Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » śr kwie 27, 2016 8:55 pm

Niemcy: Tak wygląda stołówka, w której jedli uchodźcy
http://www.cda.pl/video/55935175

A co takiego robią wieczorami „uchodźcy”?
https://www.youtube.com/watch?v=r895-jd1TNk
http://www.cda.pl/video/65517835

Marsz muzułmanów w Niemczech. Wśród okrzyków m.in. „Przebudowaliśmy Niemcy!!”
https://www.youtube.com/watch?v=ISG4APJ6u-k

Przejmujemy wasz kraj „Muzułmańskie Niemcy”
https://www.youtube.com/watch?v=IefCbQ-vRlU


Multikulti we Francji: policja ucieka w popłochu
https://www.youtube.com/watch?v=-czQn2qxbzc

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pt kwie 29, 2016 6:46 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=5 | 29.04.2016
Bilans rządów "kalifatu" IS w Syrii: 4 144 wykonane wyroki śmierci
• To liczba zabitych od proklamowania "kalifatu" w czerwcu 2014 roku
• Raport w tej sprawie ogłosiło Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka


[Czyli będą mieli do dyspozycji 7 razy więcej kóz w islamskim Niebie... Czyż Allah nie jest wspaniałomyślny... Ty także możesz zasłużyć na kozy, wystarczy, że pozwolisz na wypranie ci mózgu... - red.]

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » ndz maja 01, 2016 9:50 am

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,tit ... omosc.html | 01.05.2016
Prof. Andrzej Sakson dla WP: zjawisko niechęci do uchodźców przypomina fenomen antysemityzmu bez Żydów
- Do Polski nie trafił jeszcze oficjalnie żaden uchodźca, ale mamy już do czynienia ze zjawiskiem niechęci do nich. Jest to bardzo ciekawe z punktu widzenia socjologii oraz psychologii społecznej.


Wybrane komentarze
Szanowny Panie Profesorze!
Pan chciałby, aby Polacy obudzili się z ręką w nocniku, mając nasze polskie Molenbeeki, Malmő i inne Marsylie. I dopiero wtedy przeklinali swoją głupotę, że dopuścili do tego nieszczęścia cywilizacyjnego. Lepiej, że mądry Polak przed szkodą, niż głupi Belg (Szwed, Francuz) przed szkodą i po szkodzie. Sobieski wiedział co robi w 1683 roku - nie czekał, aż ciapata nawała zajmie Polskę, tylko dał odpór zawczasu. My też tak musimy, mimo, że Panu się to nie podoba (bo to takie mało europejskie - czyli mało głupie).
| Zuzia K.

Każdy lewicowy plan, który spotyka się z odmową jakiejś grupy społecznej jest na siłę pompowany w mediach (ktoś pamięta te zdjęcia o "biednych uchodźcach z dziećmi" które Lis promował w swoim programie?). Jeśli owa grupa nie daje się przekonać, media wytaczają "działa ciężkie" robiąc z ludzi antysemitów i faszystów. Typowy schemat działania socjalistów z głównej frakcji PE.
| Koniu


http://fakty.interia.pl/news-turcja-zam ... Id,2195028 | 01.05.2016 r.
Turcja: Zamach bombowy na siedzibę policji
Jeden policjant zginął, a 13 osób zostało rannych w wyniku zamachu bombowego na siedzibę policji w mieście Gaziantep na południowym wschodzie Turcji, w pobliżu granicy z Syrią - poinformował gubernator prowincji o tej samej nazwie Ali Yerlikaya.

Wśród osób rannych dziewięciu to policjanci.

Według kanału NTV samochód wypełniony ładunkami wybuchowymi eksplodował przed główną siedzibą policji w mieście.

Gaziantep, jedno z głównych miast w południowo-wschodniej części Turcji, liczące półtora miliona mieszkańców, stanowi schronienie dla wielkiej liczby uchodźców, którzy uciekli przed wojną w Syrii.

Do zamachu doszło w warunkach silnych napięć w kraju po dwóch atakach w Stambule przypisywanych dżihadystom i dwóch innych - w Ankarze, których sprawcami byli bojownicy kurdyjscy.

