www.wolnyswiat.pl

 

[Ostatnia aktualizacja: 08.2009 r.]

 

 

ODZYWKI, TEKSTY, DZIAŁANIA UŚWIADAMIAJĄCO-OBRONNE

 

Większość ludzi porozumiewa się za pośrednictwem emocjonalnego bełkotu, oczywistości i debilizmów, w tym myśli, postępuje alogicznie (absurdalnie, na odwrót).

 

Ależ ja nie mam nic przeciwko temu by P. robił to, na co ma ochotę. Rzecz w tym, iż ja absolutnie nie chcę ponosić tego jakichkolwiek konsekwencji (by P. np.  przymuszał mnie, decydował co mam wdychać/, słuchać/, oglądać; o czym mam myśleć, w jakim być stanie psychicznym, fizycznym. Bym nie musiał/a opłacać podatkami, leczenia, utrzymywanie Pan/i, pańskich ofiar)!

 

Proszę komuś innemu - podobnemu do siebie - nic nie robić...

 

 

W RAZIE ZACZEPKI

Czy zgodzi się P. ze mną, że ludzi dzielimy na normalnych i nienormalnych... Więc, czy ludzie normalni zaczepiają, atakują bez powodu ludzi... No to więc zgadzamy się; ustaliliśmy kim P. jest… I ostatnie retoryczne pytanie: Czy P. chiałby/aby być zaczepiany/a, mieć do czynienia z osobą nienormalną... Ja też NIE!../Tak więc i w tym się zgadzamy...

 

 

WZROK

Są różne formy napastowania, gwałtu: manualne, werbalne, wzrokowe.

Czy ja jestem np. obrazkiem do oglądania, lustrem, modelem/ką na wybiegu, manekinem czy dmuchaną lalką na wystawie; umówiłem się z P. na randkę; jakimś dziwem – żeby się tak gapić na mnie...?!

 

 

Ja Pana/ią nie zmuszam do słuchania czegokolwiek, więc proszę zrewanżować się tym samym...

To nie jest normalne, że Pan/i się tak zachowuje, a tym bardziej, że w otoczenie innych osób, jak również, że P. się jeszcze dziwi, iż ktoś nie chce tego słuchać!...

To JA mam się jeszcze tłumaczyć dlaczego nie chcę słuchać powodowanych przez P. hałasów/wdychać śmierdzącej trucizny?!

Jeżeli P. nie rozumie elementarnych spraw to proszę chodzić z opiekunem, bo stanowi P. zagrożenie dla otoczenia (może P. zrobić krzywdę i nie zdawać sobie z tego sprawy).

 

Truje nas P., smrodzi, stresuje, okalecza psychicznie swoim eksponowanym nikotynizmem (ktoś inny w ten sposób przyczynił się do P. nikotynizmu, i P. w ten sposób przyczynia do naśladownictwa kolejnych tego ofiar...!) i jeszcze dyskutuje/, obraża/, grozi!

 

 

DO ZACZEPIAJĄCEGO ŻEBRAKA:

– Jesteś wierzący? To niech Ci bóstwo pomoże.../To radź sobie sam... – Ja też potrzebuję pieniądze. – Ja mam własne problemy, więc proszę mnie jeszcze dodatkowo nie obarczać swoimi.

– Ja się P. o nic nie pytałem/am, ani nie wyraziłem/am zgody na odsłuchiwanie P. problemów (mam własne).

– Skoro Ty się o siebie nie martwisz (trujesz trucizną nik., alkoholem, narkotykami) nierobie, to dlaczego ja mam się martwić?! – Ja nie wspieram alkoholizmu, nikotynizmu, narkomanii, nachalnego żebractwa i nieróbstwa!

– Precz nierobie, degeneracie, pasożycie!

 

 

GDY KTOŚ ZACHOWUJE SIĘ JAK ZWIERZĘ, to proszę odpowiednio mówić: „Ciamk, ciamk...”, „Trzask, trzask...”, „Niuch, niuch...”, „Pstryk, pstryk...”, Tup, tup...”, „Telep, telep...” itp... Można też odtwarzać nagrania dźwięków świń itp...

