NAJNOWSZE ULOTKI

admin
Site Admin
Posty: 3182
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: NAJNOWSZE ULOTKI

Postautor: admin » śr mar 25, 2020 5:05 pm

Szanowni goście ośrodków wypoczynkowych
Pracownicy m.in. ośrodków wczasowych przychodzą do pracy wyłącznie dla pieniędzy (a tutaj trudno o pracę), a nie w celu zaspokajania potrzeb towarzyskich gości.
I nikt z pracowników ośrodków wypoczynkowych nie ma żadnych obowiązków towarzyskich względem gości, by ktoś się im wpatrywał w oczy, ich oglądał, dotykał, obłapiał, macał, interesował się nimi, rozmawiał z nimi, a wręcz przeciwnie, chcą wykonać swoje obowiązki bez żadnych dodatkowych czynności i jak najszybciej pójść do domu/znaleźć się jak najdalej od miejsca pracy, gości i przestać o tym myśleć.
Do innych potrzeb… wynajmuje się/opłaca pracowników agencji towarzyskich, których można dotykać, obłapiać, macać, oglądać, rozmawiać z nimi itp.
Tutaj można interesować się, oglądać naturę, w tym przyrodę.
A zatem goście nie mają absolutnie żadnych podstaw do egzekwowania czegokolwiek więcej, innego od pracowników ośrodków, do jakichkolwiek reklamacji, okazywania niezadowolenia na tym tle.

Analogicznie przedstawia się sytuacja m.in. z relacjami między gośćmi.
W związku z tym zabrania się m.in. wpatrywania się w innych gości, w tym w wchodzących, wychodzących do/z stołówki, ośrodka, zaglądania do domków innych gości, obłapiania, publicznego wypowiadania się na temat innych gości, interesowania się tymi gośćmi, którzy nie wykazują aprobaty dla takiego zachowania, głośnych rozmów, radiowego, telewizyjnego, muzycznego i jakiegokolwiek innego hałasowania itp.!

Życzymy przyjemnego wypoczynku, udanych znajomości z osobami, które tego jednoznacznie chcą, podziwiania, korzystania z uroków natury.

| Wolnyswiat.pl
Załączniki
18k) Pracownicy nie towarzysko....docx
(12.04 KiB) Pobrany 2 razy


Wróć do „RÓŻNE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 5 gości