W niedzielę policja rozmieściła znaczne siły w kraju przed tradycyjnymi demonstracjami organizowanymi 1 maja przez turecką lewicę i związki zawodowe. Demonstracje te często kończą się starciami z policją.

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » ndz maja 08, 2016 1:36 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 08.05.2016, 06:54
Egipt: Ośmiu egipskich policjantów zastrzelonych w miejscowości Helwan, na południe od Kairu. Do ataku przyznała się lokalna filia Państwa Islamskiego

Wybrane komentarze:
Stawiam na wyznawców ''religii pokoju i miłości bliźniego''... Czyli ''islamistów nie związanych z islamem''... Jak to bełkotają lewacy pozbawieni mózgu i chcący zniszczyć Europę...
| aleksy

Urlopy w Egipcie niebawem już za 1 zł???
| Maruda

Religia to największe zło, jakie mógł wymyślić człowiek w swoich urojeniach. Jakim trzeba być bezmózgiem, aby wierzyć w takie brednie i stosować ich chore i mściwe zasady w życiu?
| alkomat

[Gdy sprowadzą te religijne zombie do Polski, to także wezmą się tak m.in. za naszych policjantów, by zastraszyć pozostałych. Wówczas policja będzie "nic nie widzieć", "nic nie słyszeć", nic nie komentować i nic nie robić, gdy tylko się dowiedzą, że jest to sprawa, za tym stoją muzułmanie/islamiści... Tak, jak już jest w niektórych miejscach, np. w dzielnicach miast w nawiedzonych krajach... - red.]


http://fakty.interia.pl/news-w-iraku-od ... Id,2198590 | 08.05.2016 r.
W Iraku odkryto masowe groby. "Dowód na niewyobrażalne zbrodnie IS"
Ponad 50 masowych grobów odkryto na terenach wyzwolonych spod kontroli tzw. Państwa Islamskiego w Iraku. Poinformował o tym wysłannik ONZ Jan Kubiś.http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 08.05.2016, 21:51
W Afganistanie w więzieniu Pule Czarchi na przedmieściach Kabulu wykonano sześć wyroków śmierci na terrorystach. Talibowie zapowiedzieli zemstę
• Główny rzecznik talibów: "By dokonać zemsty na wrogu mamy tysiące bojowników gotowych do poświęcenia samych siebie"http://fakty.interia.pl/swiat/news-seri ... Id,2200760 | 11.05.2016 r.
W trzech zamachach bombowych w Bagdadzie zginęło w środę co najmniej 88 osób. Jest też wielu rannych - informuje policja. Dwóch zamachów dokonano w dzielnicach szyickich, jednego w sunnickiej.

Sunniccy ekstremiści z Państwa Islamskiego od wielu miesięcy walczą z irackimi siłami rządowymi na północy i zachodzie Iraku, a także regularnie atakują dzielnice Bagdadu zamieszkane przez szyitów.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-zama ... Id,2202497 | 15.05.2016 r.
Zamach samobójczy w Bagdadzie. Zginęło co najmniej 11 osób
W zamachu na państwową gazownię na północnych przedmieściach Bagdadu w niedzielę rano śmierć poniosło co najmniej 11 osób, a 21 jest rannych - podały źródła policyjne.

Samochód wyładowany materiałami wybuchowymi i z zamachowcami wyposażonymi w pasy szahida wjechał na teren gazowni w Tadżi około 6.00 rano czasu lokalnego.

Bomba ukryta w samochodzie eksplodowała przy wejściu do fabryki. Druga została zdetonowana wewnątrz obiektu.

Na teren zakładu weszło następnie sześciu zamachowców, ubranych w kamizelki wypełnione materiałami wybuchowymi. Doszło do starć z funkcjonariuszami bezpieczeństwa.

Według irackich źródeł wojskowych, zapaliły się trzy budynki należące do fabryki. Część instalacji została zniszczona, w tym trzy zbiorniki gazu.

Jak donosi CNN, do zamachu przyznało się Państwo Islamskie.