Proszę zachowywać się jak człowiek i wyczyścić nos, a nie jak zwierzę i pociągać ryjem…!

 

 

DO OBCMOKOWYWUJĄCYCH SIĘ.

Państwo nie są tutaj sami, to nie jest sypialnia (mse do okazywania czułości, zaspokajania intymnych potrzeb (wykonywania pieszczot)), tylko mse publiczne; my nie chcemy uczestniczyć w P. intymnych relacjach!

Ja nie chcę, w jakikolwiek sposób (po raz kilkudziesięciotysięczny raz!), uczestniczyć w czyichś intymnych relacjach (okazywaniu czułości, pieszczotach); P. nie są tutaj sami (tutaj jest mse publiczne, a nie sypialnia).

 

 

CZŁONKOWI KOR, GDY PRZYJDZIE DO MIESZKANIA: Niech się modli o pieniądze i kaszkę z nieba, a jak nie otrzyma to widocznie jest to kara boska... A Wy nie możecie się sprzeciwiać Bogu i dawać mu pieniędzy (będziecie się za niego - bezpłatnie - modlić)... A poza tym niech czeka na koniec świata, bo w niebie będzie lepiej.../Weź się pożyteczną robotę ogłupiaczu, pasożycie, nierobie!

Gdy zwrócą się do Was: „Niech będzie pochwaLony”. – Można odpowiedzieć: i Aldony...

 

 

PROBLEM POLEGA NA TYM, ŻE TO P. CZEGOŚ NIE WIE, NIE ROZUMIE; porozumiewa się za pomocą emocjonalnego bełkotu, oczywistości i debilizmów (których nasłuchałem/am się w życiu tysiące razy (prawie wyłącznie w kółko tego samego)).

Ja się tylko bronię przed stresem, pogłębianiem urazu, doprowadzaniem do choroby, zmarnowaniem mi dnia, życia.

 

 

NIKOTYNIZM

Czy ja na P. dmucham trującą i śmierdzącą trucizną, pieprzem z miotacza...; eksponuję swój samobójczy nałóg...; przymuszam do współuczestniczenia np. w moim wypróżnianiu się (rzucam w P. kałem)...; piorę P. mózg by się P. na to godziła...! To proszę mi się zrewanżować tym samym i mnie, innych nie truć, nie frustrować, nie okaleczać psychicznie – zejść z widoku i ze strony wiatru!

 

 

PROSZĘ MNIE NIE DENERWOWAĆ!

Proszę nie hałasować (i nie zadawać głupich pytań (które w dodatku słyszałem/am tysiące razy)). Dlaczego?! Bo nie chcę tego słuchać! Bo nie chcę o tym, o P., myśleć! Bo nie chcę się denerwować (w tym z powodu wywoływania traumatycznych wspomnień odnośnie tysięcy innych podobnych sytuacji)! Bo nie jest P. tutaj sam/a, tu nie jest chlew, nie jest P. np. świnią...

Czy ja hałasuję, P. truję, smrodzę... to proszę mi się zrewanżować tym samym.

 

 

CZY P. MI ODMAWIA PRAWA do niesłuchania, niewdychania – niewspółuczestniczenia w P. postępowaniu; nieponoszenia skutków P. postępowania; prawa do dobrego samopoczucia, zdrowia!

 

 

CZY P. UWAŻA, ŻE MA PRAWO DECYDOWAĆ o tym kto, co i gdzie powinien słuchać, wdychać!; o czym myśleć, w jakim być stanie psychofizycznym!; o czyimś zdrowiu, życiu!

 

 

GDY KTOŚ ZŁOŚLIWIE, CZYLI ŚWIADOMIE, BY KOGOŚ ZDENERWOWAĆ, HAŁASUJE, to proszę mu znienacka np. strzelić w plecy (z odległości powyżej 2 metrów) z straszaka, albo zatrąbić trąbką, bądź użyć pojemnika z sprężonym powietrzem. A następnie objaśnić: Chciałeś/aś mnie zdenerwować – no i udało ci się (a ja się (i inne twoje potencjalne ofiary) tylko bronię, uświadamiając cię przy okazji, o twoim bezmyślnym, psychopatycznym zachowaniu). A to są, wypracowane przez ciebie, tego konsekwencje...; Przy okazji przekonałeś/aś się jak przyjemnie czuje się osoba przez kogoś, specjalnie, zdenerwowana...

 

 

PROSZĘ NAŚLADOWAĆ ICH dokuczliwe, irytujące, denerwujące itp. działania (niech da to, tak zachowującym osobnikom do myślenia), nagrywać jako dowód, pokazywać, puszczać im, ich znajomym (w tym w pracy), rodzinie, sąsiadom.

 

 

JEŚLI CHODZI O LECZENIE PSYCHOPATÓW to warto spróbować ich uwrażliwić (niekiedy bolesne doświadczenia ujawniają, pogłębiają prospołeczne uczucia, zdolności, uświadamiają) takimi (w miarę możliwości, zależnie od danego przypadku) bodźcami, jakimi sami nękali swoje ofiary (np. z pomocą zatrudnionych do tego celu psychopatów) – niech sami poczują, zaznają, jak to wygląda z drugiej strony – staną się ofiarami („”). Może to być skuteczna, odstraszająca kara i terapia w jednym.

 

 

 

 

PRAWO KATZA: LUDZIE I NARODY BĘDĄ DZIAŁAĆ RACJONALNIE WTEDY I TYLKO WTEDY, GDY WYCZERPIĄ JUŻ WSZYSTKIE INNE MOŻLIWOŚCI...

 

 www.wolnyswiat.pl   WBREW ZŁU!!! 

PISMO NIEZALEŻNE – WOLNE OD WPŁYWÓW JAKICHKOLWIEK ORGANIZACJI RELIGIJNYCH, PARTII, UGRUPOWAŃ I STOWARZYSZEŃ ORAZ WYPŁOCIN REKLAMOWYCH. WSKAZUJE PROBLEMY GOSPODARCZE, POLITYCZNE, PRAWNE, SPOŁECZNE I PROPOZYCJE SPOSOBÓW ICH ROZWIĄZANIA (RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI, POMYSŁY, POSTULATY, I ICH ARGUMENTACJA, CAŁE I FRAGMENTY ROZSĄDNYCH, INTERESUJĄCYCH MATERIAŁÓW Z PRASY I INTERNETU)

 

OSOBY CHCĄCE WESPRZEĆ MOJE PISMO, DZIAŁANIA PROSZĘ O WPŁATY NA KONTO:

Piotr Kołodyński

Skr. 904, 00-950 W-wa 1

BANK PEKAO SA II O. WARSZAWA

Nr rachunku: 74 1240 1024 1111 0010 0521 0478

Przy wpłatach do 800 PLN należy podać: imię i nazwisko, adres, nr PESEL oraz tytuł wpłaty (darowizna na pismo „Wolny Świat”). Wpłat powyżej 800 PLN można dokonać tylko z konta bankowego lub kartą płatniczą.

ILE ZOSTAŁO WPŁACONE BĘDĘ PRZEDSTAWIAŁ CO 3 MIESIĄCE NA PODSTAWIE WYDRUKU BANKOWEGO (na życzenie, przy wpłacie od 100 zł, będę podawał jej wielkość oraz wskazane dane wpłacających).

Stan wpłat od 2000 r. do dnia 01.08.2009 r.: 100 zł.

 

 

17. ELEKTRONICZNE ZBIERANIE PODPISÓW (pod

inicjatywami ustawodawczymi, moją kandydaturą na prezydenta)

 http://www.wolnyswiat.pl/17.php

 

21. WPŁATY I WYDATKI

 http://www.wolnyswiat.pl/21.html

 

22. MOJA KSIĄŻKA

 http://www.wolnyswiat.pl/22.html