Z (mojego) ŻYCIA WZIĘTE...

admin
Site Admin

Re: Z (mojego) ŻYCIA WZIĘTE...

Postautor: admin » wt kwie 30, 2019 9:11 pm

Mogłoby być tak - odbieram telefon:
Dzień dobry
Czy zamówione przez P. korytko kablowe jest kupowane prywatnie czy przez firmę?
- Prywatnie.
Dziękuje za informację.

Ale niestety zawsze jest tak:
DzbrymwiAnaJańskaDznięzFirmyTalaBomówiłPannaskorytkokwe. Bo jeśli zamawia P. przez firmę, to musi podać Pan numer NIP. Bo inaczej nie możemy... Oczywiście, jeśli... Ble, ble, ble... Ble, ble, ble... Ble, ble, ble...
[Nieefektywnie. Nie da dojść do słowa. I coś niepotrzebnie bełkocze...]

admin
Site Admin

Postautor: admin » czw lip 11, 2019 8:04 am

Nad morzem 2018 r.
Plaża, jestem ubrany, pod parasolem i jeszcze mam założoną czapkę. Śpię, bo na ośrodkach jest do późnych godzin rykowisko muzyczno-imprezowe…
Kaszlowa pobudka!! – Ze strony przechodzącej osoby…
Serce mi łomoce, w tym ze zdenerwowania, ale z trudnością, jednak zasypiam ponownie…
2-ga kaszlowa pobudka!! – Ze strony innej przechodzącej osoby…
Już nie daję rady, z powodu stresu, zasnąć, ale mam zamknięte oczy.
3 raz kaszlowa „pobudka”!! – Ze strony jeszcze innej przechodzącej osoby…
Leżę dalej, z dala, 50-100 metrów, od innych ludzi, mam zamknięte oczy.
Po kilku minutach słyszę krzyki. A to jakiś tatuś kilka-kilkanaście metrów ode mnie zaczął grę w piłkę z swoim dzieckiem i się jeszcze drą…
Więc idę w jeszcze bardziej odludny rejon. Oglądam się, a temu tatusiowi już się znudziło grać i krzyczeć w tamtym miejscu i poszli dalej…
Zamykam oczy i po kolejnych kilku minutach znowu słyszę krzyki. A to kolejny tatuś, w odległości ok. 10 metrów krzyczy na swojego synka, by ten, podczas pozowania do zdjęcia, jeszcze głośniej zakrzyknął…
Więc idę w jeszcze bardziej odludny rejon. Oglądam się, a temu tatusiowi już się znudziło robić zdjęcia i krzyczeć w tamtym miejscu i poszli dalej…
Zamykam oczy i po kilku minutach słyszę: Pobudka (hyyy)!!...
I tak w większość dni…

Nocowanie nad morzem 2019 r.
Godzina 3.20 w nocy.
Budzi mnie b. głośny zagwizd i tak 5 razy…!! I następnie słyszę ucieszenie się, bo zostałem obudzony i zdenerwowany… A następnie krzyki… I ponownie ucieszenie się… A to kilku podpitych młodzieńców tak się „zabawia” i są z tego b. zadowoleni…
Zbieram więc manatki i idę jakiś 150 metrów dalej.
Około piątej budzi mnie kaszel… - A to jakaś w średnim wieku kobieta zrobiła mi taką pobudkę…

Kolejna noc.
Godzina 4.20 w nocy.
Budzi mnie kawalkada kaszlu. Tym razem zrobiła to jakaś młoda kobieta. Po czym zaczęła się oglądać, by stwierdzić efekt. A ponieważ podniosłem się, to tanecznym, z zadowolenia, krokiem poszła dalej…
Godzina 5.40.
Budzi mnie b. głośny zagwizd!!
Rozglądam się, ale nikogo nie widzę. Bo skurwysyn już zdążył zejść z plaży/się schować…
Potem jest kolejny kaszel…

Jadę rowerem na zakupy. Jadę w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych. Jakiś starszy mężczyzna, emeryt i na urlopie, chce kilka metrów przede mną przejść (wystarczy, by poczekał kilka sekund, aż przejadę). Przejeżdżam obok niego, a ten z całej siły, zawierając w to całą swoją nikczemność, żółć, jad, kaszle mi w twarz, że moje płuca rezonują z jego płucami, i serce mi podskakuje…!!

Cdn.

admin
Site Admin

Postautor: admin » czw wrz 05, 2019 4:44 pm

09.2019 r.
Proszę Państwa
Jestem obiektem absolutnie niechcianego, negatywnego zainteresowania, agresji psychicznej (m.in. po to tutaj zamieszkałem, by ukrywać się, odizolować od takich osobników) ze strony opisanego poniżej osobnika, zaspokajaczem jego anormalnych, patologicznych, chorych, antyludzkich potrzeb…

A ta anormalna, chora sytuacja z tym osobnikiem trwa już drugi sezon, z tym, że teraz tutaj jest już cały czas, mieszka…
Znosiłem to do tej pory, ale w końcu mam go/tego dość!! Poza tym bezkarność demoralizuje!
I to szkodzący, niszczący, pogrążający mają się bać źle postępować, a nie ich ofiary się bronić!

Prawda uświadamia, fakty mogą demaskować, obnażać a nie obrażać.
CO JEST NAJPIERW – SKUTEK CZY PRZYCZYNA…
Nie zajmuję się obrażaniem. Racjonalnie uzasadnione stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem, tylko opisywaniem rzeczywistości, uświadamianiem (inaczej bym kłamał). A że jest ona taka... to nie moja wina (i ewentualne pretensje proszę kierować nie w moją stronę...). Czasem dosadna, ale adekwatna ocena daje do myślenia adresatowi z korzyścią dla niego i otoczenia. Czyli celem mojego internetowego pisma jest wskazanie, praktycznie, najrozsądniejszych rozwiązań problemów; zapobiegnięcie kolejnym (bezpośrednim, pośrednim, w tym ich skutkom dla psychiki, relacji międzyludzkich, zdrowia, życia).
PS
Więc zanim Państwo coś zrobią proszę się najpierw zastanowić: jakie będzie to miało konsekwencje (dla kogoś – P.)!
Jeżeli racjonalne, merytoryczne, etyczne, argumenty nie przemawiają do kogoś, są nierozumiane, to trzeba użyć innych... (sprawy należy nazywać po imieniu), skutecznych!

„Powiedzieć komuś idiota, to nie obelga, lecz diagnoza.” - Julian Tuwim

Albert Einstein: „Świat jest miejscem niebezpiecznym nie tylko z powodu tych, którzy czynią zło, ale również tych, którzy na to patrzą i nic nie robią”.

Nie chcesz, by cię opisywano, to nie prowokuj do obrony; nie zwracaj negatywnie na siebie uwagi, nie wykazuj się złośliwością, agresją psychiczną itp.!
Chcesz być dumny z swojego postępowania, to zachowuj się normalnie, kulturalnie, bądź wrażliwy, etyczny, postępuj pozytywnie, bądź konstruktywny; bierz, dawaj pozytywy przykład.
Masz o coś pretensje – winnego zobaczysz przed lustrem…
Ja tobie NIGDY ŻADNEJ krzywdy nie uczyniłem, ani bezpośrednio, ani pośrednio, nawet nigdy się tobą nie zainteresowałem, a ty mi tak za to odpłacasz…

Nazywa się Ralf. Jest Niemcem. Mieszka w Poczdamie.
Obrazek

A to jest jego samochód
Obrazek
Obrazek

Opis jego zachowywania się, postępowania, działalności (oto jak odpoczywa, relaksuje się i daje innym pracować, mieszkać…)(Ja nim nie zainteresowałem się ani razu, nigdy nic mu nie uczyniłem, więc mi się „rewanżuje”…)
Jego główne, wielogodzinne zajęcie, to wpatrywanie się, gdy ma okazję, w moje oczy (odbywa ze mną wzrokowo stosunki, jestem jego upatrzonym zaspokajaczem…)…
Gdy z kimś jest, to zawsze na mój widok ma coś na mój temat debilnego, złośliwego itp. do powiedzenia i do debilnego zarechotania, z tego co powiedział, ze mnie…
Wszystko, co robię zawsze go b. interesuje (a najczęściej tylko przechodzę, albo wykonuję jakieś banalne, nudne czynności itp…)…
Normalnie nie wyjdzie, nie przejdzie, tylko za mną się rozgląda, i zawsze mnie upatrzy, jeśli jestem w zasięgu jego wzroku (nawet w oddali, między drzewami)…
Nigdy nie skupi się na swoim towarzystwie, czy czymś innym, tylko zawsze wyczekuje, a gdy przechodzę obok niego, to mnie natychmiast upatrzy…!
Kompletnie ignoruje społeczne sygnały, że ktoś absolutnie nie chce jego zainteresowania, zaspokajać jego potrzeb! Bardzo szybko powoduje na swoje zachowanie, swoje wpatrywanie się, ślepia, uwrażliwienie, wywołuje do siebie wstręt, odrazę, i dobrze się tak, czyimś kosztem, bawi, w tym głośno rechocze z efektów swojej działalności…

A ja nie jestem z nim na randce, obrazkiem do oglądania, figurką do przyglądania się, nie występuję w cyrku, w teatrze, kupioną i jakąkolwiek zabawką, wynajętą kurwą, kupionym niewolnikiem, on dyrektorem więzienia, a ja więźniem itp., itd.!!!

Czy to normalny umysłowo, zdrowy psychicznie, inteligentny, kulturalny, wrażliwy, etyczny człowiek tak postępuje, czy o wręcz przeciwnych cechach, stanie, poziomie, typie, rodzaju umysłu, psychiki…
Otóż siedzi całymi dniami na ośrodku wypoczynkowym i interesuje się, patrzy się w oczy, tak spędza czas, pracownikowi tego ośrodka, jak pracuje, w tym, mimo faktu, iż ten człowiek sobie tego absolutnie nie życzy i jest to od samego początku całkowicie WIDOCZNE, JASNE, w tym objawia się stawaniem tyłem do tego osobnika, zamykaniem oka od jego strony, zasłanianiem twarzy daszkiem czapki, unikaniem go…
Kto ma powód do pokazywania innym ludziom jakiegoś obcego człowieka, mówienia o jakimś obcym człowieku, głośnego cieszenia się na jego widok, gdy ten absolutnie niczego szczególnego, interesującego nie robi (np. kopie dół, grabi liście, zamiata itp.)…!
Kto złośliwie, w tym zawierając w tym dźwięku swoje plugastwo, złośliwość, nikczemność i pozostałe swoje cechy (…), okaszluje obcego człowieka (w tym robiąc mu takie pobudki, gdy ten odsypia nocną pracę), bo ten nie chce zaspokajać jego potrzeb…!
Kto negatywnie wykorzystuje wiedzę przeciwko człowiekowi, który nie uczynił mu żadnej krzywdy…!
Jakiego człowieka taka sytuacja jawnie bawi, kto z tego głośno się cieszy, rechocze, traktuje człowieka jak zabawkę, a swoje postępowanie jako zabawę, zaspokajacza swoich antyludzkich, anormalnych, chorych potrzeb…
Kto składa innym ludziom reklamacje, bo obiekt jego zainteresowania nie spełnia jego oczekiwań…
I po co interesować się kimś, skoro ta osoba nie spełnia oczekiwań…
Kto widzi interes w zatruwaniu czyjegoś umysłu, uszkadzaniu komuś psychiki, niszczeniu czyjegoś zdrowia, zyskiwaniu nienawiści, wroga, ponoszeniu tego konsekwencji, w tym w postaci tego upublicznienia…
Kto bierze i daje zły przykład, demoralizuje, wypacza, wynaturza…!!!
Kto zajmuje się szkodzeniem, niszczeniem, pogrążaniem…!!!
Kto działa na swoją, swojej ofiary, innych szkodę – czyli wszyscy, w tym taka osoba, tracą…!!!
Kto nie rozumie elementarnych spraw…!
Kto nie przyjmuje do wiadomości oczywistych faktów…!
Kto jest niewrażliwy, nieetyczny, chamski, złośliwy, bezwzględny…!
Kto nie chce, nie potrafi zostawić człowieka, który mu nigdy nic nie zrobił. w spokoju…!
Do tego jeszcze potrafi całymi dniami truć się alkoholem i nikotyną…!
Oto jego, odpowiednio, jego typ, rodzaj, stan, poziom umysłowy, psychiczny…
Oto jego wkład w społeczeństwo…!!!
Oto anormalny, niedorozwinięty umysłowo, chory, upośledzony psychicznie, debilny, psychopatyczny osobnik, a więc odpowiedni kandydat do przekazywania swojego stanu innym osobom, do synchronizowania z jego umysłem, zestrajania z jego psychiką umysłów, psychik innych ludzi, a więc przekazywania swojego stanu także mi, i jest to odpowiedni kandydat do zadawania się ze mną, czyli dla samotnika, etyka, wrażliwca, osoby ciężko uwrażliwionej, wyniszczonej i dalej psychicznie niszczonej, intelektualisty o profilu racjonalnym, redaktora internetowego pisma (wersja internetowa istnieje od 2003 r. Milion kilkaset tysięcy wejść), konstruktywisty…!!!
A takie osobniki i dużo, dużo gorsze i obojga płci, namolne, nachalne, umysłowo niedorozwinięte, anormalne, cierpiące na depresje, obłąkane, upośledzone, chore psychicznie, debilne, psychopatyczne, odrażające fizycznie, alkoholicy, homoseksualiści, niedojdy, maszkarony, szantrapy, łachudry, zewłoki, stare pryki, babsztyle, interesują się mną zawsze, wszędzie i całe moje życie…!!!
I całe moje życie to m.in. czekanie, aż tacy pracownicy przestaną pracować tam, gdzie ja, lub zwalnianie się z tego powodu z pracy i szukanie kolejnej, czekanie na przeprowadzenie się do innej miejscowości (już kilkanaście razy)…!!!
A teraz czekam, aż ten odrażający umysłowo i psychicznie zdegenerowany człowiek, stary pryk, alkoholik wreszcie wyjedzie…!

[Aktualizacja: 2019 r.]
[Z kim przystajesz, takim się stajesz.
O synchronizowaniu umysłów, zestrajaniu psychik; przekazywaniu, odpowiednio, stanu, poziomu, typu, rodzaju umysłu, psychiki; uczeniu, naśladowaniu, rozpowszechnianiu. - red.]
„NEWSWEEK” nr 18, 07.05.2006 r.
CZY CZUJESZ TO, CO JA CZUJĘ
Znaczna część naszego mózgu zajmuje się tym, co mają w głowach inni ludzie. Dzięki neuronom lustrzanym odbieramy i odczuwamy cudze emocje.
[Wszystko wpływa m.in. na wyobraźnię, a więc wywołuje projekcje myślowe, w tym nieświadome tego analizowanie przez umysł, przeżywanie przez psychikę.
Wyraz oczu, mimika, tzw. mowa ciała, wygląd, typ, rodzaj, stan, wiek ciała, pot, zapach, emanacja, afirmacja, intonacja, natężenie głosu, sposób, treść wymowy, innego przekazu, w tym wydawane, powodowane dźwięki, dotyk, zachowywanie się, postępowanie, działalność ludzi, np. nikotynizm, narkomania, alkoholizm, marginalne sposoby uprawiania seksu, zboczenia, religijność (obłęd), depresja, anormalność umysłowa, niedorozwój umysłowy, głupota, debilność, choroba psychiczna, psychopatia, tiki, nawyki, w tym grymasy (żucie gumy), pety, smród trucizny nikotynowej, butelki, smród alkoholu, strzykawki, symbole religijne – są źródłem informacji o czyimś zachowywaniu się, postępowaniu, działalności, stanie, poziomie umysłowym, psychicznym, fizycznym. I nie jest to tylko i wyłącznie czyjąś prywatną sprawą, bo ci ludzie stanowią element społeczeństwa i tak wpływają, przekazują swój stan innym, który sami skopiowali! - red.]
Empatia, czyli odbieranie i współodczuwanie cudzych emocji, nie ma nic wspólnego ze zdolnościami paranormalnymi. To umiejętność, którą posiedliśmy wszyscy, tylko nie wszyscy korzystamy z niej w jednakowym stopniu. Za to, że przejmujemy stres kolegi, który miał scysję z szefem, albo że na widok pająka na ręce innej osoby sami czujemy obrzydzenie, odpowiadają neurony lustrzane. (...)
W ludzkim mózgu też wykryto neurony lustrzane, a ściślej całą ich sieć. Naukowcy byli jednak zaskoczeni, kiedy okazało się, że rozpoznają nie tylko ruch, ale także intencje i emocje.
Doktor Marco Iacoboni z uniwersytetu w Los Angeles, autor wielu badań nad neuronami lustrzanymi, tłumaczy: - Jeśli widzisz, że rzucam piłkę, twój mózg symuluje tę czynność. Jeśli wyciągam rękę, jakbym chciał rzucić piłkę, masz w mózgu kopię tego, co chcę zrobić, czyli odczujesz moje intencje. I dalej, jeśli jestem zestresowany, twój mózg symuluje mój stres. Wiesz dokładnie, co czuje, bo ty czujesz to samo. Empatia włącza się automatycznie. [W tym dzięki własnym, podobnym doświadczeniom. A w przypadku ich braku dochodzi do symulacji, imitacji, odpowiednich symptomów. – red.]
(...) Ale wiadomo już, że identyfikowanie i odbieranie przez nas takich uczuć, jak onieśmielenie, duma, obrzydzenie, poczucie winy czy odrzucenia, jest możliwe dzięki neuronom lustrzanym, znajdującym się w części mózgu zwanej wyspą.
(...) empatia służy nie tylko do kontaktów się z światem, ale także do uczenia się świata. – System neuronów lustrzanych odpowiada za indywidualny rozwój i działa niemal od chwili narodzin. Dzięki temu dzieci mogą naśladować swoich opiekunów od pierwszych chwil życia – twierdzi dr Andrew Meltzoff z uniwersytetu w Waszyngtonie. Około ósmego tygodnia pojawia się u nich zdolność do takiego przetwarzania obrazu, dzięki któremu może odczytywać uczucia, pojawiające się na twarzach opiekuna. – We wczesnym dzieciństwie współodczuwanie emocji opiekunów jest jednym z najważniejszych sposobów utrzymywania kontaktu ze światem – mówi prof. Trzebińska. – Dzięki empatii z matką dziecko ma już swoje życie emocjonalne, co jest niezbędne do kształtowania się psychiki.
[Przebywając z kimś przejmujemy część składników jego osobowości. Stopień tego wpływu zależy od wielu czynników, a m.in. od naszego, danej osoby wieku, siły charakteru, sposobu, okoliczności oddziaływania. A, niestety, wszyscy nosimy ślady, odczuwamy efekty, ponosimy szkody oddziaływania psychopatów/ek, debili/ek; kanalii (np. mimiczne, w tym wzrokowe, werbalne, w tym treścią, intonacją, odnośnie formy, stylu przekazu, komunikacji (ekspresji, afirmacji), zachowywaniem się, postępowaniem). A te efekty, bezpośrednio, pośrednio, w tym poprzez przekazywanie sobie efektów ich działania, oddziaływania, rozprzestrzeniamy, czyli przekazujemy kolejnym osobom. Więc i z tego powodu b. ważne jest, m.in., by dziećmi zajmowały się odpowiednie osoby. – red.]
(...) Empatia jest jednym z drogowskazów, pomagających orientować się w życiu, przewidywać działania innych ludzi, odczytywać ich intencje. Człowiek pozbawiony tej zdolności zachowuje się jak emocjonalny inwalida i raz po raz napotyka trudności w relacjach społecznych. (...)
Chodzi więc o to, by korzystać z empatii tylko wtedy, kiedy może być ona pomocą, a nie przeszkodą w życiu.
Jolanta Chyłkiewicz

Do tego osobnika
Gdzie z tym ryjem, tymi anormalnymi, chorymi ślepiami, umysłem, psychiką do ludzi…!!!
Przyjmij wreszcie debilny i tak uparty, zawzięty osobniku, że nigdy nie będę w żadnym stopniu twoim jakimkolwiek zaspokajaczem (osobą do towarzystwa, zabawką, kurwą, półniewolnikiem itp., itd!!!
Na świecie są miliardy ludzi, więc możesz pan np. zamieścić ogłoszenie towarzyskie i tą drogą poznać kogoś, kto będzie panu służył do zaspokajania pańskich potrzeb (może płatnie). Może pan kupić odpowiednią zabawkę, wynająć kurwę, kupić niewolnika do zaspokajania swoich potrzeb.
Ale najlepiej niech pan przemyśli, przeanalizuje swoje zachowanie, postępowanie, działalność, isię pan leczy, a nie powoduje problemy umysłowe, psychiczne, zdrowotne, życiowe u innych ludzi.
A mnie, mój umysł, moją psychikę, moje zdrowie, mój potencjał i pozostałych ludzi zostaw odrażający osobniku raz na zawsze w spokoju, trzymaj się od nas z daleka!!!
Inaczej podejmę kolejne działania odstraszająco-obronne, aż do osiągnięcia pozytywnego efektu!!!
Więc precz, won ode mnie raz na zawsze, czyli zero wpatrywania się we mnie, mówienia do mnie, o mnie, pokazywania mnie komukolwiek itp., itd.!!!
PS
Od połowy sierpnia 2019 r. nastąpiła b. duża poprawa w jego zachowaniu, bo zobaczył, że nagrywam go kamerą…

Normalni, inteligentni, pożyteczni, wartościowi ludzie zwracają na siebie uwagę wartościowymi cechami, pozytywnymi przymiotami, konstruktywnymi działaniami, takim wkładem, biorą i dają pozytywny przykład!

Dlaczego nie wolno źle zachowywać się, postępować, działać: bo, odpowiednio, nie jest P. u siebie, sam/a, bo przyczynia się P. do skupiania, koncentrowania na tym, co P. robi (np. na wydawanych, powodowanych dźwiękach, hałasach, przekazie werbalnym, mimicznym, w tym wzrokowym, np. za sprawą napastowania wzrokiem, na P. nikotynowym, alkoholowym, narkotykowym, radiowym, telewizyjnym, proreligijnym, propartyjnym degeneractwie), na P. uwagi, co powoduje o tym myślenie, zajmowanie się tym, tego skutkami, zamiast innymi, ważnymi sprawami, co wywołuje synchronizowanie umysłów tego ofiar z debilami, psychopatami, osobnikami anormalnymi, chorymi, antyludzkimi, aspołecznymi, bo przymusza P. do ponoszenia negatywnych skutków swojego zachowania, postępowania, działań przez innych, bo czyni P. precedens, demoralizuje, wypacza, uczy tego innych, a więc przyczynia się do tego rozpowszechniania, bo prowokuje P. do obrony, scysji, dyskusji, kłótni, bijatyki, bo. powoduje P. interwencję policji, angażuje prokuratury, sądy, bo P. irytuje, stresuje, wnerwia, wkurwia, bo przyczynia się P. do uwrażliwienia; chorób; uszkodzeń genów; obniżenia potencjałów, bo przyczynia się P. do cierpień, nieszczęść, tragedii; bo powoduje P. problemy, szkody, straty; bo P. pogrąża!!!

Wyjaśniające, uświadamiające teksty, zakazy, itp. przygotowuje się dla psychopatów, debilów i ich zdemoralizowanych, wypaczonych ofiar, by pozostali ludzie mieli na co się powołać, gdy wszystko inne zawiedzie (normalni, inteligentni ludzie nie potrzebują się z nimi zapoznawać, by postępować rozumnie, a więc normalnie, etycznie, czyli i prospołecznie, a zatem jednocześnie odpowiedzialnie)!

Żyjąc w społeczeństwie, przebywając w publicznym miejscu, będąc w obecności innych ludzi trzeba przestrzegać obowiązujące normy, prawa, w tym dawać pozytywny przykład, by zapobiegać problemom, zyskiwać a nie tracić.

Pozytywne zachowanie, postępowanie, działania przyniosą, dzięki tego naśladowaniu, uczeniu, rozpowszechnianiu, osiągnięciu efektu pozytywnej lawiny, pozytywne efekty, a negatywne przyniosą negatywne skutki, konsekwencje, więc nie wolno ani sobie, ani innym w jakikolwiek sposób szkodzić, bo wówczas osiąga się efekt negatywnej lawiny!
Dbajmy o siebie m.in. dbając o innych (...).
Inteligentni, normalni, mądrzy, rozsądni, wrażliwi, etyczni, ludzie są w stanie przewidzieć skutki postępowania; wyciągają rozsądne, konstruktywne, całościowo przemyślane, wnioski, i jeśli coś czynią, to po to, by osiągnąć tego pozytywne, a nie negatywne efekty.
„To moja sprawa, czy i jak się truję!” Czy dla ciebie nie będzie miało, m.in. zdrowotno-psychiczno-ekonomicznego, znaczenia, że tacy jak ty, trujący się, demoralizujący, wypaczający, uczący, pośrednio, bezpośrednio, tego następnych (przecież ciebie do twojego stanu też ktoś właśnie tak doprowadził...), »inni«; społeczeństwo będzie chore, głupie, nienormalne, pośrednio, bezpośrednio złe...
ZASTANÓW SIĘ, JAKI JEST TWÓJ WPŁYW, WKŁAD W OTOCZENIE, ŚWIAT; GENY; POTENCJAŁ; RZECZYWISTOŚĆ. PAMIĘTAJ O SPRZĘŻENIU ZWROTNYM.
Dzisiaj Ty nie przejmujesz się że czynisz komuś krzywdę (lekceważysz, okazujesz obojętność, nieczułość, pogardę, kierujesz, krótkowzrocznie, swoim egoizmem, jesteś destrukcyjnie uparty/a, bezwzględny/a; uszkadzasz, w tym tego nieświadomych osób, psychikę, wypaczasz umysł, demoralizujesz swoim aspołecznym postępowaniem; degradujesz, degenerujesz; uszkadzasz geny; obniżasz potencjał, uczysz takiego postępowania, rozprzestrzeniasz takie traktowanie samopoczucia, zdrowia, intelektu, wspólnego interesu, dobra; nieświadomie, świadomie, w sposób nieuświadomiony, uświadomiony programujesz swój, innych umysł na destrukcję), szkodzisz (przyczyniasz do problemów, szkód, strat); pogrążasz » jutro Ktoś nie przejmuje się że tobie szkodzi »» pojutrze Nikt nie przejmuje się nikim ani niczym »»» po pojutrze nie ma kto; nie ma kim, ani czym się przejmować...
Dzięki temu co robisz, czynisz, świat może być gorszy bądź lepszy (to inwestycja). Możesz więc tracić bądź zyskiwać.

„Taki już los. Tacy są ludzie”.
Totalnym błędem w ocenianiu ludzi jest nierozróżnialnie, uogólnianie, rozpraszanie odpowiedzialności na wszystkich, czyli na „nikogo”.

Jednym z problemów ludzkości - w dotychczasowym, anormalnym świecie, co skutkuje także uszkadzaniem psychiki, wypaczaniem, upośledzanie umysłów, demoralizowaniem - jest brak trafnego, właściwego, oceniania motywów, efektów działań, identyfikowania osobników...

Kolejnym problemem jest brak zdolności do obiektywnej samooceny (np. większość psychopatów, debilów uważa że są normalni, mądrzy, dobrzy, postępują właściwie, a to inni są nienormalni, głupi, źli...).

admin
Site Admin

Postautor: admin » czw wrz 05, 2019 9:27 pm

09.2019
Sehr geehrte Damen und Herren
Ich bin Gegenstand absolut unerwünschter, negativer Interessen, psychologischer Aggression (unter anderem, weil ich hier gelebt habe, um mich vor solchen Individuen zu verstecken, mich von ihnen zu isolieren), um seine abnormalen, pathologischen, kranken, antimenschlichen Bedürfnisse zu befriedigen ...

Und diese abnormale, kranke Situation mit diesem Individuum dauert die zweite Staffel an, außer dass es jetzt die ganze Zeit hier ist, lebt ...
Ich habe es bis jetzt ertragen, aber endlich habe ich genug davon !! Darüber hinaus demoralisiert Straflosigkeit!
Und sie sind schädlich, zerstörerisch, stürzen, sie haben Angst vor Fehlverhalten, nicht ihre Opfer, um sich zu verteidigen!

Die Wahrheit macht Ihnen bewusst, dass Tatsachen entlarven, entlarven und nicht beleidigen können.
WAS IST DAS ERSTE - WIRKUNG ODER URSACHE ...
Ich beschäftige mich nicht mit Beleidigungen. Eine rational begründete Feststellung einer Tatsache ist keine Beleidigung, sondern eine Beschreibung der Realität, eine Bewusstseinsbildung (sonst würde ich lügen). Und dass es so ist ... ist nicht meine Schuld (und alle Beschwerden zeigen bitte nicht in meine Richtung ...). Manchmal gibt eine explizite, aber angemessene Einschätzung dem Empfänger etwas zu denken, was ihm und seiner Umwelt zugute kommt. Der Zweck meines Online-Magazins ist es also, praktisch die vernünftigsten Lösungen für Probleme aufzuzeigen. Prävention von weiteren (direkt, indirekt, einschließlich ihrer Auswirkungen auf die Psyche, zwischenmenschliche Beziehungen, Gesundheit, Leben).
PS
Also, bevor Sie etwas tun, denken Sie zuerst: Welche Konsequenzen hat es (für jemanden - P.)!
Wenn rationale, inhaltliche, ethische Argumente niemanden ansprechen, werden sie missverstanden, dann müssen Sie andere verwenden ... (Dinge sollten beim Namen genannt werden), effektiv!

"Einem Idioten zu erzählen, ist keine Beleidigung, sondern eine Diagnose." - Julian Tuwim

Albert Einstein: "Die Welt ist nicht nur wegen derer, die Böses tun, sondern auch wegen derer, die sie anschauen und nichts tun, ein gefährlicher Ort."

Du willst nicht beschrieben werden, keine Verteidigung provozieren; achte nicht negativ auf dich selbst, zeige keine Bosheit, mentale Aggression usw.!
Wenn Sie stolz auf Ihr Verhalten sein möchten, dann verhalten Sie sich normal, kulturell, sensibel, ethisch, positiv oder konstruktiv. Nehmen Sie, setzen Sie ein positives Beispiel.
Sie beschuldigen etwas - Sie werden den Täter vor dem Spiegel sehen ...
Ich habe dir NIEMALS etwas angetan, weder direkt noch indirekt, ich habe mich nie für dich interessiert, und du bezahlst mir dafür ...

Er heißt Ralf. Er ist deutsch Er wohnt in Potsdam.
Obrazek

Und das ist sein auto
Obrazek
Obrazek

Beschreibung seines Verhaltens, seines Verhaltens, seiner Aktivität (so ruht er sich aus, entspannt sich und lässt andere arbeiten, leben ...)
Seine Hauptbeschäftigung, die viele Stunden dauert, besteht darin, mir in die Augen zu schauen, wenn er die Gelegenheit dazu hat (er hat visuelle Beziehungen zu mir, ich bin sein auserwählter Befriedigter ...) ...

Wann immer er mit jemandem zusammen ist, hat er immer etwas über mich zu sagen, einen Idioten, Böses usw. und einen Idioten des Gackerns, nach dem, was er von mir gesagt hat ...
Alles, was ich immer tue, interessiert ihn immer (und meistens mache ich nur belanglose, langweilige Aktivitäten usw.) ...
Normalerweise kommt er nicht raus, geht nicht vorbei, sucht nur nach mir und sieht mich immer, wenn ich in Sicht bin (auch in der Ferne, zwischen den Bäumen) ...
Er wird sich nie auf seine Gesellschaft oder irgendetwas konzentrieren, aber er wartet immer und wenn ich an ihm vorbeigehe, wird er mich sofort sehen ...!

Er ignoriert völlig die sozialen Signale, dass jemand sein Interesse absolut nicht will, seine Bedürfnisse befriedigt! Sehr schnell verursacht sein Verhalten, starren, Blindheit, Sensibilisierung, verursacht Ekel, Ekel, und ist gut auf Kosten von jemandem, amüsiert sich, einschließlich laut krächzen über die Auswirkungen seiner Aktivitäten ...

Und ich bin kein Bild zum Anschauen, keine Figur zum Anschauen, ich erscheine nicht im Zirkus, im Theater, kaufte und kaufte irgendein Spielzeug, mietete eine Hure, kaufte einen Sklaven, er Direktor des Gefängnisses und ich bin ein Gefangener usw. usw. !!!

Ist es eine geistig normale, geistig gesunde, intelligente, kulturelle, sensible, ethische Person, die das tut, oder sogar die entgegengesetzten Eigenschaften, Zustände, Niveaus, Typen, Geistestypen, Psychen ...
Nun, er sitzt den ganzen Tag im Resort und ist interessiert, schaut in die Augen, verbringt die Zeit auf diese Weise, der Mitarbeiter des Resorts, wie er arbeitet, auch trotz der Tatsache, dass dieser Mann es absolut nicht will und es von Anfang an völlig SICHTBAR ist, KLAR, dies manifestiert sich darin, dass man sich zu dieser Person zurückzieht, das Auge von der Seite schließt, das Gesicht mit der Spitze des Hutes bedeckt und es vermeidet ...

Wer hat einen Grund, anderen Menschen einen Fremden zu zeigen, über einen Fremden zu sprechen, den Anblick laut zu genießen, wenn er absolut nichts Besonderes, Interessantes tut (z. B. eine Grube gräbt, Laub harkt, fegt usw.) ...!
Wer böswillig, einschließlich in diesem Ton seinen Dreck, Bosheit, Bosheit und andere seine Eigenschaften (...), einen Fremden stammelt (einschließlich solcher Motive, wenn er nachts bei der Arbeit schläft), weil er seine Bedürfnisse nicht befriedigen will ...!
Wer nutzt Wissen negativ gegen einen Mann, der ihn nicht verletzt hat ...!

Was für ein Mann ist eine solche Situation offen amüsant, der sie lautstark genießt, gackert, einen Mann als Spielzeug behandelt und sein Benehmen als Spaß betrachtet und seine anti-menschlichen, abnormalen, kranken Bedürfnisse befriedigt ...
Wer beschwert sich bei anderen Personen, weil der Gegenstand seines Interesses nicht seinen Erwartungen entspricht ...
Und warum sollte man sich für jemanden interessieren, wenn dieser nicht den Erwartungen entspricht?
Wer sieht das Interesse daran, den Verstand eines Menschen zu vergiften, den Verstand eines Menschen zu schädigen, die Gesundheit eines Menschen zu zerstören, den Feind zu hassen und diese Konsequenz zu tragen, auch in Form dieser Werbung?

Wer ein schlechtes Beispiel nimmt und setzt, demoralisiert, verzerrt, degeneriert ... !!!
Wer befasst sich mit Beschädigung, Zerstörung, Eintauchen ... !!!
Wer für sich handelt, dem Opfer, anderen Schaden zufügt - das heißt, jeder, einschließlich einer solchen Person, verliert ... !!!
Wer versteht nicht elementare Angelegenheiten ...!
Wer akzeptiert nicht die offensichtlichen Tatsachen ...!
Wer ist unsensibel, unethisch, unhöflich, böswillig, rücksichtslos ...!
Wer nicht will, kann keinen Mann verlassen, der ihm nie etwas angetan hat. in frieden ...!
Er kann auch tagelang Alkohol und Nikotin vergiften ...!
Hier sind sein Typ, Typ, Zustand, mentale und mentale Ebene ...
Hier ist sein Beitrag zur Gesellschaft ... !!!
Hier ist ein abnormaler, geistig zurückgebliebener, kranker, geistig behinderter, idiotischer, psychopathischer Mensch, also der richtige Kandidat, um seinen Zustand an andere Menschen weiterzugeben, sich mit seinem Geist zu synchronisieren, sich mit seinem Geist, der Psyche anderer Menschen auszurichten und so seinen Zustand auf mich zu übertragen , und dies ist der richtige Kandidat, um mich zu fragen, d. h. nach einem Einzelgänger, einer ethischen, sensiblen Person, einem ernsthaft sensiblen, zerstörten und geistig weiter zerstörten, intellektuellen Rationalisten, Herausgeber des Online-Magazins (die Internet-Version existiert seit 2003. Millionen mehrere hunderttausend Einträge ), Konstruktivist ... !!!

Und solche Individuen und vieles, viel Schlimmeres und beide Geschlechter, beunruhigt, aufdringlich, geistig unterentwickelt, abnormal, depressiv, verrückt, behindert, geistig krank, schwächend, psychopathisch, körperlich abstoßend, Alkoholiker, Homosexuelle, Unerfahrene, Maskarone, Skanterapien, Schurken , Verzögerungen, alte Stecker, babsteels, sie interessieren sich für mich immer überall und mein ganzes Leben ... !!!

Und mein ganzes Leben ist inkl. Warten, bis diese Mitarbeiter aufhören zu arbeiten, wo ich bin, oder Entlassung wegen Arbeit und Suche nach einem anderen, Warten, bis sie (mehrmals) an einen anderen Ort ziehen ... !!!
Und jetzt warte ich auf diesen ekelhaften, geistig und seelisch entarteten Mann, alten Mann, Alkoholiker, um endlich zu gehen ...!

[Aktualisierung: 2019]
[Mit wem auch immer Sie aufhören, Sie werden so.
Über das Synchronisieren von Köpfen, das Stimmen von Köpfen; Übertragen von Zustand, Ebene, Typ, Art des Geistes, Psyche; lehren, imitieren, verbreiten. - ed.]
"NEWSWEEK" Nr. 18 vom 07.05.2006
FÜHLST DU, WAS ICH FÜHLE?
Ein wesentlicher Teil unseres Gehirns befasst sich mit dem, was andere Menschen im Kopf haben. Dank Spiegelneuronen empfangen und fühlen wir die Emotionen anderer Menschen.
[Alles wirkt sich unter anderem aus auf die Einbildungskraft und ruft so mentale Projektionen hervor, einschließlich der unbewussten Analyse durch den Verstand, die von der Psyche erfahren wird.
Augenausdruck, Gesichtsausdruck, sogenannte Körpersprache, Aussehen, Typ, Typ, Zustand, Körperalter, Schweiß, Geruch, Ausstrahlung, Bestätigung, Intonation, Lautstärke, Art und Weise, Inhalt der Aussprache, andere Botschaft, einschließlich Töne, Geräusche, Berührung, Verhalten, Verhalten, Aktivitäten Menschen, z. B. Nikotinismus, Drogenabhängigkeit, Alkoholismus, marginale Arten von Sex, Perversion, Religiosität (Wahnsinn), Depression, geistige Anomalie, geistige Behinderung, Dummheit, Idiotie, Geisteskrankheit, Psychopathie, Tics, Gewohnheiten, einschließlich Grimassen (Kaugummi), pety, der Geruch von Nikotingift, Flaschen, der Geruch von Alkohol, Spritzen, religiöse Symbole - sie sind eine Informationsquelle über das Verhalten, Verhalten eines Menschen, Aktivität, Zustand, geistige, geistige, körperliche Ebene. Und das ist nicht nur eine Privatsache, denn diese Menschen sind Teil der Gesellschaft und beeinflussen so, geben ihren Zustand an andere weiter, die sie kopiert haben! - ed.]
Empathie, d. H. Empfangen und Mitgefühl für die Gefühle anderer Menschen, hat nichts mit paranormalen Fähigkeiten zu tun. Es ist eine Fähigkeit, die wir alle besaßen, aber nicht alle von uns nutzen sie gleichermaßen. Für die Tatsache, dass wir den Stress eines Kollegen übernehmen, der eine Skizze mit dem Chef hatte, oder dass wir, wenn wir eine Spinne auf den Händen einer anderen Person sehen, uns selbst angewidert fühlen, spiegeln wir Neuronen wider. (...)
Spiegelneuronen wurden auch im menschlichen Gehirn entdeckt, genauer gesagt in ihrem gesamten Netzwerk. Die Wissenschaftler waren jedoch überrascht, als sich herausstellte, dass sie nicht nur Bewegung, sondern auch Absichten und Emotionen erkennen.
Dr. Marco Iacoboni von der Universität Los Angeles, Autor vieler Studien zu Spiegelneuronen, erklärt: - Wenn Sie sehen, wie ich den Ball wirf, simuliert Ihr Gehirn diese Aktion. Wenn ich nach vorne greife, als ob ich den Ball werfen möchte, hast du eine Kopie in meinem Gehirn von dem, was ich tun möchte, d. H. Du wirst meine Absichten spüren. Und wenn ich gestresst bin, simuliert Ihr Gehirn meinen Stress. Sie wissen genau, wie er sich fühlt, weil Sie sich genauso fühlen. Empathie schaltet sich automatisch ein. [Einschließlich meiner eigenen ähnlichen Erfahrungen. Und in Abwesenheit von ihnen kommt es zu Simulation, Nachahmung, entsprechenden Symptomen. - ed.]

(...) Wir wissen jedoch bereits, dass es möglich ist, Gefühle wie Einschüchterung, Stolz, Ekel, Schuld oder Ablehnung durch die Spiegelneuronen in dem Teil des Gehirns, der Insel genannt wird, zu identifizieren und von uns zu empfangen.
(...) Empathie dient nicht nur dazu, die Welt zu kontaktieren, sondern auch die Welt zu lernen. - Das Spiegelneuronsystem ist für die individuelle Entwicklung verantwortlich und funktioniert fast seit der Geburt. Dank dessen können Kinder ihre Erziehungsberechtigten von den ersten Augenblicken an nachahmen - sagt Dr. Andrew Meltzoff von der University of Washington. Ungefähr in der achten Woche können sie das Bild so verarbeiten, dass sie die Gefühle auf den Gesichtern ihres Vormunds lesen können. - In der frühen Kindheit sind mitfühlende Vormundschaftsgefühle eine der wichtigsten Möglichkeiten, um mit der Welt in Kontakt zu bleiben - sagt prof. Trzebińska. - Dank des Mitgefühls mit der Mutter hat das Kind bereits sein emotionales Leben, das für die Bildung der Psyche notwendig ist.

[Wenn wir mit jemandem zusammen sind, übernehmen wir einige der Komponenten seiner Persönlichkeit. Das Ausmaß dieser Auswirkungen hängt von vielen Faktoren ab, einschließlich vom Alter unserer Person, der Charakterstärke, der Art und Weise, den Umständen des Einflusses. Und leider haben wir alle Spuren, wir spüren die Auswirkungen, wir leiden unter dem Einfluss von Psychopathen, Idioten; Kanalia (z. B. mimisch, einschließlich visuell, verbal, einschließlich Inhalt, Intonation, in Bezug auf Form, Kommunikationsstil, Kommunikation (Ausdruck, Bestätigung), Verhalten, Verhalten). Und diese Wirkungen, direkt, indirekt, einschließlich der Weitergabe der Wirkungen ihrer Handlungen, werden verbreitet, d. H. Wir geben sie an andere Menschen weiter. Aus diesem Grund ist es unter anderem sehr wichtig, dass die richtigen Leute für die Kinder sorgen. - ed.]
(...) Empathie ist einer der Wegweiser, der hilft, das Leben der Menschen zu orientieren, die Handlungen anderer vorherzusagen und ihre Absichten zu lesen. Eine Person, der diese Fähigkeit entzogen ist, verhält sich wie ein emotionaler Invalide und stößt wiederholt auf Schwierigkeiten in den sozialen Beziehungen. (...)
Es geht also darum, Empathie nur dann einzusetzen, wenn sie eine Hilfe sein kann, kein Hindernis im Leben.
Jolanta Chyłkiewicz

Zu dieser Person
Wo mit dieser Schnauze, diesen abnormalen kranken Augen, dem Verstand, der Psyche für die Menschen ... !!!
Schließlich nimm die idiotische und störrische, störrische Person an, dass ich niemals deine befriedigende Person sein werde (Gefährte, Spielzeug, Hure, halber Sklave usw. usw.) !!!
Es gibt Milliarden von Menschen auf der Welt, so dass Sie beispielsweise eine persönliche Anzeige aufgeben und jemanden treffen können, der Ihnen hilft, Ihre Bedürfnisse zu erfüllen (möglicherweise gegen eine Gebühr). Sie können das richtige Spielzeug kaufen, eine Hure mieten und einen Sklaven kaufen, der Ihren Bedürfnissen entspricht.

Aber es ist am besten, darüber nachzudenken, dein Verhalten, deine Aktivitäten zu analysieren, dich zu behandeln und bei anderen Menschen keine mentalen, mentalen, gesundheitlichen oder lebensbedrohlichen Probleme zu verursachen.
Und lass mich, meinen Verstand, meine Psyche, meine Gesundheit, mein Potenzial und andere Menschen ein für allemal abstoßendes Individuum, bleib von uns fern !!!
Ansonsten werde ich weitere abschreckende und abwehrende Maßnahmen ergreifen, bis ich eine positive Wirkung erreiche !!!

Also geh ein für alle Mal von mir weg, das heißt, dass du mich nicht anstarrst, mit mir redest, über mich redest, mich jemandem zeigst usw. usw. !!!
PS
Ab Mitte August 2019 hat sich sein Verhalten sehr stark verbessert, da ich es mit einer Kamera aufgenommen habe ...

Normale, intelligente, nützliche, wertvolle Menschen lenken die Aufmerksamkeit mit wertvollen Eigenschaften, positiven Attributen, konstruktiven Handlungen, solchen Eingaben und geben ein positives Beispiel!

Warum Sie sich nicht schlecht benehmen dürfen, handeln, handeln: weil Sie dementsprechend nicht allein zu Hause sind, weil Sie dazu beitragen, sich zu konzentrieren, sich auf das zu konzentrieren, was P. tut (z. B. auf ausgegebene, verursachte Geräusche) Geräusche, verbal, imitierend, einschließlich visuell, zum Beispiel aufgrund von Belästigung von P., Nikotin, Alkohol, Drogen, Radio, Fernsehen, pro-religiöser, propartischer Entartung), auf P. aufmerksam, was zum Nachdenken führt und sich darum kümmert anstelle von anderen wichtigen Dingen, die dazu führen, dass die Gedanken dieses Opfers mit den Trotteln synchronisiert werden,

Psychopathen, abnormale, kranke, anti-menschliche, anti-soziale Individuen, weil es P. zwingt, die negativen Auswirkungen seines Verhaltens, Verhaltens und Handelns anderer zu tragen, weil er einen Präzedenzfall schafft, andere demoralisiert, verzerrt, lehrt und somit zu dieser Verbreitung beiträgt, weil es P. zu Verteidigung, Diskussion, Diskussion, Streit, Kämpfen provoziert, weil. P. veranlasst polizeiliches Eingreifen, involviert Staatsanwälte, Gerichte, weil P. irritiert, betont, nervt, pisst, weil er zur Sensibilisierung beiträgt; Krankheit; Genschaden; Potenziale senken, weil Sie zu Leiden, Unglück und Tragödien beitragen; weil es Probleme, Schäden und Verluste verursacht; denn P. sinkt !!!

Das Erklären, Aufklären von Texten, Verboten usw. bereitet sich auf Psychopathen, Idioten und deren demoralisierte, verzerrte Opfer vor, sodass andere Menschen sich verlassen können, wenn alles andere versagt (normale, intelligente Menschen müssen sich nicht mit ihnen vertraut machen, um vernünftig zu handeln , also normalerweise ethisch, also sozial und daher verantwortungsbewusst)!

Wenn Sie in einer Gesellschaft leben, sich an einem öffentlichen Ort befinden, in der Nähe anderer Menschen sind, müssen Sie die geltenden Normen und Gesetze einhalten und ein positives Beispiel setzen, um Probleme zu vermeiden, zu gewinnen und nicht zu verlieren.

Positives Verhalten, Verhalten, Handlungen bringen dank dieser Nachahmung, des Lernens, der Verbreitung, des Erzielens der Wirkung einer positiven Lawine positive und negative Wirkungen bringen negative Wirkungen und Konsequenzen mit sich, so dass Sie sich oder andere in keiner Weise verletzen dürfen, denn dann erzielen Sie die Wirkung negative Lawine!
Lassen Sie uns unter anderem auf uns selbst aufpassen für andere sorgen (...).
Intelligente, normale, weise, vernünftige, sensible, ethische Menschen sind in der Lage, die Auswirkungen von Verhalten vorherzusagen. Sie ziehen vernünftige, konstruktive und gut durchdachte Schlussfolgerungen, und wenn sie etwas tun, ist es, positive und nicht negative Effekte zu erzielen.

"Es ist meine Sache, wenn ich es vergifte!" Wäre es nicht für Sie, einschließlich gesundheitspsychoökonomische Bedeutung, die wie Sie, giftig, demoralisierend, schräg, indirekt, direkt, am nächsten lehrend (immerhin hat dich jemand einfach so in deinen Zustand gebracht ...), "andere"; Gesellschaft wird krank sein, dumm, abnormal, indirekt, direkt schlecht ...
DENKEN SIE AN IHRE AUSWIRKUNGEN, DEN BEITRAG ZUR UMWELT, DER WELT. GENE; POTENTIAL; REALITY. RÜCKGESPRÄCH ERINNERN.

Heute kümmert es Sie nicht, dass Sie jemanden verletzen (Sie missachten, zeigen Gleichgültigkeit, Unempfindlichkeit, Verachtung, Sie lenken Myopie, Ihr Egoismus, Sie sind destruktiv hartnäckig, rücksichtslos; Sie beschädigen, einschließlich der unbewussten Menschen, den Geist, verziehen den Geist, demoralisieren Ihr asoziales Verhalten; Sie bauen ab, degenerieren, schädigen Gene; senken Ihr Potenzial, lehren solches Verhalten, verbreiten eine solche Behandlung des Wohlbefindens, der Gesundheit, des Intellekts, des gemeinsamen Interesses, des Guten; Sie programmieren unbewusst, bewusst, bewusst Ihren Verstand anderen zur Zerstörung), Sie schaden (Sie tragen zu Problemen, Schäden, Verlusten bei); Sie fallen in »morgen Jemand kümmert sich nicht darum, dass es Ihnen schadet. niemand oder irgendetwas, um das man sich sorgen muss ...

Dank dem, was Sie tun, kann die Welt schlechter oder besser sein (es ist eine Investition). Sie können also verlieren oder gewinnen.

"Das ist das Schicksal. Das sind die Leute. "
Der totale Fehler bei der Beurteilung von Menschen ist, dass sie nicht zu unterscheiden sind, dass sie alle verallgemeinern, ablenken oder dass sie "niemand" sind.

Eines der Probleme der Menschheit - in der gegenwärtigen, abnormalen Welt, die auch zu Schäden an der Psyche, Verzerrung, geistiger Beeinträchtigung und Demoralisierung führt - ist das Fehlen einer genauen, korrekten Beurteilung von Motiven, Wirkungen, Identifizierung von Individuen ...

Ein weiteres Problem ist die mangelnde Fähigkeit zu objektivem Selbstwertgefühl (z. B. denken die meisten Psychopathen, sie seien normal, weise, gut, tun das Richtige, und andere sind abnormal, dumm, schlecht ...).

admin
Site Admin

Postautor: admin » pn wrz 09, 2019 5:39 pm

09.2019 r.
Proszę Państwa
Drugie pismo w sprawie absolutnie niechcianego, negatywnego zainteresowania się, agresji psychicznej ze strony poniżej przedstawionego osobnika

Do tego osobnika

Jeśli nie chcesz, nie potrafisz kierować, wykazywać, opierać się na kulturze, wrażliwości, empatii, pozytywnych wartościach, to może zaczniesz normalnie się zachowywać, postępować, działać, żyć w społeczeństwie ze strachu…
Otóż, jeśli nie zostawisz mnie absolutnie całkowicie pod każdym względem oficjalnie i nieoficjalnie w spokoju, czyli ZERO mówienia do mnie, o mnie, jakichkolwiek, jawnie, niejawnie, złośliwości, interesowania się mną, czyli jakiegokolwiek, w jakimkolwiek stopniu krzywdzenia mnie, tak jak ja ciebie zawsze zostawiałem w całkowitym spokoju, to prześlę opis sytuacji, twoje zdjęcia, filmy z twoim udziałem polskim i niemieckim redakcjom pism drukowanych, internetowych, telewizyjnym, radiowym, zamieszczę na polskich i niemieckich forach internetowych i podejmę inne działania!
Nazywa się Ralf. Jest Niemcem. Mieszka w Poczdamie.
PS
Widzisz, teraz ty także, wzajemnie, nie chcesz, bym to ja ciebie pokazywał, opisywał, się tobą interesował, chcesz, bym zostawił cię w spokoju… A to przecież zależy tylko i wyłącznie od ciebie… I, w przeciwieństwie do ciebie, jest to tylko obrona, prawda i nie sprawia mi to przyjemności, a wręcz przeciwnie!
No i jak ci się podoba taki obrót sprawy…

Sehr geehrte Damen und Herren
Zweiter Brief bezüglich absolut unerwünschter, negativer Interessen, psychologischer Aggressionen aus dem unten dargestellten Thema

Zu dieser Person

Wenn du nicht willst, kannst du es nicht schaffen, demonstrieren, dich auf Kultur, Sensibilität, Empathie und positive Werte verlassen, vielleicht kannst du anfangen, dich normal zu verhalten, zu handeln, aus Angst in der Gesellschaft zu leben ...
Nun, wenn Sie mich nicht in jeder Hinsicht absolut offiziell und inoffiziell in Ruhe lassen, d. H. ZERO, wenn Sie mit mir über mich sprechen, offen, implizit, böswillig, an mir interessiert oder mir in irgendeiner Weise schaden, wie ich es tue Ich habe Sie immer in völliger Ruhe gelassen, ich werde eine Beschreibung der Situation, Ihre Fotos, Filme mit Ihrer Teilnahme an polnische und deutsche Redakteure von Print-, Internet-, Fernseh- und Radiomagazinen senden, ich werde in polnischen und deutschen Internetforen posten und andere Maßnahmen ergreifen!
Er heißt Ralf. Er ist deutsch Er wohnt in Potsdam
PS
Du siehst, jetzt willst du auch nicht, dass ich dich zeige, dich beschreibe, dich interessiere, dass ich dich in Ruhe lasse ... Und es hängt nur von dir ab ... Und im Gegensatz zu dir ist es nur Verteidigung, Wahrheit und ich genieße es nicht, im Gegenteil!
Und wie gefällt Ihnen diese Wendung der Ereignisse ...

Wróć do „RÓŻNE”