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pn maja 09, 2016 3:40 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html | 09.05.2016
Mariusz Błaszczak o uchodźcach: nie przyjmiemy nikogo, kto zagrażałby bezpieczeństwu
• Szef MSWiA: uchodźcom trzeba pomagać na miejscu, czyli w Libanie, Turcji i Jordanii.


Nie ma w tym momencie ludzi, o których moglibyśmy powiedzieć, że bezpieczeństwu nie zagrażają (...) co do których mielibyśmy 100 procentową pewność, że nie zagrażają bezpieczeństwu. Niestety bardzo wiele z tych osób posługiwało się fałszywymi dokumentami, a więc my nie zrobimy niczego, co by zagroziło bezpieczeństwu Polski i Polaków - powiedział Błaszczak.

- My pomagamy uchodźcom na miejscu, a więc w Libanie, w Turcji, w Jordanii - powiedział Błaszczak.

W sobotę minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski poinformował, że za kilka tygodni Polska uruchomi program pomocy dla syryjskich uchodźców w Libanie, który zostanie sfinansowany ze środków wygospodarowanych w MSZ. W ramach programu Polska ma wyposażyć, czyli opłacić mieszkania i żywność dla od 6 do 10 tys. ludzi.

[Jednak można być rozważnym i postępować rozsądnie. - red.]

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » śr maja 11, 2016 7:16 pm

http://fakty.interia.pl/swiat/news-niem ... Id,2200793 | 11.05.2016 r.
Po raz pierwszy w historii Niemiec na czele parlamentu jednego z krajów związkowych stanęła osoba wyznająca islam. Pochodząca z Turcji Muhterem Aras z partii Zieloni została wybrana w środę w Stuttgarcie na szefową parlamentu Badenii-Wirtembergii.

Jak podkreśliła, parlamentarzyści w Badenii-Wirtembergii wysłali sygnał, którego znaczenie wybiega daleko poza granice landu [Sięga on aż do krajów muzułmańskich...] - sygnał "otwartości na świat [Na kolejnych islamistów...], tolerancji [Czyli że oni mogą wszystko!!! A reszta, czyli ci, których pozostawią przy życiu, będą mogli tylko to, co oni będą tolerować...] i udanej integracji" [Niemców, których tysiące rocznie przechodzi na islam, z muzułmanami...].

Na niedawnym zjeździe partii AfD wpisała do swojego programu, że "islam nie należy do Niemiec" [Bo to Niemcy będą należeć do islamu...].
Z Berlina Jacek Lepiarz (PAP)

[To nie koniec, to początek (wspomnicie moje słowa)!
To za sprawą Allaha, bo Allah Jest Wielki... - red.]


http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... &_ticrsn=3 | 13.05.2016
Najpotężniejszy muzułmanin w Europie? "Nazywam się Sadiq Khan i jestem merem Londynu"
Czy nowy burmistrz Londynu jest obecnie najpotężniejszym muzułmaninem w Europie? Wybór Sadiqa Khana na mera Londynu, jednej z największych i najistotniejszych metropolii w Europie i na świecie.

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » sob maja 14, 2016 2:48 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3 | 14.05.2016, 12:36
45 podpaleń ośrodków dla uchodźców w Niemczech. Sprawcami są przede wszystkim mężczyźni
• Od początku roku doszło do 45 podpaleń ośrodków dla uchodźców w Niemczech
• W całym roku 2015 odnotowano 92 takie przypadki, rok wcześniej sześć


W zeszłym roku w Niemczech doszło do ponad 1000 ataków na obiekty związane z imigrantami.
| PAP

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » sob maja 21, 2016 8:11 pm

Murzyński patrol nienawiści skopał białą parkę! Oprawcy molestowali też dziewczynę przed pobiciem
https://www.youtube.com/watch?v=0lipJLeqJik

Dziewczęta z Kolonii i całych Niemiec - patrzcie jak macie się zachować gdy zaczepi was imigrant.
https://www.youtube.com/watch?v=4zGRuHpYpRw

Murzyni grają w nokauty na białych'! Okrutna rasistowska gra w nokauty
https://www.youtube.com/watch?v=3-kP2XQVR2A

Murzyn zabił białego jednym ciosem. Ofiara zmarła następnego dnia w szpitalu
https://www.youtube.com/watch?v=NqySYixCh-4

Muzułmańskie chamstwo w Niemczech
https://www.youtube.com/watch?v=MaNcrhkQM2M

Przestępczość wśród imigrantów w Niemczech
https://www.youtube.com/watch?v=J3VrXXwx9NY

Napady na Kobiety w Niemczech i Europie zachodniej w świecie Arabskim nazywa się ''Tahharush Gamea''
https://www.youtube.com/watch?v=MmaREzM7Kgs

Imigranci (muzułmanie) Szwecja - ataki na przechodniów, policja się boi
https://www.youtube.com/watch?v=_graOOFLirw

Belgistan: muslimy w Belgii kontra policja
https://www.youtube.com/watch?v=b9EzOuowzy4

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » ndz cze 05, 2016 9:52 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 05.06.2016, 08:07
Prezydent Andrzej Duda oświadczył w Neapolu, że każdy uchodźca, który będzie chciał przyjechać do Polski, zostanie w naszym kraju przyjęty
Prezydent przebywa we Włoszech w związku z uroczystością kanonizacji o. Stanisława Papczyńskiego, która odbędzie się w niedzielę w Watykanie. W sobotę po południu przybył do Rzymu.

Wybrane komentarze
Dlaczego Prezydent mówi, że Polacy są otwarci na przyjęcie uchodźców, ja też jestem Polką i otwarta nie jestem. Nie jestem za tym aby u nas były zamieszki i dochodziło do zamachów, a oni do tego są pierwsi. Weź ich sobie Pan do swojego domu prezydenckiego, jest duży, więc dużo ich się tam zmieści.
| gabi

"Polacy są otwarci na wszystkich, którzy chcą do Polski przyjechać" - Cholerny kłamca!
| jankes9

Nie tak się z Polakami umawiales!! :-(
| Lato11

Zdrada!!! Polacy nie chcą być ubogaceni kulturowo!!
| 100

W pałacu prezydenckim i w Belwederze jest bardzo dużo wolnego miejsca, aby tak wybitnych i kulturalnych gości, a w szczególności profesorów prawa afrykańskiego, którzy podpisują się krzyżykami, ugościć i wreszcie pan prezydent z żoną będą mieli godne siebie zajęcie.
| zbigniew

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » sob cze 11, 2016 5:28 pm

http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/ ... Id,2216613 |
Wybrane komentarze
Dlaczego pseudo ekolodzy i cała UE są za segregacją odpadów? Czyż by byli rasistami, ksenofobami, antysemitami. Czy butelka szklana gorsza od butelki PET? Ludzie wzywam: Nie segregujmy odpadów stwórzmy wspólny front multi-śmulti i wyrzucajmy wszystkie razem. Walczmy z nietolerancją śmietnikową pod hasłem: WSZYSTKIE ŚMIECI RÓWNE! WSZYSTKIE ŚMIECI RAZEM!...
| Greenpeace

Izrael postanowił nie wpuszczać w ogóle Palestyńczyków, a każdy Arab nim wiedzie do Izraela ma sprawdzane również jelito grube. Tymczasem Francja tonie w morzu arabskim: 60% noworodków to już islamiści. Kościoły są burzone, a w ich miejsce powstają meczety. Za 15 - 20 lat muzułmanie wygrają wybory parlamentarne i przejmą dostęp do arsenału jądrowego. Polityka "Komisarzy Ludowych EU" to katastrofa dla Europy i jej tożsamości - kultury. Burmistrzem Londynu został muzułmanin. To alarm! Brytyjczycy mają dość dyktatu EU. Izrael rozumie problem, a EU kopie sobie grób. Brexit to wyraz rozczarowania lewackimi rządami EU.
| zzz

[Jak w przyszłości islamiści opanują cały świat? - B. krwawo!!!...
Gdy będzie ich odpowiednio dużo w policji, w wojsku, to pozabijają tam "niewiernych psów", przejmą całą broń, pojazdy, czołgi, samoloty i "zajmą się" resztą "niewiernych psów". A po wszystkim obstawią struktury państw, media. I dalej będą mnożyć się jak króliki. I tak nastąpi koniec multikulti... - red.]

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » wt cze 21, 2016 3:28 pm

Już niedługo w całej europie
https://www.youtube.com/watch?v=c3wKvMLOmRE | 08.06.2016

Pijani i naćpani "UCHODŹCY" w Paryżu! Szok! Imigranci "Ubogacają kulturowo" stolicę Francji! MOCNE!
https://www.youtube.com/watch?v=23XtoujJbjM | 16.04.2016

Integracja imigrantów. Kolejny przykład Multi Kulti .
https://www.youtube.com/watch?v=uJGHo0nBF5U | 07.06.2016

20.06.2016 | Dżihadyści grożą Polakom: "Będziecie się czołgać i wyć z bólu! Następne ataki będą na Polskę!"

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pt cze 24, 2016 11:29 pm

SZOK: Muzułmanin powiedział prawdę!!!
https://www.youtube.com/watch?v=6NYVoNuZrsg | 29.05.2016

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pt lip 01, 2016 7:44 pm

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... iad/c61g34 | 29.07.2016
Hassan Haidar Diab: teraz jest za późno na bomby [WYWIAD]

Jestem zwolennikiem mocnych działań i uważam, że Unia powinna wziąć przykład ze Stanów Zjednoczonych po atakach na World Trade Center i zdecydować się na radykalny krok. W europejskich stolicach działają dziś organizacje, które nawołują do zabijania chrześcijan, a dodatkowo są – pod przykryciem zapisów o wolności słowa, wyrażania swoich poglądów i wiary – finansowane przez władze. Pierwszym ruchem powinno być zamknięcie centrów islamskich w Europie. Według mnie zresztą, działania europejskich władz mogą nawet łamać prawa człowieka, ale są obecnie po prostu konieczne.

O tak radykalnym rozwiązaniu w Europie raczej się głośno nie mówi.

Tak, ale czy to nie jest nieprawdopodobne, że tuż przy najważniejszych instytucjach unijnych w brukselskiej dzielnicy Molenbeek w meczecie w każdy piątek wzywa się do dżihadu? Albo to, że ludzie, którzy decydują się walczyć w Syrii, dostają 5000 euro? I nikt nie reaguje. Jak w tej sytuacji możemy inaczej walczyć z terrorystami?

Może wyjściem jest więc atak na terytorium tzw. Państwa Islamskiego?

Teraz jest za późno na bomby. Abu Bakr al-Baghdadi, czyli przywódca islamistów, powiedział już przecież, że dla nich terytorium, jakie zajmuje ISIL, nie ma znaczenia. Kiedy przegrają wojnę w Syrii i Iraku, przeniosą ją do Europy.

Od dawna mówi się, że pierwszym przystankiem terrorystów w Europie może być Bośnia i Hercegowina, gdzie kwitnie radykalizm islamski. Mówi się też, że radykałów wspomaga Arabia Saudyjska.

Absolutnie! Problem jest jednak taki, że Arabia Saudyjska jest jednym z najważniejszych partnerów Unii Europejskiej i USA, jeśli chodzi o handel bronią. Głównym producentem tego terrorystycznego zagrożenia jest właśnie Arabia Saudyjska. To jasne, że coś musi zostać zrobione w tej sytuacji.

Jak więc wyjść z tej sytuacji?

Unia Europejska i Stany Zjednoczone powinny rozpocząć współpracę z Baszarem El-Asadem, bo tylko on ma dokładne informacje, kim i gdzie są dżihadyści, którzy zagrażają Europie.

Ten pomysł też może być oceniany jako radykalny.

Jakiś czas temu byłem gościem chorwackiej telewizji i mówiłem, że trzeba radykalnych kroków, próbowałem ostrzec przed kryzysem migracyjnym. Eksperci ds. bezpieczeństwa i inni goście mnie jednak nie słuchali, nazwali mnie rasistą i islamofobem. Jeden z dziennikarzy zarzucił mi nawet, że chcę dyktatury w Europie. Trzy tygodnie później doszło do ataku w Paryżu, a ten sam dziennikarz wysłał mi SMS-a z przeprosinami i napisał, że miałem rację.
| Grzegorz Krawczyk Wydawca Serwisów Informacyjnych

Wybrane komentarze
To nie przypadek, że Arab i muzułmanin podpowiada nam jak skutecznie uporać się z problemem. On po prostu nie ma zamulonego mózgu, jak niestety mnóstwo żyjących w dobrobycie i luksusie Europejczyków, on rozumie, że islamiści myślą inaczej i traktowanie ich tak, jak niegrzecznych chłopczyków z inteligenckich rodzin europejskich tyle da, co odganianie wściekłego psa pistolecikiem na wodę. Rozbawi tylko i rozzuchwali. Mamy konkretnego wroga, który ma w kalendarzu XV wiek i akurat tak świat postrzega, jak ludzie tego wieku - czyli że słabych należy pozabijać ewentualnie uczynić swymi poddanymi, których się doi, gwałci i traktuje jak bydło. Tacy byli nasi przodkowie lat temu kilkaset i taką mają mentalność muzułmanie - bo oni właśnie w XV wieku żyją. Klany, plemiona, rządy starców, zemsta rodowa, kobiety w roli towaru bez prawa głosu. Tych ludzi się nie przekona, puszczając im mowy z parlamentu w Brukseli, im trzeba dać pałą przez łeb wszędzie i zawsze, gdzie próbują łamać nasze normy. Podstawa to naturalnie żadnych nowych do Europy nie wpuszczać, ale to niestety już nie wystarczy, bo ich tu napłynęło mnóstwo. Więc trzeba i z tymi zrobić porządek. Zero agitacji islamskiej, jeśli się da, to w ogóle pozamykanie wszelkich meczetów, mile widziana delegalizacja islamu, przynajmniej objawianego w sferze publicznej. Skoro złamaliśmy prawa człowieka, delegalizując takie filozofie jak komunistyczna i faszystowska, to nie widzę powodu, by podobnie nie postąpić z islamem. No i będzie w końcu prawny bat na każdego, kto choć gębę otworzy w ramach chwalenia dżihadu. Bo dziś nie za bardzo można prowodyrów pozamykać albo powyrzucać z kraju.

Kultura zachodu od zawsze do niedawna polegała na tym, by wrogowi dawać porządnie po łbie - i dzięki takiemu podejściu między innymi Zachód jest tym, czym jest. Nie dlatego, że dawał się lać w drugi policzek i pozwalał byle łajzom, by mu się z buciorami pakowały do jego domu i urządzały go po swojemu. Tolerancja jest OK, ale tolerowało się u nas zawsze słabszych, pokornych, pokonanych a nie panoszących się aroganckich chamów, próbujących z Europy robić Azję czy Afrykę. I do tej tradycji wypada wrócić. Polska była niby wielką ostoją tolerancji, ale czy to znaczyło, że sobie muzułmanie w Krakowie czy Warszawie budowali meczet a potem napastowali Polki na rynku? I żądali, by w dzwony nie bić, bo to wołanie muezzina zagłusza? Nie - nasi przodkowie obcych tolerowali, to znaczy nie robili krzywdy, póki ci po cichu, na uboczu, nie przeszkadzając w niczym Polakom kultywowali swoją kulturę no i przy tym byli lojalni pod każdym względem wobec Rzeczypospolitej. Czyli stanowili wyraźną odwrotność tego, co dziś pokazują muzułmanie w krajach unijnych. Ręczę ci, że po takim numerze jak sylwester w Kolonii panowie szlachta na szablach by roznieśli całe muzułmańskie towarzystwo w okolicy - o ile tamtejsza starszyzna muzułmańska sama wcześniej by głów winnych na tacach nie przyniosła, ładnie prosząc o wybaczenie.
| marzan

Islam wpisał w Koran walkę z niewiernymi aż do prozelityzmu lub ich śmierci. Doktryna islamu to szowinizm męski dyskryminujący innowierców i kobiety, z których można uczynić niewolnice i przedmiot handlu. ISIS wydało instrukcję pozwalającą bojownikom gwałcić wzięte do niewoli dziewczynki przed okresem dojrzewania, co sankcjonuje Koran i jest porażające. Gwałt na niewolnicy to ich modlitwa do Boga. Tak islamiści tłumaczą swoje gwałty i rasizm. Niewolnice można bić w celu zdyscyplinowania, ale nie potwarzy i nie dla własnej satysfakcji ani tortur. Szejk egipski Abu-Ishaq al-Huwayni ogłosił w maju 2011 dżihad tzn., że muzułmanie mogą brać niewolników. Buduje się targi niewolników, także seksualnych, nazywane milk y-yamin. Islamskie prawo schwytane dziecko lub kobietę traktuje, jak niewolnika, a małżeństwo kobiety anuluje. Ten wers z Koranu nadal w mocy, nie został uchylony. Islamscy uczeni zgodni w tym, że islamiści mają prawo kupować niewolnice seksualne. Niektóre muzułmanki to popierają, jak kobieta-polityk z Kuwejtu, Salwa al-Mutairi, która poparła islamskie niewolnictwo seksualne wobec nieislamskich kobiet, podkreślając, że jest to zgodne z islamskim prawem i moralnością. Obłąkańcy u władzy. To bezprawie i amoralność połączona z przestępstwem pedofilii. Ile czasu trzeba, by ich sprowadzić do ludzkiego wymiaru?
| larson

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » sob lip 09, 2016 3:35 pm

Muzułmanie gwałcą chrześcijanki
https://www.youtube.com/watch?v=groLBVqfizM | 07.03.2014

Jak muzułmanie traktują Europejki.
https://www.youtube.com/watch?v=yvmLpOGb_Hg | 07.02.2016

Multi Kulti, tak muzułmanie obchodzą się z kobietami
https://www.youtube.com/watch?v=eeZ6DwTgww0 | 27.05.2016

Kolejne ataki imigrantów na kobiety – Niemcy, Austria, Szwecja
https://www.youtube.com/watch?v=yAldFIaiN5w | 07.07.2016

To jest Sunnickie prawo Szariatu panie i panowie...
https://www.youtube.com/watch?v=Y-bbJR4Rs6E | 08.09.2015

Integracja imigrantów. Kolejny przykład Multi Kulti .
https://www.youtube.com/watch?v=uJGHo0nBF5U | 07.06.2016


Imigranci atakują chłopaka i dostają odpowiednią nauczkę Warto zobaczyć
https://www.youtube.com/watch?v=Z40Kt1ZgH6U | 04.02.2016

[Rosjanie VS Muzułmanie] Niema co zbierać :()
https://www.youtube.com/watch?v=tHOHbAx2tR8 | 03.10.2015

400 rosjan zmasakrowało imigrantów w Niemczech w odwecie za gwałt
https://www.youtube.com/watch?v=WBDo6yGMOl0 | 23.01.2016
[To nie tak się robi. Tylko podchodzi się pod ośrodek i krótko przedstawia ofertę: Macie w ciągu 15 minut wydać tych, którzy ukradli, pobili, zgwałcili!! Bo jak nie, to robimy wejście, po którym nikt z was o własnych siłach nie wyjdzie...!! - red.]

admin
Site Admin
Posty: 3410
Rejestracja: czw sie 30, 2007 11:44 am

Re: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!

Postautor: admin » pt lip 15, 2016 8:28 pm

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html | 15.07.2016, 16:25
Atak w Nicei -​ co najmniej 84 zabitych
Co najmniej 84 osoby zginęło, a wiele zostało rannych w Nicei na południu Francji, gdy podczas obchodów Dnia Bastylii ciężarówka wjechała w tłum ludzi. "Atak ten miał charakter terrorystyczny" - oświadczył prezydent Francois Hollande.


Wróć do „POLITYKA/PRAWO/GOSPODARKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości