01.03.2010, 16:58]
OWSIAK PODSUMOWAŁ ORKIESTRĘ. ZNÓW REKORD!
Ile dali Polacy na leczenie dzieci z rakiem.
Ostateczny wynik zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w 2010 roku to 42 877 958,06 zł.
Na diagnostykę dzieci z chorobami onkologicznymi zbierało 120 tys. wolontariuszy w 1500 sztabach - donosi WOŚP.
Tegoroczna suma jest największą zebraną w 18-letniej już historii akcji pomocy pacjentom polskich szpitali.
W zeszłym roku, także rekordowym, było 40,4 mln zł.
Za zebrane środki fundacja zamierza kupić wysokospecjalistyczny sprzęt dla klinik onkologicznych. Za pieniądze z zeszłorocznego finału kupiono m.in. aparaty do wstępnej diagnostyki onkologicznej - czytamy na gazeta.pl. | JS


Za każdy wygracowany milion środka płatniczego zapłacili, płacą, zapłacą zdrowiem, życiem, ci, którzy go wypracowali i inni, którzy ponieśli tego konsekwencje, co wiąże się także z wydatkami na lecznictwo, renty. Za to wszystko płaci także przyroda, i zapłacą kolejne pokolenia.
Szczyt dobroci na planecie Ziemia: przeznaczenie milionów na operację chorego (a jeśli ją przeżyje, to, często, jeszcze utrzymywanie go na rencie, by truł tysiące ludzi zawartością moczu i kału – zawartymi tam substancjami po zażytych tzw. lekach, których produkcja również przyczynia się do skażania, zatruwania, dzięki czemu przybywa kolejnych osób do leczenia i utrzymywania, a do tego trzeba dodać wpływ tych substancji na geny, a więc i potomstwo (powstaje efekt lawinowy!)), następnie leczenie i utrzymywanie jego chorego dziecka, któremu przekazał wadliwe geny, podczas gdy m.in. miliony młodych, zdrowych ludzi żyje w nędzy, są analfabetami, niedojada, głoduje, choruje, umiera z głodu; więc m.in. przybywa kolejnych chorych do leczenia (powstaje efekt lawinowy!)... (można by też za te pieniądze wybudować np. elektrownię wiatrowo-wodną zapobiegając nędzy, chorobom, w tym wynikłym z skażania środowiska, trucia ludzi, przyrody przez np. elektrownie węglowe)).

W 2017 roku o 12,6 proc. wzrosła liczba śmiertelnych wypadków przy pracy. Poszkodowanych z ciężkimi obrażeniami było o aż 42,5 proc. więcej niż rok wcześniej.
88 330 osób uległo wypadkom przy pracy w 2017 r. - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. To o 444 (0,5 proc.) więcej niż rok wcześniej. Bardziej niepokojące dane dotyczą jednak wypadków skutkujących ciężkimi obrażeniami ciała – było ich 661, czyli o 197 więcej – oraz śmiercią pracownika – 269 wobec 239 w 2016 r. To oznacza, że na każde 100 tys. pracujących życie w wypadku przy pracy straciły dwie osoby.

Źródło: stat.gov.pl
https://www.forbes.pl/gospodarka/wypadk ... ob/dlkh8st | 21.03.2018

Każdego roku na świecie 374 mln pracowników ulega wypadkom przy pracy, a ok. 2,8 mln umiera z powodu wypadków i chorób zawodowych (czyli tyle, ilu mieszkańców liczy np. Litwa) - alarmuje Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy.
https://www.prawo.pl/kadry/rocznie-z-po ... 02531.html | 28.04.2019

[I to jest b. dobre, by pili wodę skażoną lekami, stawali się schorowani, kalekami, ginęli dla ludzi schorowanych, sparaliżowanych, starych, zniedołężniałych, psychicznie, fizycznie cierpiących itp., zajmujących miejsca w szpitalach, utrzymywanych na rentach, przyczyniających się, bezpośrednio i pośrednio, do cierpień innych ludzi, ich zaległości płatniczych, zadłużania się, zadłużania przez tzw. rządzących, rezygnacji z posiadania potomstwa itd., do popełniania samobójstwa, ekspansji islamu, opanowywania przez tzw. muzułmanów pozostałej części świata itd… - red.]


WYBRANE KOMENTARZE (do innych artykułów) Z PORTALU http://www.o2.pl:
Najgłupszy argument, jaki jest niestety mocno popularny to: "Tylko Bóg może decydować o życiu i śmierci". A może wypadałoby czasami przez 5 sekund pomyśleć? Wtedy co sprytniejszy głosiciel tego poglądu może wpadły wreszcie na to, że na osoby"przeznaczone" do eutanazji, Bóg dawno już wydał wyrok, i gdyby nie sztuczne podtrzymywanie życia przez ludzi, zmarliby dużo wcześniej?... | smg

Przetrwanie najsilniejszych jest logicznym, zdrowym i naturalnym rozumowaniem. Takie rzeczy jak fałszywa moralność powinny być zbanowane. A ulepszanie zarodków - również, gdyż ingerowanie w naturę przynosi tylko straty. Jeśli ktoś jest słaby nie powinno się tego naprawiać. Stop ratowaniu noworodków, jeśli natura zaplanowała że mają umrzeć, to tak musi być, to naturalne, i nie powinno być zmieniane! | Marshall

Nikt nie ma żadnego prawa decydować o moim życiu, i tych którzy myślą inaczej. Zabicie siebie, a nawet drugiego człowieka nie jest jednoznacznie złe moralnie i etycznie, więc eutanazja nie musi być morderstwem. Policja, wojsko, i tak dalej, mogą w określonych przypadkach zabić, i często dostają jeszcze za to medale.


Pozytywna inwestycja przyniesie pozytywne efekty, a negatywna negatywne (jakie mamy efekty, takich dokonano inwestycji...).
Najefektywniejszym, w tym z największymi szansami na powodzenie, i to w długiej perspektywie czasowej, i to o rzędy wielkości, jest - co oczywiste - inwestowanie w osoby normalne, zdrowe, inteligentne, urodziwe, zgodnie z Prawami Natury. Inne postępowanie jest szkodzeniem, pogrążaniem; realizowaniem utopii!
Dziedziczenie cech powstało celem eliminacji, a nie dominacji wad, doskonalenia, poprzez eliminowanie nieudanych osobników, a nie degenerowania gatunku; zapobiegania, a nie tworzenia, eskalowania problemów; pogrążania!
Osoby o niskim potencjale umysłu nie potrafią postrzegać rzeczywistości w całym spektrum, a więc i w pełnej perspektywie czasowej, gatunkowej, przestrzennej.
Więc gdy proponuje się, bezboleśnie, uśmiercanie osobników biernie, czynnie szkodliwych, o negatywnym potencjale, to budzi u takich osób sprzeciw, bo to jest zabijanie.
Ale gdy takie osobniki bezpośrednio, w tym negatywnie oddziałując, postępując, działając, w tym zarażając zarazkami, demoralizując, wypaczając umysły, w tym ucząc trucia się nikotyną, alkoholem, narkotykami, szkodliwie przyrządzanymi, szkodliwymi produktami spożywczymi wciągając w nałogi, uszkadzając psychiki; obniżając walory; uszkadzają geny; obniżając potencjał, w tym przekazywany potomstwu, pośrednio, w tym rozprowadzając swoje chorobotwórcze, odpowiedzialne za anormalność, szkodliwość, debilizm, psychopatię geny przyczyniają się do wojen, produkowania, sprzedawania zbędnych szkodliwych produktów, narkotyków, do chorób, degeneracji; przestępstw, cierpień, nieszczęść, tragedii, potworności, klęsk, plag, zagłady przyrody, długów, biedy, głodu, wszechstronnego pogrążania, śmierci, to nie mają nic przeciwko, a nawet są za, bo nie jest bezpośrednio widoczne/łączone, bo jest to rozłożone w czasie i w dużej przestrzeni...


Pierwsze upośledzone, nienormalne, chore dziecko pozostawione przy życiu jest początkiem negatywnej lawiny/końca gatunku (cywilizacji)...
PS
Czego P. oczekują od, genetycznie uwarunkowanych, psychopatów, debili, degeneratów; intelektualnych, etycznych kalek, ich ofiar, demokracji; utopii...

Szerzeniu degenerowania się, w tym nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, szkodliwego odżywiania, WYBITNIE sprzyja brak tego negatywnej stygmatyzacji, tego wspieranie, poprzez troszczenie się o nich, leczenie degeneratów za pieniądze dbających o zdrowie, na swoją, normalnej części społeczeństwa, wszechstronnie, zgubę, zamiast ich izolować, i wymuszać na nich, by sami ponosili konsekwencje swego postępowania, by było to przestrogą, bo to są ludzie nienormalni, chorzy i... ZARAŹLIWI oraz jeszcze przekazujący, bezpośrednio i pośrednio, swój szkodliwy potencjał potomstwu!


Niech żywieniowi, nikotynowi, alkoholowi, narkotykowi, z zniszczonymi, zrujnowanymi organizmami, w tym mózgami (debile, psychopaci), genami; degeneraci, ludzie z predyspozycjami do trucia się; degenerowania, chorób, w tym nowotworowych, przeżywają, otrzymują renty (przeznaczane przez nich na trucizny), bezpośrednio, pośrednio demoralizują, wypaczają, uczą, rozpowszechniają to wśród następnych, i się rozmnażają...


Dla całościowego uproszczenia: proszę sobie wyobrazić społeczeństwo, w którym jest 100 mężczyzn, w tym 10 jest dziedzicznie upośledzonych. Wybuchła wojna, na którą wysłano 80-ciu zdrowych mężczyzn. 70-ciu z nich w niej zginęło. W tym czasie mężczyźni upośledzeni się rozmnożyli. Jak teraz mają się proporcje mężczyzn zdrowych do chorych... A teraz proszę sobie wyobrazić te proporcje po wybuchach kolejnych wojen... – tak, w uproszczeniu przedstawia się historia ludzkości w tym zakresie...
PS
Nie można dopuszczać m.in. do sytuacji, że ludzie, którzy odziedziczyli wady wrodzone rozmnażają się z osobami także obciążonymi takimi wadami! Wielu z nas widziało m.in. takie rodziny: upośledzona psychicznie i brzydka matka z takim samym parterem w towarzystwie tak samo się prezentujących rodziców i swoich małych kopii, i jeszcze są rencistami, którzy trują się i swoje dzieci nikotyną i alkoholem...


Obrazek
Ostatnio zmieniony śr gru 25, 2013 12:08 pm przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » czw gru 06, 2012 1:52 pm

Prokonsumpcyjne gospodarki opierają się na dotacjach/pożyczkach/długach...
Dla nich zwolnienia podatkowe, bezpośrednio, pośrednio, dopłaty, zyski, a dla Was skutki, w tym zdrowotne, wydatki/koszty/długi...

„ANGORA: ANGORKA” nr 36, 03.09.2006 r.: ILE KOSZTUJE PIJAK (...) WHO oblicza, że budżet państwa [z powodu osób pijanych] traci na leczenie, usuwanie skutków wypadków drogowych, wymiar sprawiedliwości, służbę zdrowia czy spadek wydajności pracy mniej więcej 2 do 3 proc. PKB. W Polsce wyniosło to np. w roku 2005 od 20 do 30 mld złotych.

www.o2.pl / www.sfora.pl | Poniedziałek 17.10.2011, 22:54
TYLE KAŻDY DOPŁACA DO PICIA INNYCH
Koszt społeczny konsumpcji alkoholu.
Wydatki na leczenie alkoholików, ich rodzin i ofiar wypadków - spowodowanych przez pijanych - składają się na ponad 220 mld dolarów rocznie. Oznacza to, że do każdego wypitego w USA drinka przeciętny Amerykanin dopłaca 2 dolary - donosi winnipegfreepress.com.
Dla porównania, palenie obciąża budżet kraju na poziomie 160 mld dolarów rocznie. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób, CDC obliczyło to na podstawie najnowszych danych określających całkowity koszt społeczny picia alkoholu. To pierwsze takie badanie od 12 lat.
Brano pod uwagę spadek wydajności w pracy, zniszczenia spowodowane wypadkami drogowymi, leczenie marskości wątroby i koszt przestępstw dokonanych pod wpływem alkoholu - wylicza portal.
80 proc. kosztów ponoszą władze lokalne, resztę rodziny alkoholików, oni sami i ich ubezpieczyciele i ofiary. Raport CDC znalazł się w piśmie „American Journal of Preventive Medicine”. | JS

Wydatki Narodowego Funduszu Zdrowia wyniosły w 2005 r. prawie 37 mld zł („WPROST” podaje, że razem z prywatnymi wydatki wyniosły 65-70 mld zł), a w 2009 r. około 56-60 mld (+ prywatne).

www.o2.pl / www.sfora.pl | Czwartek 13.10.2011, 07:44: TYLE MILIARDÓW WYDAJĄ POLACY NA LECZENIE
W tym roku na zdrowie Polacy wydadzą 100 mld złotych. 33 mld złotych - pochodzić będzie wprost z naszych kieszeni - informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

[Analogicznie ma się sytuacja z innymi produktami fabrykantów... – red.]


www.o2.pl / www.sfora.pl | Sobota 28.07.2012, 08:30
BRUTALNA PRAWDA. JUŻ 7-LATKI SIEGAJĄ PO TRAWKĘ, 9-LATKI PO KOKAINĘ
Dzieci łykają ecstasy jak dropsy z kiosku.
Najmłodsze dzieci eksperymentujące z trawką i ecstasy mają siedem lat. Dwa lata starsze testują kokainę - najnowszy raport brytyjskiego MSW obnaża brutalną prawdę o rosnącym pokoleniu narkomanów.
6 proc. tych, którzy choć raz w życiu brali najsilniejsze narkotyki jak kokaina czy heroina robiło to w szkole. 8,2 proc. tych, którzy spróbowali w życiu ecstasy swój pierwszy raz z tym narkotykiem przeżyło mając mniej niż 16 lat. W przypadku marihuany to nawet 33 proc. Urzędnicy wskazują winnych.
Dzieci ćpają, bo rodzice ich nie kontrolują. Mamy dowody że w przypadku tysięcy rodzin to brak opieki ze strony rodziców jest głównym powodem dla których młodzi ludzie eksperymentują z narkotykami i alkoholem – „The Daily Mail” cytuje rzecznika fundacji „Family Lives”.
Najwięcej z tych którzy próbują kokainy i ecstasy ma ok. 18 lat, w przypadku marihuany - 16 lat. | JS
http://tnij.org/rkzh


www.o2.pl / www.sfora.pl | Czwartek [01.10.2009, 22:16] 4 źródła
MAFIA KONTROLUJE 13 MLN WŁOCHÓW
Jak działają współcześni gangsterzy.
22 proc. ludności Włoch mieszka w regionach, które są całkowicie kontrolowane przez mafię - wynika z raportu instytutu Censis.
Według ekspertów mafia przejęła władzę w najbiedniejszych regionach kraju: na Sycylii, w Kalabria, Apulii i Kampanii.
Tam popełniana jest połowa przestępstw o charakterze mafijnym, a jedną czwartą samorządów lokalnych steruje świat przestępczy - powiedział Beppe Pisanu z parlamentarnej komisji do walki z mafią
Jego zdaniem mafia prosperuje teraz bez rozgłosu, unika wielkich zbrodni, woli skoncentrować się na interesach i polityce. | TM

www.o2.pl / www.sfora.pl | Poniedziałek [14.09.2009, 13:14] 4 źródła
POPRAWCZAKI PRODUKUJĄ PRZESTĘPCÓW
NIK: są drogie i nieskuteczne.
Utrzymanie jednego nieletniego kosztuje podatników 8 tys. zł miesięcznie. Mimo to prawie 60 proc. wychowanków wraca na drogę przestępstwa, a przebywający w zakładach są coraz bardziej brutalni - alarmuje Najwyższa Izba Kontroli.
Ucieczki, próby samobójcze i pobicia zdarzają się prawie we wszystkich ośrodkach. Zdaniem urzędników to wina braku spójnego systemu resocjalizacji, przepełnienia w placówkach oraz niewłaściwej pracy wychowawców.
W skrajnych przypadkach dochodzi do tego, że opiekunowie kupują nieletnim papierosy. Ten proces wychowawczy na pewno jest zakłócony, skoro wychowawcy nie stosują standardów, których od nich wszyscy oczekujemy - uważa Jacek Jezierski, prezes NIK.
Izba przeprowadziła także ankietę wśród ponad 500 wychowanków, którzy opuścili skontrolowane placówki. Tylko połowa twierdzi, że uzyskała pomoc w rozpoczęciu samodzielnego życia, a zaledwie jedna trzecia rozumie niewłaściwość swojego postępowania.
Izba uważa za konieczne zmiany w systemie resocjalizacji, włącznie z prawnymi. Postuluje m.in. większą pomoc w usamodzielnianiu się wychowanków i monitorowanie ich losów po opuszczeniu zakładu - donosi TVN24. | AJ


WYBRANE KOMENTARZE DO ARTYKUŁU:

Gość 14.09.2009 / 14:03
8 tys? To widać kto w tym państwie jest ważniejszy niż zwykły normalny Polak :/

Gość 14.09.2009 / 14:07
Ja na te bydlaki płacę podatki??? Dzięki...

Gość 14.09.2009 / 14:08
Chory kraj.

Gość 14.09.2009 / 14:40
8 tys. zł na jedną osobę, a normalny człowiek pracujący uczciwie zarabia 1200 zł i utrzymuje całą rodzinę! Śmieszne na co te 8 tys.!!! Zlikwidować te zakłady i tyle!!!

Gość 14.09.2009 / 14:41
Zamiast do gazu z tą patologią, to się jeszcze na nich płaci 8 tys. na miesiąc! No nie wytrzymam!

Gość 14.09.2009 / 14:44
Dlatego jestem za karą śmierci.

Gość 14.09.2009 / 15:05
Rozstrzeliwać na miejscu bandytów.

Gość 14.09.2009 / 15:06
Niech pracują na swoje utrzymanie.

Gość 14.09.2009 / 15:28
Przymusowe prace fizyczne, 12 godzin dziennie by ich naprostowały!

Obserwer 14.09.2009 / 15:54
Też mi nowina. Teraz zaczynają ten fakt zauważać wychowawcy, kuratorzy, przedstawiciele ministerstwa S.W. i Ad., sędziowie. Niechaj kołyszą się nadal w słodkim śnie i kasują należną im kasę. Będą się mieli czym zajmować w najbliższych latach. I oto chodzi, i oto chodzi...

Gość 14.09.2009 / 16:06
8 tys., ciekawe na co to idzie?! Zgadzam się z poprzednikami o tych robotach, i to samo powinno być z więźniami w zwykłych więzieniach, przynajmniej by kraj miał pożytek jak by wszystkich karanych, którzy muszą odsiedzieć wyrok, do roboty zagonili.. Przynajmniej byśmy na euro 2012 zdążyli ;)

Gość 14.09.2009 / 16:42
Pod ścianę i seria - tańsza i skuteczniejsza dla społeczeństwa metoda. Plus zaoszczędzone miliony.

DecoY 14.09.2009 / 17:12
Bandyci mają więcej praw niż prawi obywatele tego kraju! Nowa jakość UE i socjalizmu...

Gość 14.09.2009 / 20:49
Albo inaczej uruchomić krematoria i… „ ZAPRASZAMY PANÓW DO GAZU”.

Gość 14.09.2009 / 20:23
To niech wytrują te je***e bydlęcia, nie mam zamiaru utrzymywać tych śmieci Dzieciaki w szkołach chodzą głodne, a na te gnidy po 8 tys. wydają...!

Gość 14.09.2009 / 20:48
Kara śmierci, hmm JAK NAJBARDZIEJ, ale oprócz tego tortury fizyczne i psychiczne wprowadzić JAK NAJPRĘDZEJ!


[Niezłe: najpierw ponieśliśmy koszty, skutki; straty z powodu przestępstwa, następnie dochodzenia śledczego, później rozprawy sądowej, następnie pobytu w tzw. poprawczaku, a po jego opuszczeniu wszystko od początku..., z tym, że końcówka kolejnego koła odbywa się już w więzieniu. A po którymś kolejnym „okrążeniu” nasz utrzymanek przekazuje swoje patologiczne geny kolejnemu „karuzelowiczowi”, i w wolnych chwilach, jako tatuś, szkoli: jak się goli frajerów, rąbie kasę, robi w ch... „psów”, sądy, itp... – red.]

www.o2.pl / www.sfora.pl | 1 źródło Sobota [16.01.2010, 12:24]
DZIECKO TRAFIŁO ZA KRATKI? NA PEWNO TAM WRÓCI
Przybywa seryjnych młodocianych przestępców.
Z danych Home Office, brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych wynika, że ponad 1300 dzieci, które popełniło przestępstwo w latach 2007-2008 było już karanych 3 lub więcej razy - informuje „The Daily Mail”. Zdaniem ekspertów świadczy to o tym, że rząd nie potrafi poradzić sobie z problemem przestępczości wśród nieletnich.
156 nieletnich ponownie zatrzymanych w tych latach za przestępstwo było już karanych 6 razy! Aż 7000 tysięcy przestępstw popełnili właśnie nieletni recydywiści.
9 na dziesięciu 10 nieletnich, którzy trzykrotnie odbywali karę w ośrodkach poprawczych, wróciło do nich ponownie w ciągu roku!
Musimy bardziej stanowczo przeciwdziałać przestępczości nieletnich, tak zmienić działanie systemu sprawiedliwości, by przerwać łańcuch recydywy wśród nieletnich - stwierdził Dominic Grieve, odpowiedzialny w gabinecie cieni partii konserwatywnej za resort sprawiedliwości. | WB

[Proszę także nie pomijać faktu, iż te dzieci zaczęły mieć do czynienia z wymiarem sprawiedliwości nie bez powodu już za pierwszym razem...
Oczywiście koszty przestępstw, sankcji prawnych, prób reedukacji – poniosą pożyteczne osoby... – red.]

www.o2.pl | Sobota [18.07.2009, 10:01] 2 źródła
WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI DLA NIELETNICH WYCHOWUJE PRZESTĘPCÓW
Ci, którzy mieli z nim kontakt częściej trafiają do więzienia.
Naukowcy przez wiele lat obserwowali jak wpływa na przyszłość nieletnich kontakt z wymiarem sprawiedliwości. Okazało się, że ci, wobec których orzeczono pobyt w specjalnych ośrodkach wychowawczych dla nieletnich, siedem razy częściej trafiali do więzienia w dorosłym życiu niż ci, wobec których takiej kary nie orzeczono - czytamy na portalu livescience.com.

Portal przedstawia opublikowane w „Journal of Child Psychology and Psychiatry” wyniki badań naukowców z Uniwersytetu w Montrealu.

Naukowcy stwierdzili, że w ośrodkach dla młodocianych przestępców tworzy się swoista „kultura dewiacji”. Nieletni uczą się od siebie „przestępczych tricków”, które wykorzystują po opuszczeniu ośrodka.

Naukowcy przez kilkanaście lat śledzili losy blisko 800 chłopców z 53 szkół w najbiedniejszych rejonach Quebecu, którzy mieli już problemy z prawem. Co roku - od 10 do 17 roku życia - przeprowadzali z nimi rozmowy.
I co się okazało? 17,6 proc. z nich, po ukończeniu 20 lat miała już na koncie poważny konflikt z prawem. 17,9 proc. z nich została skazana za zabójstwo, ponad 30 proc. za podpalenie, 25,5 proc. za prostytucję, 16,4 - za posiadanie narkotyków.
Większość z nich zanim trafiła do więzienia przebywała w ośrodkach wychowawczych dla nieletnich.

Są dwa wyjścia z tej sytuacji - twierdzi Richard E. Tremblay, profesor psychologii, pediatrii i psychiatrii na montrealskim uniwersytecie, współautor badań. - Rozpocząć programy profilaktyczne wśród dzieci zagrożonych demoralizacją o wiele wcześniej, gdy są jeszcze bardziej podatne na nasz wpływ, lub starać się uniknąć umieszczania nieletnich w ośrodkach wychowawczych.

Nie bez znaczenia jest informacja, że Quebec uważany jest za region wzorcowo zajmujący się nieletnimi przestępcami. | WB

www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa 28.12.2011, 12:06
TAK KRYMINALIŚCI ŻYJĄ Z ZASIŁKÓW
To szokujące dane.
Co trzeci bezrobotny na Wyspach, który pobiera zasiłek dla bezrobotnych, ma na swoim koncie kryminalną przeszłość - informuje dailymail.co.uk.
Na zasiłki dla byłych skazańców Brytyjczycy wydają rocznie 2 mld funtów - wynika z najnowszych danych przedstawionych przez brytyjski rząd. 1,2 mld z tej kwoty wypłacana jest w formie zasiłków dla bezrobotnych. Reszta to zasiłki dla samotnych rodziców lub wypłacane z powodu niezdolności do pracy.
Z 4,9 mln osób, które otrzymują jakieś świadczenia socjalne dla bezrobotnych, aż 26 proc. to przestępcy.
Biorąc pod uwagę fakt, że tak wielu bezrobotnych to przestępcy zastanawiam się, czy rzeczywiście starają się oni znaleźć pracę i zrezygnować z kryminalnej działalności - komentuje te dane Philip Davies, parlamentarzysta z Partii Konserwatywnej. | WB

www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa [24.02.2010, 21:01]
TYLE PIENIĘDZY KAŻDEGO ROKU PIERZE MAFIA
Aż trudno w to uwierzyć.
Włochy słyną na całym świecie nie tylko z doskonałego jedzenia, ale przede wszystkim z dobrze zorganizowanej mafii, która swoimi mackami sięga dosłownie wszędzie.
Z najnowszych danych wynika, że włoskie mafie piorą rocznie około 118 miliardów euro, co stanowi 5,6 procent PKB całego kraju. Jak to możliwe?
W Italii działają trzy główne mafie: kalabryjska, sycylijska cosa nostra i neapolitańska kamorra. Pieniądze pochodzące z przestępstw piorą za pośrednictwem banków, administracji publicznej i funduszy inwestycyjnych - czytamy na biznes.onet.pl.
W ustaleniu sprawców przeszkadza wszechobecna korupcja. Włoski odpowiednik polskiego NIK-u twierdzi, że straty budżetu państwa z powodu łapówek szacuje się na 69 mld euro rocznie. Liczba zgłoszeń przypadków korupcji wzrosła w 2009 r. w porównaniu z 2008 rokiem o 229 procent. | BW

www.o2.pl / www.sfora.pl | Niedziela 11.12.2011, 20:40
TYLE KOSZTUJE RESOCJALIZACJA. OGROMNE SUMY
Pieniądze wyrzucone w błoto.
Aż 75 tysięcy funtów wydaje rocznie brytyjski rząd na każdą ze 120 tysięcy rodzin uznanych za patologiczne.
Każdą z nich w ten, czy inny sposób zajmuje się do 20 różnych instytucji - donosi IAR.
Brytyjski resort spraw społecznych wyliczył, że w ostatnich 40 latach za resocjalizację takich rodzin brytyjscy podatnicy zapłacili prawie 190 mld funtów.
Tymczasem efektów praktycznie brak: aż 63 proc. chłopców, których ojcowie byli w więzieniach też jest skazywanych na karę pozbawienia wolności. Jako przykład podawane jest Birmingham, gdzie dwa zwalczające się gangi od lat tworzy 5 rodzin. | AJ

Raport Money.pl (2009)
Ponad 3,1 mld złotych wydamy w tym roku na polskie więzienia. Dzienny koszt utrzymania jednego skazanego wynosi 63 złote.

www.o2.pl / www.sfora.pl | Poniedziałek 16.01.2012, 11:51
ONI TERRORYZUJĄ USA. PONAD 30 TYS. GANGÓW UZBROJONYCH JAK ARMIA
Są już w Europie.
Do gangów należy już ponad 1,4 mln Amerykanów. Szacuje się, że w USA działa około 33 tys. zorganizowanych grup przestępczych – wynika z raportu Federalnego Biura Śledczego.
Według FBI gangsterzy popełniają około 48 proc. wszystkich przestępstw z użyciem przemocy.
Są coraz bardziej niebezpieczni. Posługują się nowoczesną bronią wykorzystywaną przez wojsko – pisze businessinsider.com.
Zdaniem ekspertów coraz więcej gangów staje się także dobrze zorganizowanymi „międzynarodowymi korporacjami”.
Za jedną z najgroźniejszych grup uznaje się „The 18th Street Gang”. To największy gang uliczny z Kalifornii. Liczy około 15 tys. członków i działa już w 32 stanach.
Równie niebezpieczny jest gang „Florencia 13” (zarabia głównie na narkotykach i zabójstwach na zlecenie). Największe wpływy w amerykańskich więzieniach ma natomiast mafia z Meksyku. Dla tej grupy pracują m.in. setki strażników.
Niezwykle silne są również gangi motocyklowe „Bandidos”, „Outlaws”, „Sons of Silenie” czy „The Psycho”.
Często zakładali je żołnierze powracający z Wietnamu. Te grupy działają także Europie (m.in. Niemczech, Włoszech i Skandynawii) – informuje serwis.
Według FBI te gangi są wyjątkowo brutalne. Zarabiają na wymuszeniach i kradzieżach. Piorą także brudne pieniądze i masowo oszukują ubezpieczycieli. | TM

www.o2.pl / www.sfora.pl | Czwartek 27.10.2011, 21:45
TO ZABIJA WIĘCEJ LUDZI NIŻ WOJNY
Pospolici bandyci zabijają setki tysięcy ludzi.
Każdego roku na świecie z 526 tys. osób, które przez akt przemocy utraciły życie, jedynie 55 tys. zginęło w konfliktach zbrojnych - stwierdza szwajcarski raport 2011 Global Burden of Armed Violence.
Niewiele mniej, bo 54 tys. zginęło w przypadkowych aktach przemocy, a 21 tys. z rąk policji. Aż 396 tys. zabitych każdego roku to ofiary bandytów.
Większość państw najbardziej zagrożonych przestępczością nie jest w trakcie wojny - mówią autorzy badań z genewskiego Graduate Institute.
Choć średnia roczna liczba ofiar śmiertelnych przemocy wynosi 7,9 na 100 tys. osób, to w 14 państwach aż 30. Tylko w 6 z tych państw (Irak, Kolumbia, Sri Lanka, Republika Środkowoafrykańska, Sudan i Kongo) znajduje się w strefie wojen.
Są bardziej skrajne wyjątki, jak np. ogarnięty wojną gangów meksykański stan Chihuahua, gdzie na każde 100 tys. osób bandyci zabijają 129 osób - donosi newser.com.
Większość ofiar śmiertelnych przemocy to mężczyźni. Wśród 526 tys. zabitych jest 66 tys. kobiet. | JS


Cóż to za lecznictwo, skoro gdy leczymy jedną osobę, to w tego konsekwencjach m.in. choruje następnych 10 – powstają efekty lawin (...)...!!
Cóż to za lecznictwo, że gdy bierze się tzw. lek na jedną chorobę, to wywołuje on następną, oraz przyczynia do problemów, skażeń, zatruć, itp., z tego skutkami – powstają efekty lawin (...)...!!
3. TZW. LECZNICTWO (m.in. kolejne oblicze tzw. reklam)...
http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopi ... c&start=30

By ocalić przyrodę, sensowne, wartościowe, cenne życie, przyszłe pokolenia, trzeba usunąć te życia, których istnienie jest osiąganiu tych celów przeciwstawne.
Proszę wykazać rozumowe, proekologiczne, proklimatyczne, prozdrowotne, proekonomiczne, progatunkowe argumenty przeciw eutanazji, eliminacji osobników, biernie, aktywnie, szkodliwych, pozytywnej selekcji prokreacyjnej...
Bo ja WYKAZAŁEM ZA!
Absurdy, problemy, tragedie, potworności itp. nie biorą się z kosmosu...!!! Proszę się zastanowić jak wygląda rzeczywistość, wszechstronnie dzięki ludziom nienormalnym, chorym... A jak by było, gdyby ich nie było.
ALTERNATYWA/WYBAWIENIE – RATUNEK DLA ISTNIEŃ NA ZIEMI:
4. EUTANAZJA; SELEKCJA POZYTYWNA/UTOPIA; SELEKCJA NEGATYWNA (to tylko... psychopaci, debile; kanalie; degeneraci; skutki braku selekcji/selekcji negatywnej)
http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopi ... 99&start=0
RACJONALNA - DOGŁĘBNA, DALEKOWZROCZNA - ETYKA
/O wyższości śmierci z powodu głodu, chorób, skażeń, zatruć, trucia się truciznami jak nikotyna, alkohol, narkotyki, uczenia, wciągania w degeneractwo następnych od bezbolesnej eutanazji, takiego uśmiercania osobników szkodliwych; zapobiegania degenerowaniu, pogrążaniu... O wyższości kierowania się emocjami nad rozsądkiem, krótkowzroczności nad myśleniem całościowym, dalekowzrocznym... Rabunek, skażanie, trucie, degenerowanie, zagłada życia; czynienie zła jest moralne, dobre, a temu zapobieganie jest złe, i należy się temu sprzeciwiać, bo mogłoby to uratować Życie na Ziemi...
PS
31.10.2011 r.
Niniejszym oświadczam, iż będąc w pełni władz umysłowych ABSOLUTNIE zabraniam leczenia, ratowania mnie, gdybym w wyniku tego miał być obłożnie chory, niepełnosprawny fizycznie bądź/i umysłowo - w takiej sytuacji ŻĄDAM dla mnie natychmiastowej eutanazji!!! Jest to decyzja ABSOLUTNIE NIEPODWAŻALNA I OSTATECZNA!!! ŻĄDAM także, by moje zwłoki zostały w całości, jak jest to praktycznie ekologicznie możliwe, utylizowane (nic nie ma pozostać, być gdziekolwiek przechowywane)! ZABRANIAM robienia jakichkolwiek uroczystości pogrzebowych w związku z moją śmiercią!

Piotr Kołodyński (ur. 17.10.1966 r. w Brzegu, woj. opolskie) - autor/redaktor:
- www.wolnyswiat.pl
- www.racjonalnyrzad.pl
- www.pzepr.pl

Skr. poczt. 904
00-950 W-wa 1

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Postautor: admin » śr lut 06, 2013 10:46 pm

http://kontrowersje.net/tresc/genetyczn ... go_gatunku | 2010-02-13
Genetyczna degeneracja ludzkiego gatunku
Zmiany cywilizacyjne nie odzwierciedliły się jeszcze
w ludzkim zestawie genów cechami wynikającymi z doboru
naturalnego, bo przemysłowa cywilizacja trwa zbyt krótko,
a przede wszystkim jest zbyt zmienna.
Cywilizacja swoją zmiennością doprowadziła do
spowolnienia ewolucji biologicznej człowieka,
jeśli nie wręcz do jej zatrzymania.

Mała presja środowiska naturalnego i zmienność
sztucznego otoczenia człowieka cywilizacji
przemysłowej daje w wyniku brak ukierunkowanej
tendencji stałej zmian cech człowieka.

Jest jednak czynnik, który może się przyczyniać
do niszczenia osiągnięć ewolucyjnych naszego
gatunku, czyli do jego degeneracji.
Tym czynnikiem są nasze osiągnięcia technologiczne
ułatwiające nam życie i osiągnięcia medyczne
zwiększające naszą przeżywalność.
Nazwać to można krótko zmniejszeniem presji
środowiska naturalnego.

Najdrobniejsza zmiana ewolucyjna następuje, gdy
osobnik dorosły przekazuje swemu potomstwu
część swoich genów.
Ażeby je przekazać, musi dożyć wieku rozrodczego.
Aby dożyć wieku rozrodczego, musi się okazać
zdolnym do stawienia czoła presji otaczającego
go środowiska.

Człowiek cywilizacji przemysłowej obecnie żyje wygodnie
i bezpiecznie.
Powoduje to przeżywanie słabszych osobników, a także
rozprzestrzenianie się ich genów poprzez płodzone
potomstwo.

Pula genetyczna obecnego społeczeństwa przemysłowego
zaczyna zawierać coraz więcej genów o małej wartości.

Zjawisko to rysuje pewną wizję przyszłości...

Coraz więcej ludzi zacznie postrzegać życie jako
męczarnię z powodu złego stanu zdrowia.
Jeśli tak dalej pójdzie, za kilka pokoleń coraz więcej
ludzi - po marnym i krótkim życiu - umierać będzie
przed osiągnięciem wieku rozrodczego.
Zdegenerowany genetycznie gatunek ludzki zacznie
wymierać.
Przedtem doprowadzi to do upadku systemu
ubezpieczeń.
Już dziś można zaobserwować zjawisko narastania
ilości próśb o dofinansowanie leczenia dzieci
niepełnosprawnych.
Przy zbyt dużej ilości takich próśb, możliwość
nawet dobrze zorganizowanego charytatywnego
finansowania leczenia okaże się niewystarczająca.

Jednym z rozwiązań narastającego problemu może
być sztuczna presja środowiska i sztuczny dobór naturalny
zastosowane w szpitalach, gdzie rodzą się dzieci.
Polega to na zastosowaniu minimalnego podtrzymania
życia noworodków, tak, by przy życiu pozostały
tylko noworodki w dobrze zdefiniowanych granicach
normy.
Słyszałem, że w Wielkiej Brytanii do tego już
się dąży.

Inne rozwiązanie problemu degeneracji genetycznej
społeczeństwa rodzi się samo, bez czyjejkolwiek
ingerencji.
To imigracja.
Sprowadziłbym do to hasła : „My odchodzimy,
a wy przychodzicie”, gdzie „wy”, to imigranci.
Imigranci przez dłuższy czas żyją w złych warunkach
wytwarzających ową brakującą presję środowiska.
Jednak, gdy się zasymilują ze społeczeństwem
gospodarza i oni z czasem będą żyli wygodnie i będą
w stanie zapewnić sobie opiekę medyczną, która
potrzyma przy życiu dziecko z dwiema głowami.

Quo vadis człowieku ?


Pijaki
http://www.youtube.com/results?search_q ... nygZD22tUI

Menele
http://www.youtube.com/results?search_q ... t8et2-osqA

Żule
http://www.youtube.com/results?search_q ... Vg45kxVEPE

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » ndz mar 20, 2016 11:34 am

Ponieważ większość ludzi nie potrafi przeanalizować sytuacji całościowo, myśli krótkowzrocznie, emocjonalnie, kieruje się wiarą, naśladownictwem, instynktem stadnym, więc im kolejny raz pomagam
Jest nieuleczalnie i obłożnie chore dziecko w szpitalu. Trzeba podjąć decyzję: dziecko na wiele lat, póki nie umrze, można zostawić w szpitalu, bądź je uśmiercić.
Jaką decyzję P. by podjęli. – Oczywiście większość zdecydowałaby, by dziecko zostawić dożywotnio w szpitalu, by jak najdłużej cierpiało psychicznie i fizycznie, aż by i tak umarło z powodu zarówno choroby jak i toksycznego tzw. leczenia. A tym samym w tym czasie nie wyleczono by, bo zabrakłoby na to pieniędzy, miejsca 100 innym ludziom, w efekcie 10 z nich by zmarło. Kolejne dziegieć stałoby się kalekami i pobierało rentę. Następne dziesięć chronicznie by chorowało. Następnych 10 osób stałoby się bezpłodne. Kolejne przekazałyby wady dziedziczne swoim dzieciom. Itd. Czy teraz wreszcie dotarło o co mi chodzi?!
Podobnie przedstawia się sytuacja w wielu innych dziedzinach...


Czas oczekiwania na wizytę do lekarza (alergolog, immunolog, ortopeda, kardiolog - 24 miesiące, neurolog - 36 miesięcy, ortodonta - 48 miesięcy, endokrynolog - 10 lat)
https://www.mfind.pl/akademia/prywatne- ... znych-nfz/ | 11.10.2018


http://fakty.interia.pl/swiat/news-pety ... Id,2165877 | 20.03.2016 r.
Petycja chroniąca życie osób z Zespołem Downa
Na całym świecie zbierane są podpisy pod międzynarodową petycją przestrzegającą przed nowymi technikami badań prenatalnych. Według inicjatorów akcji - francuskiej fundacji im. Jerome'a Lejeune'a oraz grupy Downpride z Holandii i Kanady - doprowadzą one do zwiększenia liczby aborcji dokonywanych na dzieciach z Zespołem Downa.

- Już teraz we Francji 96 proc. dzieci z ryzykiem Zespołu Downa jest eliminowanych - mówi IAR Alexandra Tompson z francuskiej fundacji im. prof. Jerome'a Lejeune'a, słynnego genetyka, odkrywcy zespołu Downa.

Dodaje, że inicjatywa „Stop Discriminating Down” została sprowokowana przez chęć rozszerzenia narodowych programów badań prenatalnych w wielu krajach Europy, między innymi Francji, Holandii czy Wielkiej Brytanii o nową generację testów genetycznych, wykrywających trisomię 21.

- To dyskryminacja ludzi niepełnosprawnych i początek tego, że będzie się wybierać najlepszych, którzy mogą żyć - podkreśla Alexandra Tompson.

Dotychczas 30 tys. podpisów

Pod inicjatywą podpisało się dotychczas 30 tys. osób. Podpisy miały zostać złożone w Organizacji Narodów Zjednoczonych jutro, kiedy przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, ale organizatorzy chcą rozszerzyć akcję poza Europę na pozostałe kontynenty i dotrzeć do kolejnych organizacji.

Inicjatywa „Stop Discriminating Down” wspierana jest m.in. przez fundację „Jeden z nas” i Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka.

Petycję można podpisać TUTAJ

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » ndz kwie 24, 2016 10:33 pm

http://finanse.wp.pl/gid,18285982,kat,1 ... &_ticrsn=5 | 2016-04-23
Najdroższe leki na świecie. Ponad milion dolarów na roczne leczenie
W 2014 roku po raz pierwszy globalne przychody firm farmaceutycznych przekroczyły 1 bilion dolarów, a według prognozy IMS Health do 2018 roku mogą one wzrosnąć nawet o 30 proc.


Do jednych z najdroższych leków 2015 roku należy Elaprase, który jest jedynym farmaceutykiem, leczącym chorych na zespół Huntera. Pacjenci dotknięci tą genetyczną chorobą nie wytwarzają enzymu, który jest konieczny do rozkładania cukrów złożonych na prostsze związki. Substancje zwane glikozoaminoglikanami odkładają się w narządach, doprowadzając je do niewydolności.

Zespół Huntera należy do chorób rzadkich: częstość jego w występowania w krajach Unii Europejskiej wynosi jeden na 140-156 tysięcy urodzeń.

Roczne leczenie pacjenta lekiem Elaprase to koszt 375 tysięcy dolarów (cena hurtowa).


Opracowany przez firmę BioMarin Pharmaceutical lek Vimizim jest wskazany do stosowania w leczeniu mukopolisacharydozy typu IVA, znaną również jako zespół Morquio A. Choroba ta, podobnie jak zespół Huntera spowodowana brakiem enzymu, który jest niezbędny do rozkładu substancji zwanych glikozoaminoglikanami.

Szacuje się, że na świecie na zespół Morquio A choruje 3000 osób. Pomimo stosunkowo niewielkiego potencjału rynkowego Vimizim generuje jednak firmie BioMartin pół miliarda dolarów przychodów.

Roczne leczenie pacjenta lekiem Vimizim to koszt 380 tysięcy dolarów (cena hurtowa).


Amerykańska firma BioMarin Pharmaceutical produkuje też trzeci najdroższy lek na świecie - Naglazyme. Również on stosowany jest do leczenia pacjentów z mukopolisacharydozą, ale z jej najrzadszą odmianą zwaną syndromem Maroteaux-Lamy'ego, który może powodować powiększenie narządów i nieprawidłowości w układzie kostnym, a także skrócenie długości życia.

Lek Naglazyme jest przepisywany tylko kilkudziesięciu pacjentom rocznie, a roczne leczenie nim pacjenta to koszt prawie 486 tysięcy dolarów (cena hurtowa).


Drugim najdroższym lekiem 2015 roku na świecie, który do tej pory był niekwestionowanym liderem, jest Soliris firmy Alexion Pharmaceuticals. Farmaceutyk ten stosuje się w leczeniu pacjentów z napadową nocną hemoglobinurią, rzadką, zagrażającą życiu chorobą genetyczną, która powoduje zbyt szybkie niszczenie krwinek czerwonych. W Wielkiej Brytanii choruje na nią około 200 osób, a każdego roku wykrywana jest ona u kolejnych 20-30 osób.

Roczne leczenie pacjenta lekiem Soliris w Stanach Zjednoczonych kosztuje 537 tys. dolarów, a w Kanadzie nawet 700 tys. dolarów.

Przychody firmy Alexion Pharmaceuticals 2014 roku wyniosły 2,2 miliarda dolarów, a szacuje się że w 2018 roku mogą one się podwoić osiągając wysokość 5 miliardów, głownie dzięki sprzedaży leku Soliris.


Najdroższy lek 2015 roku nosi nazwę Glybera i jest pierwszą dopuszczoną w Europie terapią genową. Został opracowany przez holenderską firmę UniQure i przygotowany do wprowadzenia na rynek przez włoską Chiesi. Glybera leczy tzw. zespół chylomikronemii, czyli choroby związanej z niemożnością właściwego trawienia tłuszczów. Jest to bardzo rzadkie schorzenie, na które cierpi ponad jedna osoba na blisko milion.

Rzadkie występowanie choroby w połączeniu ze skomplikowanym procesem produkcji sprawia, że roczna kuracja lekiem Glybera dla jednego pacjenta to koszt 1,21 mln dolarów.

Tagi: lek, farmacja, leki sieroce, rynek medyczny, glybera, choroby rzadkie, soliris

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » ndz maja 29, 2016 2:04 pm

[NOWE] To Jest Polska 2016 - Polska Ekipa - Hity Polskiego Internetu 2016
https://www.youtube.com/watch?v=CpcffuZmIug | 17.04.2016

Padaczka alkoholowa,zmiany w mózgu,stany lękowe.Alkoholicy to często osoby z tytułami naukowymi.
https://www.youtube.com/watch?v=5Y2Sb3EeoQI | 02.02.2015

alkoholicy
https://www.youtube.com/results?search_query=alkoholicy

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » sob cze 18, 2016 4:41 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 18.06.2016
Parlament Kanady uchwalił ustawę o eutanazji
• Senat (izba wyższa parlamentu Kanady) uchwalił ustawę zezwalającą na udzielanie pomocy medycznej osobom terminalnie chorym i pragnącym tzw.wspomaganej śmierci (eutanazji)
• Niektórzy senatorzy argumentowali, że ustawa jest zbyt restrykcyjna i nie powinna ograniczać się do osób stojących w obliczu rychłej śmierci

Wybrane komentarze
Tak powinno być w każdym kraju.To jest szacunek dla woli człowieka.

Bardzo dobrze pewnie zaraz odezwie się cała grupa osób, które nigdy nie cierpiały na ciężkie choroby i podniosą larum.

Kolejny cywilizowany kraj nie pozwoli ludziom umierać w męczarniach, bo tak sobie wymyślił episkopat gdyż "nasz Pan też cierpiał".

Jak człowiek zaczyna tracić pamięć, dostaje Alzheimera, wie że zaraz nie będzie mógł odpowiadać za siebie, też powinien móc skorzystać nie tylko jak strasznie cierpi i wiadomo że umrze, dlaczego u nas nie mogą tego zrozumieć

Bardzo dobry krok. Świadczy, że Kanadyjczycy to cywilizowani ludzie. Tylko brać przykład.

Zwróćcie uwagę że najbardziej kategorycznie negatywne zdanie na ten temat mają religijni fundamentaliści których ten problem cierpienia nie dotyczy (póki co ?)- oni najpewniej zaproponują jako antydotum modlitwę. Niejaki internauta pisze do nieuleczenie i cierpiącej chorej co następuje:"Bóg i tak Cię kocha Gosiu. Będę się modlił za Ciebie każdego dnia abyś cierpiała mniej, a swoje cierpienia poświęciła na przebaczenie naszych grzechów, a nie myślom o unicestwieniu". Ach jakież to piękne, a jakie uduchowione ile ulgi w cierpieniu nieszczęśnicy daje - jak to można się Bogu przypodobać nie swoim kosztem i cierpieniem, bo przecież nie samemu się cierpi, a wyklepanie iluś tam zdrowasiek nic nie kosztuje. To się nazywa pomoc dla bliźniego w jego cierpieniu -przecież to jest kpienie sobie w żywe oczy z cierpiącego w imię jakiejś doktryny religijnej. Lepiej by zrobił milcząc nad łożem beznadziejnie cierpiącego.

Nie rozumiem tutaj czegoś. Do ciężkiej cholery, co komu do tego, że ciężko chory człowiek, który cierpi chce umrzeć? Komu to przeszkadza. Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami, a nie wtrącacie się tam, gdzie was i waszego głupiego światopoglądu nie potrzeba.

Brawo Kanada! A nasz kochany, katolicki rząd skazuje miliony emerytów na powolną "eutanazję" dając im głodowe emerytury.

Słusznie Kanada. Nie rozumie tego tylko ktoś, kto nigdy nie widział człowieka latami przykutego do łózka, bezwładnego, w beznadziejnej sytuacji, cierpiącego potworne męki... Życie tak, ale nie za wszelką cenę. To jest właśnie szacunek dla godności i woli człowieka.

A w Polsce eutanazja już za 10000 lat!!!

Brawo Kanada - kolejny kroczek w trudnej walce z katotalibanem.

Brawo, też tak uważam, tak powinno być w każdym kraju.

Opisane w biblii cierpienia Jezusa SĄ NICZYM W PORÓWNANIU z cierpieniami milionów ludzi chorujących dziesiątki lat na zesłane przecież przez Boga (sic) straszliwe choroby. Tak więc zacznijmy myśleć racjonalnie i przestańmy kierować się arogancją i bezwzględnością hierarchii kościelnej!

Zbrodnią jest zmuszanie ludzi, by umierali w męczarniach. Każdy powinien mieć prawo wybrać wcześniejszą śmierć, bez cierpień. A u nas każdy jest zmuszany do "naturalnej" śmierci. Nie każdy ma chęć umierać w takim cierpieniu.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » śr sty 24, 2018 7:26 pm

coraz więcej chorych
https://www.google.pl/search?client=fir ... Zub6XUG0VU


ubywa Polaków
https://www.google.pl/search?client=fir ... EboOvxclm0

ujemny przyrost Polaków
https://www.google.pl/search?q=ujemny+p ... 8wfcgaLABA


http://www.wp.pl / https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 96522.html | 21.01.2018
40 lat i 4,5 mln Polaków mniej - tak będzie się kurczyć nasz kraj w najbliższych dekadach. W podobnym tempie będzie ubywać też Niemców oraz Czechów.
Główny Urząd Statystyczny nie pozostawia żadnych złudzeń - Polaków będzie ubywać. A mówiąc wprost: liczba umierających osób znacznie przewyższy liczbę narodzin. Statystycy prognozują, że w 2050 roku będzie nas niewiele ponad 34 mln. To oznacza, że w ciągu czterech dekad zniknie około 14 proc. obywateli.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » pn mar 19, 2018 8:09 pm

http://fakty.interia.pl/polska/news-gow ... Id,2558870 |19 marca 2018
Gowin: Poprę likwidację aborcji ze względów eugenicznych
"Jak wielokrotnie deklarowałem, że nie poparłbym całkowitego zakazu aborcji, tak zagłosuję za postulatem likwidującym aborcję ze względów eugenicznych; uważam, że choroba dziecka nie może być wystarczającą podstawą do pozbawienia go życia" - podkreślił wicepremier Jarosław Gowin.

Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka ma się zająć w poniedziałek projektem komitetu "Zatrzymaj aborcję"; znosi on tzw. przesłankę eugeniczną, zezwalającą na przerwanie ciąży ze względu na wady płodu. Komisja ma zaopiniować projekt dla Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Jarosław Gowin proszony podczas poniedziałkowej konferencji prasowej o stanowiska w sprawie tego projektu oświadczył, że w obozie Zjednoczonej Prawicy (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie) "nie ma dyscypliny". "Każdy będzie głosował w zgodzie ze swoim sumieniem" - zapowiedział lider Porozumienia.

Obecnie obowiązująca ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z 1993 r. zezwala na dokonanie aborcji w trzech sytuacjach: gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety, gdy jest duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, lub gdy ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.

W dwóch pierwszych przypadkach przerwanie ciąży jest dopuszczalne do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem matki; w przypadku czynu zabronionego - jeśli od początku ciąży nie upłynęło więcej niż 12 tygodni.
| PAP

[Bo przecież to nie oni będą w takiej ciąży, zajmować się stworkami, potworkami, utrzymywać za swoje pieniądze stworki, potworki, czekać miesiącami, latami w kolejce do lekarza, szpitala (a za te pieniądze, w tym czasie i w tych miejscach można by uratować zdrowie, życie 100 wartościowym ludziom!), bo zalegają tam stworki, potworki, pomedyczne skażenia, powszechna degeneracja naszego gatunku, katastrofalne długi itp., to problem przyszłych pokoleń, nie ich...
Czyli decyzje ich, a ich konsekwencje innych…
A od strony religijnej, to jest sprzeciwianie się woli bóstwa, które skazało te odpady na śmierć, ale osobniki debilne, anormalne, obłąkane lepiej wiedzą od bóstwa kto i co... - red.]

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » wt kwie 10, 2018 5:29 pm

https://wiadomosci.wp.pl/kal-mocz-wymio ... 451012737a | 10.04.2018
"Kał, mocz, wymiociny i robaki". Wpis lekarza wstrząsnął internautami
Dr Bartosz Nowakowski wyszedł ze szpitala po 24-godzinnym dyżurze i nie wytrzymał. – Czułem, że muszę wreszcie opisać, co dzieje się w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.

"Sytuacja kiedy lekarz, ratownik medyczny albo pani pielęgniarka pławią się w ekskrementach, kiedy nasze ciuchy, buty i dłonie mają bezpośredni kontakt z kałem, moczem, wymiocinami, a czasem białymi robakami pasożytującymi w pachwinach przebywających na oddziale SOR alkoholików, żeby po chwili badać albo pobierać krew kilkuletniego dziecka w XXI wieku jest sytuacją niedopuszczalną" – napisał na Facebooku dr Bartosz Nowakowski, lekarz ortopeda z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku.

Dodaje, że "pijackie awantury, przekleństwa, czy wyrwane z futryną drzwi nie mogą być codziennością pracy w szpitalu".

"Złota godzina diagnostyki i ukierunkowanej terapii przeplatana burdami z niesubordynowanymi, pijanymi osobnikami wydłuża się w czasie stanowiąc ryzyko dla zdrowia pozostałych pacjentów" – zaznacza.

Jest to poświęcenie daleko wykraczające poza jakiekolwiek wynagrodzenie. "Za żadne skarby nie zgodziłabym się pracować w takich warunkach" – pisze jedna z internautek.

Wybrane komentarze:

Znajoma lekarka z SOR mówiła, że tacy alkoholicy, których zwożą z rynsztoków mają kompleksowe badania, w tym tomograf na życzenie. A szarak płacący podatki nie może się doczekać na takie badanie. Pół roku, rok to norma.

Na SOR obok łózek brudnych zarobaczonych pijaków leza osoby, które zostały na Sor z powodu problemów z sercem, nadciśnienia, niewydolnoscia oddechowa itd.
Na tych łózkach wcześniej też leżeli bezdomni, pijani, zarobaczeni.
Chory wraca z SOR do domu z jakimś nabytkiem, w postaci, wszy, owsiki, wirus grypy.

Doły z niegaszonym wapnem obok sor-ów byłyby optymalnym rozwiązaniem.

admin
Site Admin
Posty: 4009
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: EUTANAZJA, EUGENIKA

Postautor: admin » śr sie 08, 2018 1:45 pm

http://www.wp.pl | 08.08.2018 r.
Dwoje dzieci poddane eutanazji w Belgii. Chłopcy mieli 9 i 11 lat
Chłopcy w wieku 9 i 11 lat zostali poddani eutanazji w Belgii. Obaj byli nieuleczalnie chorzy.
Dwoje dzieci poddane eutanazji w Belgii. Chłopcy mieli 9 i 11 lat
(East News)

W 2014 roku w Belgii zmieniły się przepisy. Obecnie można dokonać eutanazji na nieuleczalnie chorym dziecku, jeśli tylko ono sobie tego zażyczy, a rodzina się zgodzi. Przez długi czas nikt jednak z tego przepisu nie skorzystał.

Eutanazji została poddana dwójka dzieci w wieku 9 i 11 lat. Młodszy miał raka mózgu, a starszy cierpiał na mukowiscydozę - informuje RMF FM.

Łącznie od 2016 do 2017 roku w Belgii dokonano 4337 eutanazji. W większości były to osoby chore na raka.


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości